Sapnų reikšmės pagal dienas ir įdomūs faktai

Sapnai – vienas iš keisčiausių dalykų, kurių mokslininkams iki šiol nepavyko perprasti. Siūlome tau paskaityti keletą įdomių faktų, kurių galbūt dar nežinojai.

1. Iš tiesų sapnuoja visi, nors kai kurie žmonės visiškai neprisimena sapnų. Vienintelė išimtis – žmonės, kurie jau gimė akli. Jie vaizdinių sapnų nemato, tačiau sapnuoja garsais ir pojūčiais.
2. Sapnuose matome tų žmonių veidus, kuriuos esame matę realybėje. Taigi net jeigu atrodo, kad susapnavome visiškai nepažįstamą žmogų, vis dėlto kažkur jau esame jį sutikę, tik jo atvaizdas užsifiksavo pasąmonėje.
3. Iš karto po prabudimo prisimename maždaug pusę savo sapno, o vėliau – vos dešimtadalį.
4. 12% žmonių sapnuoja tik baltai juodus sapnus. Tarp jaunų žmonių iki 25 metų – tik 4,4%.
5. Spalvotus sapnus matančių žmonių skaičius nuolatos didėja. Aiškios priežasties, kodėl taip yra – niekas nežino, bet mokslininkai tai sieja su didesniu spalvų kiekio atsiradimu kasdienybėje.
6. Sapnai iš tiesų gali turėti prasmę. Jei labai ilgai ko nors nori, apie kažką svajoji ar kažką sprendi, tuomet sapne pasąmonė gali padiktuoti tau patarimą.
7. Negatyvias emocijas žmonės sapnuoja dažniau, nei teigiamas. Nerimas – dažniausias sapnų pojūtis.
8. Sapnams labai didelę įtaką daro aplinka. Pavyzdžiui, per miegus girdėdama už sienos grojantį pianiną, greičiausiai pradėsi sapnuoti, kad esi koncerte. Tačiau tai gali būti tik papildomas sapno vaizdas – tik vieta, kurioje visas veiksmas vyks, o patį sapno scenarijų ir toliau sapnuosi tą patį, kaip ir prieš tai.
9. Vyrai savo sapnuose mato maždaug 70% vyrų ir 30% moterų. O štai moterys vienodai dažnai sapnuoja tiek vyrus, tiek moteris.
10. Kai sapnuojame, kūnas būna panašioje į paralyžių būklėje, taip apsisaugodamas nuo sapnuojamų veiksmų atkartojimo realybėje.

Sapnai gali būti ne tik praėjusių įvykių, bet ir slaptų troškimų ar net likimo atspindys. Tiesa, sakoma, kad kiekvieną savaitės dieną valdo tam tikra planeta, o sapno reikšmė priklauso nuo dienos, kada sapnuoji.

Iš sekmadienio į pirmadienį

Pirmadienį valdo Mėnulis, todėl diena – ne iš lengvųjų. Kad ir ką sapnuotum šiuo laiku, žinok, kad tai – tavo psichologinės būsenos atspindys (gali būti susijęs su paprasčiausiais buitiniais rūpesčiais, santykiais, darbu ir t.t.). Jei sapnas gilus ir ilgas – nusiteik dideliam darbiniam krūviui. Jei sapnas trumpas – tikėtina gera nuotaika ir vidinė ramybė, be didelių stresų ir išgyvenimų. Pirmadienio sapnai gali išsipildyti ketvirtadienį ar penktadienį.

Iš pirmadienio į antradienį

Antradienį valdo Marsas – vyriška planeta. Antradienio sapnai papasakos tau apie gresiančias kliūtis (santykiuose, darbe ir t.t.). Jei miegas ramus – visas kliūtis kelyje į sėkmę įveiksi be didelių sunkumų. Jei sapnas ryškus – greičiausiai imsies kelių darbų vienu metu ir viską atliksi nepriekaištingai. Na, o jeigu miegi neramiai, nusiteik galimam pagalių kišimui į ratus. Greičiausiai kažkas iš aplinkinių stengsis tau pakenkti. Antradienio sapnai gali išsipildyti penktadienį arba šeštadienį.

Iš antradienio į trečiadienį

Trečiadienį valdo Merkurijus, kuris neretai atneša labai įvairius, lengvus ir neįsimenančius sapnus. Tačiau jei sapnas įstrigo atmintyje, jis gali padėti iššifruoti artimiausius tavo gyvenimo pokyčius. Labai gerai, jei sapnas aktyvus, pavyzdžiui, apie kraustymąsi iš vieno miesto į kitą. Judėjimas reiškia naujas pažintis, nors ir nereikšmingus, bet teigiamus gyvenimo pokyčius. Jei sapnas labai monotoniškas, pagalvok, galbūt metas gyvenime kažką keisti, nesėdėti vietoje? Trečiadienio sapnai gali išsipildyti šeštadienį arba sekmadienį.

Iš trečiadienio į ketvirtadienį

Ketvirtadienį valdo Jupiteris. Šio laikotarpio sapnai gali padėti išspręsti klausimus, susijusius su tave supančia aplinka, karjeros galimybėmis. Jei sapnuoji renginį, kuriame yra daug žmonių, greičiausiai turi realių galimybių kilti karjeros laiptais, nes viršininkai jaučia tau prielankumą. Jei žmonių mažai – karjeros pokyčiai nenumatomi ir savo dėmesį reikėtų nukreipti į santykių su aplinkiniais tobulinimą. Jei sapnuoji artimus žmonės, atkreipk dėmesį į tai, kuo jie užsiima: gali būti, kad artimiausiu metu keliausi jų pėdomis. Ketvirtadienio sapnai gali išsipildyti sekmadienį.

Iš ketvirtadienio į penktadienį

Penktadienis – Veneros diena, atspindinti tavo jausmus ir troškimus. Dažniausiai penktadienį sapnuojami sapnai išsipildo! Jei sapne gauni kažką malonaus ar pavyksta ko nors pasiekti – realybėje tavo svajonės turėtų išsipildyti. Jei sapne stengiesi, bet niekas nesigauna – realybėje tikriausiai teks kuriam laikui atsisakyti savo norų ir apriboti poreikius. Kuo ryškesnis ir realesnis sapnas – tuo didesnė tikimybė, kad artimiausiu metu tavęs laukia malonumai! Penktadienio sapnai dažniausiai pildosi pirmadieniais.

Iš penktadienio į šeštadienį

Šeštadienį valdo Saturnas – išbandymų ir likimo planeta. Šiuo laikotarpiu sapnuojami sapnai perspės, ko reikėtų vengti artimiausiu metu, o dėl ko – labiau pasistengti. Jei sapnas spalvotas, vadinasi dauguma dalykų, kuriuos esi suplanavusi, išsipildys be didesnių sunkumų. Jei sapnas juodai baltas, apniukęs – pagalvok, ar esi nusiteikusi sunkiam darbui vardan savo tikslo, nes lengvai pasiekimai tikrai neateis. Šeštadienio sapnai turėtų išsipildyti antradienį.

Iš šeštadienio į sekmadienį

Sekmadienį valdo Saulė, galinti papasakoti apie artėjančias nuotaikas. Jei sapnas gražus, šviesus, ryškus – tavęs laukia įdomus laikotarpis, naujos pažintys, originalios idėjos. Žodžiu, entuziazmo tikrai netrūks. Jei sapnas niūrus – pasiruošk ne pačiam smagiausiam periodui ir pasistenk pati atrasti pozityviųjų pusių. Sekmadienio sapnai pildosi trečiadienį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis