Tyrinėk veidą: kokias charakterio ypatybes išduoda veido bruožai?

Žmogaus veido bruožai individualūs ir gali atskleisti tam tikras charakterio ypatybes. Sakoma, kad veidotyra atsirado Kinijoje, daugiau kaip prieš tris tūkstančius metų, o moterys jau nuo senų laikų, besirinkdamos partnerius, pirmiausiai nagrinėdavo jų veido bruožus. Siūlome pabandyti ir tau.

Pirmiausia, žinoma, žiūrime į veido formą. Kūrybiškos sielos, temperamentingi ir ambicingi žmonės dažniausiai turi trikampę veido formą. Jie žino, ko nori ir kaip tai pasiekti, tačiau kartais pernelyg jautriai reaguoja į nesėkmes.

Tikri lyderiai, nepasiduodantys jokioms kliūtims, turi kvadratinės formos veidus. Jie protingi, racionalūs, vadovaujasi ne jausmais, o logika, todėl puikiai kontroliuoja tiek save, tiek aplinkinius. Tikri vadovai.

Praktiškieji darboholikai dažniausiai turi pailgą veidą. Jie pasitiki tik savimi, todėl nemėgsta komandinio darbo ir visus rūpesčius susikrauna ant savo pečių. Tikslo link žengia tvirtai ir dažniausiai įrodo, kad yra geriausi. Deja, darbiniai reikalai užgožia asmeninį gyvenimą.

TAIP PAT SKAITYK: Ką tavo parašas išduoda apie tavo charakterį

Apvalaus veido savininkai yra jautrūs, geranoriški, jie nemėgsta konfliktų ir įtemptų situacijų tiek darbiniuose santykiuose, tiek asmeniniuose. Tokiems žmonės svarbus pastovumas.

Tiesa, vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kuri žmogaus veido sritis yra ryškiausia. Praktiškumu pasižyminčių žmonių ryškiausia veido apačia – nuo lūpų iki smakro. Žmonės, turintys stipriai išreikštą veido sritį nuo lūpų iki antakių, yra itin ambicingi, o jeigu veide dominuoja sritis nuo antakių iki plaukų linijos, šiam žmogui svarbiau už viską – idėja. 

Ką gali papasakoti kaktos forma? Turintieji apvalią kaktą nemėgsta gyventi pagal taisykles ir taikstytis prie aplinkybių. Jie – išradingi ir talentingi žmonėms, kuriems labai svarbi laisvė.

Tiesios kaktos savininkai mėgsta analizuoti, racionaliai viską apgalvoti ir neskubėdami priimti sprendimus. Jų atsakomybės jausmas labai stiprus, todėl jie nepasiduoda emocijoms ir vadovaujasi logika, viską gerai apskaičiuodami ir tik tuomet darydami. Puikūs strategai.

TAIP PAT SKAITYK: Kaip tatuiruotė veikia žmogaus gyvenimą?

Žingeidumą, smalsumą ir nekantrumą rodo plati kakta. Tokie žmonės puikiai dirba kūrybinėje srityje, kur reikia originalių idėjų ir gebėjimo prisitaikyti prie naujovių. O štai monotonija tokius žmones tiesiog sužlugdytų.

Nuožulnios kaktos savininkai – nekantrios ir rizikos nebijančios asmenybės. Jie negali pakęsti lėtumo ir neveiklumo, todėl dažniausiai griebiasi kelių darbų vienu metu, o sprendimus priima greitai, per daug negalvodami apie galimas pasekmes. Nepavyks – ieškos naujo sprendimo. Svarbiausia, kad vyktų veiksmas.

Akys – ne tik sielos veidrodis. Arti viena kitos esančios akys rodo žmogaus rimtumą, susikaupimą siekiant savo tikslų. Tokiems žmonės svarbios taisyklės, jie mėgsta veikti pagal planą, kad išvengtų bet kokių galimų netikėtumų, galinčių juos visiškai išmušti iš vėžių.

Kur kas lengviau prie aplinkybių adaptuojasi ir sprendimus įvairiose situacijose randa tie, kurių atstumas tarp akių didesnis. Tokie žmonės atlaidūs tiek sau, tiek aplinkiniams. Jie nemėgsta panikuoti ir labiau susikoncentruoja į išeičių ieškojimą nei į pačias problemas. Tik štai kartais neįsigilinus į problemą, teisingą išeitį rasti būna sunku.

Žmogaus nosis – dar vienas informacijos apie jo charakterį šaltinis. Švelnūs ir draugiški žmonės dažniausiai turi plačias nosis, priešingai, nei mažų nosių savininkai, kurie pasižymi suktumu. Pastarieji labai įžvalgūs ir sugeba tuo pasinaudoti. Racionalaus proto ženklas – tiesi nosis, o štai didelės nosies savininkai gali džiaugtis, nes jie – stiprios asmenybės, tikri lyderiai.

TAIP PAT SKAITYK: Ką apgamėliai ant veido išduoda apie tavo charakterį?

Ne mažiau gali papasakoti ir žmogaus lūpos. Jei abi lūpos yra atsikišusios – jų savininkas yra impulsyvus, mėgstantis bendrauti. Jei labiau išlindusi apatinė lūpa – tai gali būti arogantiškumo, perdėto pasitikėjimo savimi bruožas. Jei labiau išlindusi viršutinė – tikriausiai sutikai analizuoti linkusį žmogų, kuris mėgsta išnarplioti kiekvieną situaciją iki kaulelių. Kartais tokie žmonės per daug įsitikinę savo teisumu ir per daug linkę kitus kritikuoti.

Nedidelės, bet storos lūpos – gero žmogaus, ištikimo draugo bruožas. Nedidelės, bet plonos lūpos – uždaro žmogaus, nelinkusio dalintis jausmais bruožas. Tikriausiai labiausiai pasisekė ilgų ir plonų lūpų savininkams. Sakoma, kad tai – milijonierių lūpos!

Žinoma, į veido tyrinėjimą siūlome žiūrėti kaip į žaidimą. Stebėk, analizuok ir galbūt pastebėsi, kad panašūs žmonių veido bruožai atskleidžia ir panašias jų charakterio savybes?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis