Pinigai ir Zodiako ženklai: kokia tikimybė praturtėti?


Kad pinigų uždirbtų Žuvų ženklo atstovas - reikia gero postūmio, o štai Svarstyklėms pinigai, regis, tiesiog iš dangaus nukrenta. Paskaityk, kas rašoma apie tavo Zodiako ženklą.

Avinas – realistas. Jis niekuomet nesistengs įgyvendinti idėjos vardan pačios idėjos, neįvertinęs galimų rezultatų. Ir vargsta Avinai tikrai ne už ačiū: už kiekvieną darbą turi būti sumokėta. Taip, garbė už gerai atliktą darbą jam labai svarbi, bet jei papildomai tai bus apdovanota ir pinigais... Tiesa, kai Avinas turi tikslą ir jo imasi, jam nelabai svarbu, kiek konkrečiai už tai bus sumokėta. Kur kas svarbiau – įrodyti pačiam sau, kad gali viską padaryti, o idealiam variante – padaryti geriau nei kiti. Jei Avinui reikėtų rinktis: garbė ar pinigai – visai tikėtina, kad jis pasirinktų garbę, bet tai visai nereiškia, kad nepasiskaičiuotų, kokios sumelės vertas jo darbas. Svarbiausia bendradarbiaujant su Avinais – sąžiningai su jais atsiskaityti. Geriau nemokėti nieko, negu nepakankamai įvertinti jų darbą, nes užsispyrę Avinai gali labai įsižeisti.

Pagarba pinigams ir mokėjimas su jais elgtis Avinams ateina su laiku, o iki tol... Jie dažniausiai švaistomi tos akimirkos malonumams. Beje, tai labai geraširdiški žmonės savo artimiesiems, todėl geriau atiduos jiems, nei pasiliks sau.

Visose astrologinėse knygose rašoma, kad Jaučiai – žmonės, mokantys „daryti“ pinigus. Visų pirma, jie tiesiog pasąmoningai jaučia, iš ko, kur ir kaip galima užsidirbti. Antra – su pinigais jie moka tinkamai elgtis. Jaučiui niekuomet nekyla klausimas, kur išleisti pinigus, jis visuomet turi aiškų planą, kurio laikosi. Praktiškas, o ne skūpus – taip reikėtų apibūdinti tipinį Jaučio ženklo atstovą. Jis investuoja į naudingus ir patikimus dalykus, kurie laikui bėgant galėtų duoti papildomo pelno.

Pinigų stovėjimas vietoje Jaučiui yra tas pats, kas jų netekimas, todėl jis netaupo, o nuolatos ieško būdų, kaip iš vieno lito padaryti du. Beje, investavimas į savo ar artimųjų išsilavinimą – Jaučiui vienas iš būdų užsitikrinti dar geresnę finansinę padėtį ateityje.

Sakoma, kad Dvyniai – lengvabūdžiai, paviršutiniški, neturintys savo nuomonės... O ar kada bandėte iš jų pasipelnyti? Ne tokie jau ir paprasti tie Dvyniai. Iš tiesų, svarbiausia investicija Dvyniams – jų šeima. Jie neturi savų pinigų, nes viską, ką gauna, atiduoda arba kaupia šeimai. Iš kitos pusės – jūs niekada ir nesuprasite, kiek iš tiesų pritaupęs yra Dvynio ženklo atstovas. Ką jau ką, bet apsukti smalsuolius, kišančius nosis ne į savo daržą, jis puikiausiai moka. Regis, sėdi be cento kišenėje, skundžiasi, bet kai reikia kur nors išeiti pasilinksminti – pinigai tiesiog stebuklingai atsiranda. Tokie jau tie Dvyniai.

O jei pabandytum pasiskolinti iš jo pinigų, greičiausiai nieko negautum, bet tikrai nesupyktum, nes Dvynys sudarytų tokį įspūdį, kad jei tik galėtų, dėl tavęs be drabužių liktų! „Oi, jei būtum paprašiusi vakar, būčiau iš karto davusi, bet dabar jau paskolinau kitai draugei“... Pasiteisinimų gali išgirsti visokių, bet tik ne griežtą „Ne“. Tokiu atveju ir pykti ant žmogaus negali.

Kuo daugiau pas Vėžį pinigų, tuo labiau jis pats save gerbia! Frazė „nėra pinigų“ Vėžio ženklo atstovams dažniausiai reiškia visai ką kitą, nei visiems kitiems: tokia situacija, kad jų visai nebūtų – Vėžius ištinka labai retai, tiksliau – beveik niekada, todėl „nėra pinigų“ greičiausiai reiškia, kad kol kas jie išleido daugiau, nei planavo ir tiek.

Vėžiai turi puikią intuiciją, todėl dažniausiai investuoja į tas sritis, kurios dar visai naujos, kuriose maža konkurencija. Beje, jis ne iš tų, kurie garsiai girtųsi uždirbtais pinigais. Tačiau vieną dieną apsidairai, o pas Vėžį ir prabangūs namai, ir naujausi automobiliai... Tyliai, ramiai Vėžys puikiai žino, kaip susikrauti milijonus.

Liūtai labai gerai žino, kad pinigai iš dangaus nekrenta ir juos reikia uždirbti. O dar geriau jie žino tai, kad pinigus galima uždirbti ir svetimomis rankomis, tik reikia sugebėti viską suorganizuoti ir sukontroliuoti. Reikia mokėti ne tik padaryti darbą, bet ir jį tinkamai pateikti. Būtent dėl to Liūtai – puikūs vadovai. Tiesa, jei reikia, Liūtas pats imsis juodo darbo, kad tik jo idėja būtų įgyvendinta. Jie žino pinigų vertę ir nepaisant to, kad gali leisti sau gyventi pakankamai prabangiai, niekuomet nepamiršta, kas yra taupumas.

O štai investuoti Liūtas sekasi sunkiau, nei patiems uždirbti iš savo idėjų. Tikriausiai dėl to, kad svetimo verslo nesukontroliuosi ir nepakreipsi taip, kaip tau reikia.

Pinigus Mergelė vertina atsižvelgdama į visuomenės nuomonę, kuri jai – labai svarbi. Jeigu ji sukasi tarp žmonių, labiau vertinančių išsilavinimą ir intelektualumą, tuomet Mergelė iš visų jėgų stengsis pakelti savo kartelę būtent šioje srityje. Jeigu bendrauja su verslininkais, kuriems svarbiausia – uždirbtų pinigų kiekis, Mergelė dirbs iki nukritimo, bet nė už ką nesijaus finansiškai prastesnė nei aplinkiniai.

Mergelės moka puikiai skaičiuoti, todėl jų sąskaitose balansas visuomet stabilus. Visi pinigai – ir jau uždirbti, ir dar tik planuojami uždirbti, Mergelės mintyse jau apskaičiuoti ir paskirstyti. Būtent dėl to paprašius Mergelės paskolinti pinigų, greičiausiai išgirsi „neturiu“. Ne dėl to, kad iš tiesų neturi, bet dėl to, kad jos turimi pinigai jau laukia kokio nors savo pirkinio. Racionalumas, taupumas, atsargumas, išankstinis planavimas – štai žodžiai, geriausiai apibūdinantys Mergelės požiūrį į pinigus.

Vargu, ar kam nors pavyks vien iš šalies suprasti, turtingos Svarstyklės ar ne: jie visuomet pasitempę, puikiai apsirengę ir kai reikia – randa pinigų neplanuotoms išlaidoms. Beje, dažniausiai pinigus Svarstyklės uždirba ne pačios: atrodo, kad pinigai tiesiog atsiranda iš niekur! Fortūnos numylėtiniai, ne kitaip. Deja, tvarkytis su pinigais Svarstyklės nelabai moka: kaip lengvai pinigus gauna, taip lengvai juos ir išleidžia.

Svarstyklės – laisvi ir kūrybingi žmonės, todėl gali uždirbti pinigų būtent iš savo idėjų. Tik tokiu atveju vadovavimą viskam reikėtų patikėti kiek tvirtesniam, daugiau atsakomybės turinčiam žmogui, kuris galėtų tas idėjas realizuoti, o Svarstyklėms teliktų pasiimti uždirbtus pinigus. Juk pati idėja dažniausiai kainuoja brangiau, nei jos įgyvendinimas.

Rizika – tai Skorpiono stichija. Grynųjų pinigų tiesiog pragyvenimui Skorpionas turi minimaliai, nes visa kita nuolatos sukasi versle. O kaip kitaip uždirbsi? Viena iš geriausių šio ženklo savybių – neturėjimas baimės pinigus prarasti. Nepasisekė kažkoks versliukas? Na ir kas, už tai jis įgavo dar daugiau patirties, juk ir patirtis kažkiek kainuoja!

Pinigai Skorpionui teikia malonumą, bet dažniausiai ne dėl to, kad už juos galima kažką įsigyti, o dėl paties fakto, kad tai būtent jis tuos pinigus uždirbo. Būtent ši energija nuolatos varo Skorpioną į priekį ir skatina siekti dar daugiau. Protingi ir praktiški – Skorpionai turi absoliučiai visus šansus praturtėti!

Šauliai mėgsta finansinį stabilumą, todėl pinigus atsideda netikėtiems atvejams, o ne pasikliauna fortūna. Jie – atkaklūs žmonės, todėl stovėti vietoje arba tuo labiau – žengti atgal – tikrai ne jiems. Į priekį ir tik į priekį! Pinigus Šauliai vertina su pagarba, nes žino, kaip nelengva juos uždirbti, tačiau tikrai nėra iš tų, kurie neleidžia sau išleisti nė vieno papildomo cento.

Šauliai neretai turi daugiau nei vieną pajamų šaltinį, nes kuo daugiau investuosi – tuo didesnė tikimybė daugiau uždirbti. Jie atviri naujoms idėjoms ir naujoms patirtims, vedami azarto, gali greitai susigundyti. Būtent dėl to pačios investicijos neretai būna ne iki galo apgalvotos, todėl Šauliams tenka patirti ir pakilimų, ir nuosmukių. Vienas iš geriausių būtų finansiškai apsisaugoti – dalį visų pinigų patikėti antrajai pusei, ką, beje, Šauliai neretai ir daro.

Pinigai Ožiaragiui – tai visų pirma laisvė! Ir tą laisvę garantuoja ne šiaip nebloga alga, bet tikrai nemenka sumelė, būtent dėl to, net ir užimdami aukštas pareigas ir gaudami geras algas, Ožiaragiai vis tiek nesijaučia laimingi. Jie nori daugiau ir žino, kad gali tai turėti! Pinigus Ožiaragiai uždirba savo galva, o ne rankomis. Jie puikūs strategai, todėl randa būdų, kaip įgyvendinti savo idėją svetimomis rankomis.

Kaip su pinigais pasielgs Ožiaragis – visiškai neaišku. Nepaisant to, kad gyvenime šio ženklo atstovai – gana konservatyvūs, finansiniuose reikaluose tai visai negalioja. Patikėjęs kokia nors nauja idėja, Ožiaragis gali į ją investuoti visus savo pinigus! Nepavyks? Ką gi... Pabandys viską iš naujo. Lygiai taip pat visus savo pinigus jis gali išleisti paprasčiausiam automobiliui ar namui įsigyti, jeigu tik tą minutę būtent to jam labiausiai norėsis. Kai Ožiaragis kažko nori – tas noras ilgai jo neapleidžia.

Vandeniams pinigai – tarsi rūkas. Apskritai gyvenime jie nėra labai reiklūs žmonės, sugeba pasitenkinti tuo, ką turi, matyt dėl to ir skaičiuoti kiekvieną centą ar planuoti – ne jiems. Visai kas kita, jeigu reikia pasiekti kažkokį tikslą ne dėl savęs, o dėl artimųjų. Tuomet Vandenis gali susikaupti ir parodyti, koks iš tiesų yra ryžtingas ir kryptingas.

Iš tiesų Vandeniai yra gana kūrybingi žmonės, turintys nemažai gerų idėjų, tik apie jas dažniausiai gražiai ir garsiai kalba, bet nesiima jų įgyvendinti. Todėl geriausias būdas Vandeniui uždirbti pinigų – tai susirasti partnerį, kuris galėtų realizuoti tai, ką Vandenis sugalvos.

Nors sakoma, kad Žuvys – labai jautrios asmenybės, kurioms kur kas svarbesnės dvasinės, o ne finansinės vertybės, iš tiesų jos puikiai moka susitvarkyti su savo pinigais ir nepraleidžia progos užsidirbti. Joms tereikia gero postūmio: ilgai ir kantriai laukusios pripažinimo, galiausiai Žuvys sukaupia visą drąsą ir imasi iniciatyvos į savo rankas.

Svarbiausia – atrasti būdą kaip panaudoti savo turimus gebėjimus, kurių pas Žuvis apstu. Tiesiog kartais jie patys nesugeba savęs įvertinti, ar netgi nuvertina. Kritinė situacija – štai kas pastūmėja Žuvis pagaliau griebti jautį už ragų. Jos gali prikelti tai, kas, regis, jau neprikeliama arba neįgyvendinama. O tuomet vadovavimą reikėtų perleisti kitiems, nes situacijai pagerėjus, Žuvys ir vėl pradės plaukti pasroviui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis