Rugsėjo horoskopas TAU

Vasara baiginėjasi, taigi pats metas pasitikrinti, ką žvaigždės žada rudens pradžiai.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: gebėjimą būti atsidavusiai, atidžiai ir drauge realistiškai žvelgti į gyvenimą.
Tau kartais trūksta: pakantumo. Būni pernelyg skeptiška ir reikli.
Mados pojūtis: šiltos spalvos ir įdomūs aksesuarai sušvelnina tavo šaltoką, rimtą išorę.
Tavo slaptas malonumas: susiraityti kur nors jaukiai kampelyje su mėgstama knyga rankose.
Gundymo stilius: judu su mylimuoju sieja stiprus ryšys, tad nebijai peržengti ribų.
Šį mėnesį: pirmosiomis dienomis pasidarbuok iš peties, ir netrukus sulauksi pagyrų. Į jas reaguok ramiai, kukliai – pelnysi dar daugiau pliusų.
Šiais metais: tau nestigs pasitikėjimo savimi. Daugiausia dėmesio skirk naujiems įgūdžiams lavinti. Imkis iniciatyvos ir pradėk naują projektą – jis gali būti ilgalaikis ir sėkmingas. Meilės srityje šis ruduo tau žada labai gausų derlių. O žiemą tikėtinas bendradarbiavimas su kokia nors itin kūrybinga asmenybe.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Telkis į: savęs lepinimą – pasidaryk manikiūrą, pasiruošk naminę kaukę. Tavo mantra: nebijok pažvelgti kitiems į akis. Jei atrodys, kad kuris nors bičiulis tolsta, pasikalbėk su juo – jis atšalo dėl kokio nors nesusipratimo. Nesivargink: graužtis dėl apleistų artimųjų. Tiesiog paskambink, kad jie išgirstų tavo balsą. Žavesio galia: šok – ir būsi pastebėta.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)

Telkis į: pozityvumo išsaugojimą. Užsirašyk penkis komplimentus, kuriuos teko išgirsti pastaruoju metu. Pažiūrėk į šį sąrašą kaskart, kai nebus nuotaikos. Tavo mantra: atsikratyk senų įpročių. Tau reikia šiek tiek sukrėsti gyvenimą. Nesivargink: okupuoti kitų dėmesio. Esi natūraliai žavi būtybė, todėl tokie mėginimai atrodys apgailėtinai. Žavesio galia: tavo ir mylimojo diena – rugsėjo 28-oji.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
Telkis į: ramybę. Darbe laukia palyginti sudėtingas metas, tačiau stenkis išvengti panikos. Tavo mant-ra: nepasiduok spaudimui. Gali būti, jog išaušo metas ramiai apsvarstyti, ar judviem su mylimuoju pakeliui. Nesivargink: fantazuoti apie buvusią meilę. Žiūrėk pirmyn, nesigręžiok atgalios. Žavesio galia: draugystė gali virsti kuo nors rimčiau.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
Telkis į: savo norus. Neprašausi pradėjusi vieną iš jų įgyvendinti, ypač jei jis susijęs su kelionėmis. Tavo mantra: megzti ir stiprinti ryšius. Rugsėjį tavo ženklo globėjas Saturnas laimins šias pastangas. Nesivargink: smarkiai reaguoti į draugų kivirčą. Ši drama nurims savaime. Žavesio galia: būsi nusiteikusi pašėlti – tai ypač patiks tavo antrajai pusei.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
Telkis į: pastangas sutvarkyti savo daiktus, drabužius. Tai padės ir smegeninėje viską surikiuoti į vietas. Tavo mantra: atskleisk aistrą. Idealu – rugsėjo 16-ąją: tikrai būsi išgirsta. Nesivargink: nuobodžiauti darbe. Verčiau imkis papildomos užduoties. Žavesio galia: nebijok pirmoji pakviesti patinkantį vaikiną į kiną.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Telkis į: piršlybas. Nesijuok – šį mėnesį tau puikiai seksis rasti porų draugams ir pažįstamiems. Tavo mantra: skleisk teigiamas bangas. Tinkamas metas sukviesti kolegas į smegenų šturmo susirinkimą. Dabar neaptarinėsime, kaip seksis kitiems, – svarbu, kad tavo kūrybingumas veršis per kraštus. Nesivargink: sielotis dėl to, ko neturi. Verčiau suskaičiuok tai, kuo likimas tave apdovanojo. Žavesio galia: tavo švytėjimo metas – rugsėjo 19-oji.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Telkis į: savo kūną – metas juo pasirūpinti. Tik būk realistė, neužsimok daugiau, nei gali. Tavo mantra: laužyk ledus. Pagelbėk bičiulei, kuriai sekasi ne taip gerai kaip tau. Nesivargink: baigiantis mėnesiui žadėti viršininkui daugiau, nei gali įvykdyti. Jis juk puikiai žino tavo galimybes. Žavesio galia: tavo ir mylimojo diena – rugsėjo 20-oji.

Jautis (balandžio 21–gegužėS 21 d.)
Telkis į: smagų flirtą! Tai, ką laikai trumpalaikiu susižavėjimu, gali virsti kai kuo rimčiau. Tavo mant-ra: nebijok keistis. Jei nuolat darbe susiduri su kokia nors problema, pamėgink ją ramiai išanalizuoti. Nesivargink: ir neleisk šeimos kivirčui išmušti tave iš vėžių. Mylite vienas kitą, tad nusiramink: net ir patarimai tau brukami tik iš didelės meilės. Žavesio galia: nepraleisk vakarėlių, į kuriuos planavai neiti.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
Telkis į: jaukumo kūrimą savo namuose. Tavo mantra: tiesumas. Jei nori aiškumo darbe, siūlyk susirinkimą rugsėjo 17 d. Nesivargink: keisti planų dėl draugės. Jei jau numatei, ką veiksi, tai ir veik. Žavesio galia: net jei iki šiol būtum vengusi internetinių pažinčių, šį mėnesį gali joms suteikti šansą.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
Telkis į: sekmadienius. Juos leisk ne dirbdama, bet ilsėdamasi. Tavo mantra: metas pasidomėti technologijomis. Nesivargink: sekti buvusiojo. Metas nukirsti jus jungiančią virkštelę. Judėk pirmyn! Žavesio galia: gali pasirodyti, kad vaikinas tapo pernelyg įkyrus. Gal metas iš naujo įvertinti jausmus?

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Telkis į: išlaidas. Nereikia drastiškų žingsnių – pakanka apriboti vieną nuolaidžiavimo sau aspektą, ir pinigų iš karto padaugės. Tavo mantra: išlik kieta, tačiau teisinga. Nubrėžk aiškias ribas, kad žmonėms nekiltų klausimų, ką jiems jauti. Ypač meilės sferoje. Nesivargink: laukti vaikino skambučio. Pati pa-skambink – greičiau sužinosi, ar jis yra Tas. Žavesio galia: jei ieškai naujų pažinčių, tinkamas metas joms megzti – rugsėjo 3-ioji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis