Geriausi serialai: 2013 rudens sezonas

Ką veikti šaltais vakarais, kai norisi tik patinginiauti? Griūk į lovą, šiltai susisuk į antklodę ir žiūrėk geriausius naujus serialus!

2 Broke Girls
Sezonas: 3
Premjera: rugsėjo 23 d.

Vienoje ne itin saugaus Niujorko rajono užkandinėje dirba dvi merginos: skeptiškai į gyvenimą žiūrinti brunetė Max ir Manheteno elitinė mergaitė – blondinė Caroline. Dvi kardinaliai skirtingos merginos ir viena bendra svajonė turėti savo verslą virsta tikrove.

Hostages
Sezonas: 1
Premjera: rugsėjo 23 d.

„Rytoj jūs operuosite JAV prezidentą. Jis neturi išgyventi. Kitu atveju nužudysime jūsų šeimą“ - išgirsta chirurgas. Jo šeimą pagrobia FTB agentas – įkaitų išlaisvinimo specialistas. Regis, jis viską gerai apgalvojo, tačiau...

Grey`s Anatomy
Sezonas: 10
Premjera: rugsėjo 26 d.

Į ligoninę atvyksta naujas būrys rezidentų, kurių tarpe ir Meredith Grey, žinomo chirurgo dukra, apie kurią ir sukasi visas serialo veiksmas. Dešimtajame sezone Meredith ir jos draugai – jau diplomuoti gydytojai, patys mokantys naują rezidentų kartą.

Castle
Sezonas: 6
Premjera: rugsėjo 23 d.

Populiarių detektyvų autorius Richard Castle renka medžiagą naujai knygai ir Niujorko merės dėka gauna leidimą dalyvauti policijos tyrimuose, kuriems vadovauja jauna ir graži detektyvė Kate Beckett. Nestandartinis rašytojo mąstymas ne kartą padėjo detektyvei išaiškinti nusikaltėlius, o tarp paties Rachard`o ir Kate pradeda megztis kažkas daugiau, nei tik darbiniai santykiai.

Modern Family
Sezonas: 5
Premjera: rugsėjo 25 d.

Tai komiška trijų skirtingų šeimų istorija. Claire – mama, besirūpinanti namais, auginanti tris vaikus ir turinti vyrą Phill`ą. Tiesiog tradicinė šeima. Jos tėvas Jay vedęs seksualią beveik du kartus jaunesnę merginą, o brolis Mitchell`as – gėjus, su savo partneriu ką tik įsivaikinęs mergaitę. Nuotykių ir nesusipratimų šiame seriale tikrai netrūksta.

The Big Bang Theory
Sezonas: 7
Premjera: rugsėjo 26 d.

4 moksliukai su itin aukštu intelekto koeficientu ir gražuolė kaimynė, neturinti nieko bendro su mokslu, bet tikrai mokanti pasilinksminti. Kai susiduria visiškos priešingybės, kuriozinių situacijų neįmanoma išvengti.

Parks and Recreation
Sezonas: 6
Premjera: rugsėjo 26 d.

Nedidelio miestelio valdžios atstovė Leslie Knope nuoširdžiai nori padaryti viską, kad čia gyventi būtų malonu ir patogu. Tačiau kai miestelyje yra tiek daug ekscentriškų „padėjėjų“, viskas gaunasi ne visai taip, kaip suplanuota.

The Good Wife
Sezonas: 5
Premjera: rugsėjo 29 d.

Minia žurnalistų, fotoaparatų blyksniai ir Ilinojaus prokuroras. Žiniasklaida nekantrauja, norėdama sutrypti jį dėl skandalingos vaizdo medžiagos, kurioje jis linksminasi su jaunute prostitute. Prokuroras viską neigia, ir tarsi patvirtindamas savo žodžius, tvirtai spaudžia ranką šalia stovinčiai savo žmonai. Bet tai nepadės. Jis keliaus į kalėjimą, o viena likusi gražuolė žmona prisimins, kad kadaise buvo visai neprasta teisininkė. Gyvenimas prasideda iš naujo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis