Spalio mėnesio horoskopas TAU

Sveikiname visas Svarstykles ir Skorpiones su gimtadieniu! Pažvelk, ką spalio mėnesiui tau žada žvaigždės.

TAIP PAT SKAITYK: Video pamoka moterims: šokis, kuris sužadins JO geismą

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: artistiškumą, žavesį. Kai nori, moki būti ideali.
Tau kartais trūksta: gebėjimo susitvardyti ir ryžtingai priimti sprendimą.
Mados pojūtis: nesi įjunkusi į vieną spalvą ar raštą. Bet šiaip tau prie širdies moteriškas, elegantiškas stilius. Drabužiai atspindi tavo asmenybę. Puikiai derini daiktus, žinai, kas tau tinka.
Tavo slaptas malonumas: leisti pašėlti vaizduotei. Joje suderini viską: ir karjerą, ir darnų šeimos gyvenimą.
Gundymo stilius: iš prigimties moki flirtuoti. Tavo kūno kalbos galima tik pavydėti. Žinai, kaip apžavėti kitus, esi puikiai įvaldžiusi šį meną.
Šį mėnesį: Saturnas pažadins tavo motyvaciją. Dabar gali ramiai siekti to, kas dar neseniai atrodė neįmanoma.
Šiais metais: daugiau jokio lakstymo gyvenimo paviršiumi – esi pasirengusi nerti giliai ir sukurti ką nors išties vertinga. Saturnas pajudėjo į tavo finansų sritį, todėl pinigams skirsi daugiau dėmesio. Santykių klausimais jau pasimokei iš savo klaidų ir žinai, jog dėl tavo noro būti gerai visiems išlošia tik kiti, todėl išmoksi valdyti geležiniu kumščiu, apmautu aksomine pirštinaite. Tu – iš prigimties diplomatė.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
Pirmąją spalio pusę tikėtina nemenka drama su mylimuoju. Laimė, šalia bus artimų bičiulių. Pakalbėjusi su jomis įstengsi viską pamatyti tarsi iš šono. Žavesio galia: Veneros padedama apie spalio vidurį turėsi galimybę susipažinti su įdomiu vyru iš kito miesto ar šalies. Nenurašyk jo vien dėl šios priežasties. Jei vaikinas jau šalia, venk pavydo priepuolių – tik tu esi ta, kurios jam reikia.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
Metas pailsėti. Dar geriau – surengti teminį vakarėlį ir prasiblaškyti. Tau padės komunikabilusis Merkurijus, dėl kurio šį mėnesį būsi itin iškalbinga. Žavesio galia: spalio 21 dieną spinduliuosi ypatingu žavesiu, už kurį turėtum būti dėkinga Neptūnui. Ypač svarbi diena tau ir mylimajam – spalio 8-oji.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
Spalio 6-oji – labai palanki diena viskam, kas išspirtų tave iš komforto zonos. Puiki proga išmėginti ką nors nauja! Žavesio galia: pokalbiams su nauju vaikinu palankiausia spalio 28-oji. Turėtum sužinoti daug naudingos informacijos. Santykiams su mylimuoju svarbi 17-oji.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
Kamuos vidinis nerimas, nerasi sau vietos. Mūsų receptas: mėnesio viduryje čiupk vaikiną ar drauges ir kur nors ištrūkite. Bent paprasčiausiai į užmiestį. Tau labai į naudą paklaidžioti miško takeliais. Žavesio galia: gali būti, jog mėnesio viduryje sutiksi vieną už kitą įdomesnių vyriškių. Jei savo žmogų jau turi, jūsų diena – spalio 2-oji.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Tave kibins provokuoti mėgstantis Marsas – spalį gali ryžtis tokiems dalykams, kuriems anksčiau būtum pristigusi drąsos. O ją sustiprinti padės vienas paprastas būdas: atsisėsk ir prisimink nutrūktgalviškiausius nuotykius. Pažiūrėk, kaip jie tau pravertė! Žavesio galia: pabūk hedoniste – pasilepink tuo, kas patinka. O mylimajam būk kuo dėmesingesnė spalio 28-ąją.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Tau vertėtų stiprinti ryšius su viršininke – pasisiūlyk padėti jai atlikti svarbų projektą. Šitaip pažinsi kitokių jos savybių, judvi labiau suartėsite. Žavesio galia: šį mėnesį patartina kuo daugiau laiko leisti gryname ore – ką gali žinoti, į ką atsimuši vaikštinėdama. Mylimasis šalia? Imkitės kokio nors ramaus sporto, tarkim, golfo. Ir atsipalaiduosite, ir pasijusite artimesni.

Jautis (balandžio 21–gegužėS 21 d.)
Nesivelk į ginčus. Juolab spalio 17-ąją ir dar su artimais žmonėmis. Nes galop kalčiausia liksi tu. Jei įsikarščiavę artimieji artėja prie grėsmingos ribos, nuramink juos nukreipusi pokalbį į neutralesnius vandenis. Žavesio galia: tave valdys ambicingasis Saturnas, tik verčiau leisk jam reikštis darbo klausimais, bet ne namie, ypač aiškinantis santykius su mylimuoju.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
Būsi itin kūrybinga. Taip taip, žinome, jog ir taip esi apdovanota šia savybe, tačiau spalį būsi tiesiog neprilygstama. Pasinaudok tuo saviems tikslams pasiekti 22 dieną. Žavesio galia: pirmąją mėnesio pusę tavo dėmesio sieks vienas vyrukas. Tik, deja, greičiausia ne itin sėkmingai. Vis dėlto nebūk jam pernelyg griežta. Judviem su mylimu žmogumi svarbi spalio 26-oji.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
Gali įsivelti į apkalbas dėl dviejų vienas kitam neabejingų bičiulių. Jei įmanoma, venk tos painiavos. Itin nepalanki bus spalio 19-oji – tai, ką pasakysi, taps vieša. Žavesio galia: pasimatymams palankiausia spalio 7 diena. Tavo pagrindinis ginklas – pasitikėjimas savimi. Romantiškam vakarui labiausiai tinka spalio 13-oji.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Nuo 25 dienos Saulė padės tau rasti tinkamiausių žodžių sudėtingiems jausmams reikšti ar nemaloniam pokalbiui pradėti. Tad, jei gali, sudėtingus dalykus iki tol atidėk. Žavesio galia: naujas pažintis megzti geriausia apie 6 dieną. Beje, pokalbį pradėk pati. Meilė jau šalia? Jums svarbi 28-oji diena.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
Mėnesio pradžioje gali kilti problemų šeimoje. Praleisk su artimaisiais kuo daugiau laiko. Tiesa, tai nereiškia, jog gali apleisti savo antrąją pusę. Žavesio galia: tavo entuziazmas ir geranoriškumas – pagrindiniai koziriai mezgant pažintis su naujais vaikinais. Ypač sėkminga šiuo atžvilgiu bus spalio 8-oji. Jei savo porą jau esi radusi, jums bus svarbus šio mėnesio vidurys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis