Kvepalų salono atidaryme - stilingos damos ir išskirtiniai aromatai

Prancūzai sako: „Kvepėti taip, kaip kvepia prie gretimo stalelio sėdinti dama, yra prasto skonio ženklas“. Tikra tiesa, juk kvepalai yra kiekvieno asmeninis, privatus ir unikalus „ženklas“, o originalūs šiais laikais nori būti visi.

Pasinerti į svaiginantį kvapų pasaulį pačioje Vilniaus širdyje, Vokiečių gatvėje įsikūrusiame „Private Label“ kvepalų salone susirinko būrys žinomų ir stilingų svečių. Išvertus iš anglų kalbos, „Private Label“ – tai „privatus arba asmeninis prekinis ženklas“. O unikalūs kvepalai kiekvienai gali suteikti asmeniškumo bei unikalumo pojūtį. Tokie kvepalai – tarsi privati asmeninė vizitinė kortelė.

Susirinkusius svečius magiškais triukais stebino iliuzionistas Mantas Wizard, kurio padėjėja trumpam tapo ir aktorė Dalia Michelevičiūtė. „Nėra nei vieno mago, kuris nesižavėtų blondinėmis“, - savo pasirinkimą šypsodamasis paaiškino M. Wizard.

Jean Patou, Jean Lui Scherrer, Molinard, Lalique, Panama... Tai tik keletas pavadinimų, kuriuos įsidėmėti turėtų kiekviena, ieškanti išskirtinai JAI skirto kvapo. O gal savąjį tu jau radai?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis