Zodiako ženklai: štai kodėl tau labai pasiseks 2018 metais

Avinas. Tu pernelyg aktyvi ir per daug myli gyvenimą, kad leistum sau sustoti ir plaukti pasroviui. Tu nuolatos vaikaisi naujų galimybių ir kuo daugiau iššūkių tavo gyvenime, tuo daugiau energijos tu įgauni. Būtent tas smalsumas ir žingeidumas atsipirks, kuomet ateinančiais metais likimas atsiųs projektą, į kurį pasinersi visa širdimi.

Jautis. Dėka savo draugiškumo, šiltumo ir patikimumo, subūrei aplink save labai ištikimų ir atsidavusių draugų ratą. Taigi kitais metais tavo sėkmės garantas - tie žmonės, kuriems tu negailėjai savo laiko. Kai ateis metas surizikuoti ir išlipti iš savo komforto zonos, turėsi tvirtą pagrindą po kojomis.

Dvyniai. Mėgsti stebėti pasaulį ir gerti jo energiją. Būtent šios savybės kitais metais tau labiausiai padės - kai likimas mestelės užuominą apie naują gyvenimo kelią, nedvejok ir pasinaudok galimybe. Tavo gebėjimas skenuoti aplinką leis išpešti maksimaliai gerą rezultatą.

Vėžys. Puikiai jauti savo vidinį „aš“ ir žinai, ko nori iš šio gyvenimo. Net jei kažko baiminiesi, turėtum klausyti savo intuicijos, nes ji retai apgauna. 2018 metais intuicija tau labai pasitarnaus, nes atkeliauja grandiozinės galimybės, kuriomis tiesiog privalai pasinaudoti.

Liūtas. Net jei kažkas atrodo neįmanoma, tu sugebi priversti tai virsti realybe. Ten, kur dauguma žmonių sustotų ir nuleistų rankas, tu pasitelki savo kūrybiškumą, entuziazmą ir užsispyrimą. Ateinančiais metais šis tikėjimas ir gebėjimas pralaužti ledus taps pagrindiniu tavo pagalbininku įveikiant visas kliūtis ir siekiant kitiems nepasiekiamų rezultatų.

Mergelė. Priešingai nei dauguma žmonių, tu moki būti sąžininga pati su savimi. Nebijai analizuoti skirtingų galimų sprendimų, visuomet ieškai geriausio varianto, net jei tai kainuotų milžiniškas pastangas. Kartais aplinkiniams tai atrodo beprasmis laiko švaistymas, tačiau ateinančiais metais priversi juos įsitikinti, kad tavo smulkmeniškumas - sėkmės garantas.

Svarstyklės. Tavo empatija traukia aplinkinius žmones kaip magnetas. Tu turi begalę pažįstamų ir draugų, kurie ištiestų pagalbos ranką ir vidury nakties. Šie žmonės ateinančiais metais taps pagrindiniu tavo ginklu kuriant naujus projektus ir žengiant platų žingsnį į šviesesnį rytojų.

Skorpionas. Tu nepriklausoma, savo tikslų sieki savarankiškai. Kartais tavo užsispyrimas ir ryžtas atrodo keistokai, netgi bauginančiai - tarsi galėtum pereiti kiaurai sienas. Bet ateinančiais metais būtent to tau ir reikės - geležinės valios, kurios tu turi daugiau nei reikia.

Šaulys. Tu tiesiog nepataisoma optimistė. Nesėkmės? Nieko baisaus, viskas įveikiama! Juk po nakties visuomet išaušta rytas. Su tokiomis gyvenimiškomis tiesomis turėtum ramiai pražingsniuoti ir ateinančius metus - be didelių stresų, lengvai pasišokinėdama per gyvenimiškus pakilimų ir nuopolių kalnelius.

Ožiaragis. Visą gyvenimą vaikaisi sėkmės, bet tos lenktynės nesibaigs net ir tuomet, kai ta sėkmė pagaliau tave aplankys. Kodėl? Todėl, kad tau niekada nebus gana! Nuolatinis noras tobulėti ir siekti aukštesnių rezultatų ateinančiais metais atneš pergalės skonį, tik prieš imdamasi naujų aukštumų užkariavimo spėk tuo malonumu pasimėgauti.

Vandenis. Tu neturi laiko analizuoti kiekvienos smulkmenos ir narstyti situacijų po kauliuką - matai bendrą tikslą ir žinai, kaip jį pasiekti. O smulkmenomis tegul užsiima tie, kurie turi daugiau laiko. Toks vadovo lygmens požiūris ateinančiais metais padės išsikovoti aukštas pozicijas ir aplinkinių pagarbą.

Žuvys. Kartais tau atrodo, kad pastangos padėti kitiems yra bevertės. Niekas neįvertina, neatsidėkoja tuo pačiu. Neskubėk smerkti aplinkinių ir neįsileisk pesimizmo, nes anksčiau ar vėliau viskas atsiperka. Ateinantys metai leis tau tuo įsitikinti. Už gerą geru!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis