Lapkričio mėnesio horoskopas TAU!

Sveikiname su gimtadieniu visas Skorpiones ir Šaules! Paskaityk, ką lapkričio mėnesiui tau žada žvaigždės.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: aistros, užsispyrimo, paslaptingumo.
Tau kartais trūksta: lankstumo. Iš slapukavimo irgi nieko nelaimi.
Mados pojūtis: esi aistringa asmenybė, todėl tau tinka visa, ką galima apibūdinti žodžiu gundanti.
Tavo slaptas malonumas: šokti – net ir vienai, kai niekas nemato.
Gundymo stilius: nebijai fizinės traukos, esi pasirengusi tyrinėti visas jos gelmes.
Šį mėnesį: negailėk valandų darbui – sulauksi siūlymo išmėginti jėgas naujame projekte. Santykiams su mylimuoju palankiausia 27 diena.
Šiais metais: turėtum įgyvendinti nemažai svajonių. Tau tik reikia patikėti, kad tai gali, – pernelyg jau įtariai žvelgi į naujas galimybes. Meilės fronte reikalai turėtų teigiamai klostytis gruodį.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
Telkis į: savo geriausias drauges. Mėnesio pabaigoje gali tekti priimti svarbų sprendimą, tad jų paramos labai reikės. Tavo mantra: galvok apie ateitį – tada pirma į ją ir žengsi. Nesivargink: prieš miegą analizuoti pokalbio su tuo, kuriam esi neabejinga. Rytą viskas turėtų būti aiškiau. Žavesio galia: su partneriu nuveikite ką nors smagaus.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
Telkis į: karjerą. Atgaivink ryšius su buvusiais kolegomis, nes itin patrauklaus darbo siūlymo sulauksi iš to, kurį pažinojai anksčiau. Tavo mantra: pamėgink vėl pažvelgti į šviesiąją meilės pusę – paskui tave velkasi nevykusių santykių šleifas. Nesivargink: išlaidauti brangioms grožio priemonėms. Žavesio galia: jei pradėjai naują romaną, neskubėk – jūsų ryšys dėl to taps tik tvirtesnis.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
Telkis į: pokyčius. Dabar paranku it gyvatei atsikratyti senos odos. Tavo atveju – senų netikusių įpročių. Tavo mantra: šviežiu žvilgsniu pasieksi norimų rezultatų. Pažvelk į darbo problemą kitu kampu, ir ją išspręsi. Nesivargink: spjaudydama emocijas it Etna – lavą. Dalytis jausmais galima ir nestojant į gynybos poziciją. Žavesio galia: ištrūk kur nors su mylimuoju.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Telkis į: komunikaciją darbe. Merkurijus susijungs su Saturnu tavo karjeros zonoje, todėl nuo lapkričio 25-osios gali drąsiai užsiminti bosui, kiek daug pasiekei. Tavo mantra: tu – prioritetas. Liaukis taikytis prie besiblaškančios bičiulės – tavo laikas irgi toks pat brangus. Nesivargink: iš kiekvieno vakarėlio išeiti paskutinė – tai tikrai negerina tavo įvaizdžio. Žavesio galia: pažintis megzk nuo lapkričio 9-osios.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Telkis į: pastangas viešinti savo hobį ar pomėgį. Nebijok demonstruoti rezultatų kitiems – jų padrąsinimas dar labiau kurstys tavo kūrybingumą. Tavo mantra: prikąsk liežuvį. Ypač kai kils noras pakomentuoti artimo žmogaus meilės reikalus. Nesivargink: slėpti jausmų mėnesio viduryje. Žavesio galia: tavo širdį gali suvirpinti naujas žmogus bičiulių kompanijoje ar darbe.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Telkis į: partnerį. Iki šiol pernelyg daug laiko kreipei į savo ambicijas, tad dabar atsitrauk nuo jų ir pabūk su mylimuoju. Tavo mantra: žavėk ir vesk juos iš proto. Nesivargink: leistis į grožio avantiūrą. Gal ir norisi ką nors drastiškai keisti, bet palauk bent jau gruodžio. Žavesio galia: jūsų su mylimuoju diena – 27-oji.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
Telkis į: taupymą. Lapkričio 14 diena tinka sąskaitai atidaryti. Kas mėnesį pervesk į ją numatytą sumą – 2014-ųjų viduryje tau jos labai prireiks. Tavo mantra: sportuok, sportuok, sportuok! Ypač tiks joga ar treniruotės širdies veiklai gerinti. Nesivargink: apgauti savo nuojautos – šį mėnesį išties kas nors mėgins tave apšauti. Žavesio galia: eiti į pasimatymą labiausiai tinka lapkričio 4-oji.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
Telkis į: visišką atsipalaidavimą! Šok, keliauk, blaškykis. Tavo mantra: jei ko nors nori, tai ir siek. Tik žaisk atviromis kortomis. Nesivargink: ne kiekviena geniali mintis verta būti paviešinta, ypač socialiniuose tinkluose. Žavesio galia: pasikviesk draugų ir surenkite stalo žaidimų vakarėlį. Tavo energija bei sumanumas neliks nepastebėti.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Telkis į: šeimą. Jei susiruošei aplankyti tėvus, elkis brandžiai. Tavo mantra: būk dėkinga. Atsiras tave globojanti figūra, kuri padės tau pasiekti sėkmę. Būtinai jai už tai tinkamai padėkok. Nesivargink: priekaištauti draugei dėl kokio nors poelgio, iš pradžių ją išklausyk – išvengsi konflikto. Žavesio galia: palepink mylimąjį. Pavyzdžiui, atpalaiduojamuoju masažu.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
Telkis į: namų palaimą. Sukurk ką nors pati – pasitenkinimas pranoks visus lūkesčius. Tavo mantra: atpalaiduok kūrybos vadžias. Iki gruodžio 7-osios kunkuliuosi proto energija, tad turi progą sublizgėti darbe. Nesivargink: planuoti kelionės iki spalio 10-osios. Žavesio galia: skirk daugiau pastangų bendrauti su mylimuoju.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Telkis į: savo skonio pojūčius. Kils noras keisti interjerą. Pasidairyk, ką savo tinklaraščiuose siūlo dizaineriai. Tavo mantra: laikykis savo nuostatų. Gali būti, kad dėl draugės pateksi į ne itin tau priimtiną padėtį – netylėk, pasakyk jai, ką jauti. Nesivargink: būti pernelyg dosni. Nepalankus metas skolinti – net draugams. Žavesio galia: per susitikimą su senais draugais gali suliepsnoti buvusi meilė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis