Žinomos Lietuvos moterys išbandė naują prancūzišką aromatą

Malonus kvepalų dvelksmas, sklindantis nuo žavingos moters, gali apsukti galvą kiekvienam vyrui. Naujasis Pranzūcijos mados namų „Carven“ aromatas „Le Parfum“ nepaliko abejingų ne tik vyrų, bet ir žinomiausių Lietuvos moterų.

Vakaro staigmena tapo drabužių dizainerės Miglės Miliauskaitės, bendradarbiaujant kartu su floriste Inesa Borkovska, specialiai šiam renginiui sukurtos suknelės pristatymas. Kadangi naujasis aromatas priklauso gėlių šeimai, suknelė buvo dekoruota pačiomis įvairiausiomis gyvomis gėlėmis. Suknelę publikai pristatė prancūzų kilmės balerina Oriana Jimenez, fortepijonu prancūzų kompozicijas grojant žinomam pianistui Justui Dvarionui.

Apie naująjį aromatą ir mados namus susirinkusiai publikai pasakojo svečias iš Prancūzijos Benoit Pierre. Specialiai šiam renginiui į Vilnių buvo atvežta ir raudonos spalvos „Carven“ mados namų suknelė, kurią vilkėdamas modelis svečius supažindino su aromatu.

Į kvepalų pristatymą viešbutyje „Narutis“ susirinko būrys garsių damų: Daiva Bakutienė, Jolanta Svirnelytė, Kristina Zmailaitė, Eglė Juozapaitienė, Ieva Juozapaitytė, Rūta Lukoševičiūtė, Jolanta Talaikytė, Aurelija Tamulytė, Jovita Duknauskė, Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis