Ieškančioms dovanų: praktiška, bet originali dovana kiekvienam

Artėja Kalėdos ir pats metas pradėti galvoti, ką galėtum padovanoti savo artimai draugei ar mylimam vyrui. Nori praktiškos, bet tuo pačiu ir originalios, tik tam žmogui skirtos dovanos? Mes tau turime pasiūlymą!

Padovanok darbo kalendorių, su savo pačios kurtu viršeliu. Papuošti kalendorių gali kaip tik nori: nuotraukomis, kurios primins džiugiausias gyvenimo akimirkas, nuotaikingais piešiniais, o gal žodžiais, kurių nedrįsti ištarti garsiai? Na, o jeigu idėjų neturi, ZOOMBOOK skuba tau į pakalbą.

Artėja tavo vyro gimtadienis, o ant jo darbo stalo pilna išmėtytų lapelių su užrašais? Sukurk darbo kalendoriaus viršelį, kuris atspindėtų jo pomėgius. Pamatysi, kaip padrikos mintys ne už ilgo bus tvarkingai surikiuotos naujajame kalendoriuje.

Konservatyvesniam žmogui ar verslininkui gali parinkti subtilesnį dizainą. Pasinaudok vienu iš verslui skirtų šablonų ir paįvairink jį savo idėjomis. Nors toks darbo kalendorius ir atrodys įprasčiau, antro tokio niekas neras.

Besidominčiam technologijomis ar kompiuteriais žmogui sukurk prisijungimo langą primenantį viršelį, pvz.: „Vardas: Jonas Jonaitis, Slaptažodis: ****** “.

Vaiko, šeimos narių, ar kita širdžiai miela nuotrauka ant viršelio tikrai pradžiugins šeimynišką žmogų.

Dar viena idėja - ant viršelio pavaizduoti tai, ką veikia pats dovaną gaunantis žmogus. Pavyzdžiui, draugę baristą įamžink pilstant kavą ir nuotrauką papuošk kalendorių. Šalia gali parašyti, kad visada žinai, kur galima gauti pačios gardžiausios kavos.

Mėgstančiam nuotykius ir iššūkius patiks „Dalykai, kuriuos reikia išbandyti per gyvenimą“ darbo kalendorius. Tegu žmogus tarp savo kasdieninių darbų ir užduočių randa vietos užsirašyti ir kitiems gyvenimo tikslams.

Suteik darbo kalendoriui pavadinimą, parašyk, kam jis priklauso, ar net pridėk įkvepiančią citatą ant viršelio.

Daug keliaujančiam žmogui tiks viršelis su gražia nuotrauka iš atostogų ar įsimintinos kelionės. Taip pat tiktų ir nedidelis žemėlapis, primenantis apie pasaulio kampelius, kuriuos verta aplankyti ateityje.

Jeigu tau trūksta idėjų ar laiko sukurti asmeninį viršelį, visuomet gali pasinaudoti ZOOMBOOK siūlomais darbo kalendorių šablonais. Galėsi pasirinkti ir įvairiausius fonus: keliones, įvairias tekstūras ir raštus, vintažą, dangų, t.t. Pasinaudok proga sukurti paprastą, tačiau unikalią ir praktišką dovaną brangiausiems žmonėms.

Net neabejojame, kad tu turi dar daugiau įdomių idėjų – juk kūryba neturi ribų. Pasidalink originaliomis mintimis ZOOMBOOK Facebook grupėje.

Užsakymo nr.: PT_63239736

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis