N-18: japonų oralinio sekso šou šokiravo visą pasaulį

Kol vakarų pasaulis visais būdais skatina jaunimą susilaikyti nuo lytinių santykių ankstyvame amžiuje, japonai, priešingai, ieško būdų, kaip paskatinti žmones užsiimti seksu!

Apklausos duomenimis, 16-24 metų amžiaus tarpe 45% moterų ir 25% vyrų visiškai nesidomi realiu seksualiniu gyvenimu ir pirmenybę teikia virtualiam bendravimui ir sekso simuliatoriams.

Naujausias šou, skambiu pavadinimu „Orgazmų karai“, turėtų padidinti japonų susidomėjimą intymiu gyvenimu. Bent jau to tikisi šio televizijos šou organizatoriai. O šou tikrai neeilinis… Bent jau mums iki šiol neteko matyti nieko panašaus.

„Orgazmų karai“ – tai varžybos, kurių metu bandoma išsiaiškinti, kuris dalyvis gali geriausiai patenkinti partnerį oraliniu būdu. Kaip rašo The Week, ši programa – tai oralinio sekso konkursas, prasidedantis nuo mandagių nusilenkimų ir pagarbių pokalbių, ir pasibaigiantis seksu tiesiai prieš kameras. Pavyzdžiui, pirmoje laidoje dalyvaujantis vyras turi priversti profesionalų porno aktorių patirti orgazmą.

Na, taip, gal japonų jaunimą ir reikia traukti iš virtualaus gyvenimo, bet pasirinkti metodai švelniai tariant šokiruoja. Jei vis dėl to norėsi pasižiūrėti laidos ištrauką, gali tai padaryti paspausdama ČIA.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis