Jei nenori leisti pinigų dovanoms, tau patiks Obamų šeimos tradicija!

Pasirodo, Obamų šeimoje dovanų po eglute niekas nepalieka! Vietoje to, kiekvienais metais per Kalėdas Obamos rengia talentų konkursą, taigi norėdamas gauti dovanėlę, pirmiausia turi kaip reikiant pasistengti.

Pavyzdžiui pati Michelle šiais metais ketina pasirodyti su šuniu, kurį jau spėjo išdresuoti. O Barakas Obama greičiausiai sudainuos kartu su kitais šeimos vyrais.

„Mūsų šeima visuomet buvo labai didelė, todėl tiesiog neįmanoma kiekvienam individualiai nupirkti po dovaną. Vietoje to, mes sugalvojome rengti talentų konkursą. Nuperkama daugybė smulkmenų, kurios sudedamos kartu į dėžę. Gauti dovaną gali tik tuomet, kai parodysi kokį nors savo talentą. Aš, pavyzdžiui, suksiu lanką, parodysiu keletą triukų su mūsų šuniu ir deklamuosiu eilėraštį. Vaikai kol kas nenusprendė, ką parodys šiais metais - dainuos ar surengs spektaklį. Prezidentas tikriausiai dainuos kartu su kitais šeimos vyrais“.

Ir tu nemėgsti dovanų pirkimo? Kodėl gi neįgyvendinus Obamų idėjos savo šeimoje? Paprašyk, kad kiekvienas nupirktų vieną dovaną: tokią, kuri būtų neutrali, tinkanti daugumai. Per Kalėdas sudėkite visas dovanas į vieną krūvą, užrašykite ant kiekvienos dovanos numeriuką, tuomet tuos pačius numeriukus surašykite ant lapelių ir ištraukite po vieną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis