Kokios dovanos labiausiai tiktų pagal Zodiako ženklą

Kalėdos be dovanų – ne Kalėdos. Jų laukiame visi, bet kai reikia sugalvoti, ką padovanoti kitiems, malonumą turinti teikti šventė įprastai virsta tikru galvos skausmu. Nestresuok, viskas kontroliuojama! Išrinkti dovaną tau padės Zodiako ženklai!

Geriausios dovanos Avinui. Avinams dovanos nėra itin svarbios, nes jie labiau linkę patys stebinti kitus, nei būti stebinami. Tačiau jei vis dėl to norėtum nudžiuginti Aviną, pasistenk, kad dovana būtų praktiška ir gražiai įpakuota, nes Avinukai mėgaujasi pačiu Kalėdinių dovanų apsikeitimo procesu ir ore tvyrančia šventine atmosfera. Kvapnūs vonios muilai, eteriniai aliejai, kosmetikos priemonės – Avino ženklo moterys tikrai apsidžiaugs tokiomis smulkmenomis. Vyrus nudžiugins aktyvios ir ekstremalios pramogos: šuolis su parašiutu, pasivažinėjimas kartingais ir kita veikla, kuri paliks nepamirštamų įspūdžių.


Ieškai grožio dovanų? Apsilankyk ČIA.

Geriausios dovanos Jaučiui. Jaučiai taip pat mėgsta dovanoti dovanas kitiems, o renka jas labai atsakingai, stengdamiesi, kad dovana būtų praktiška ir reikalinga. Praktiškumo jie norėtų sulaukti ir iš aplinkinių, todėl pasistenk išsiaiškinti, ko jiems trūksta. Jei nori, kad dovana būtų bent šiek tiek originalesnė, gali dovanoti ką nors, susijusio su mistika: taro kortas, runas, knygas apie keistus reiškinius ir t.t. Dar viena idėja - sendinta arba odinė užrašų knyga. Svarbiausia, kad Jautis pajaustų, jog dovaną rinkai atsakingai, o ne paskutinę minutę.


Ieškai grožio dovanų? Apsilankyk ČIA.

Geriausios dovanos Dvyniams. Jei dovaną turi išrinkti Dvyniui, net nesugalvok jo tiesiai šviesiai paklausti, ko norintis. Dvyniai mėgsta netikėtumus ir staigmenas. Svarbiausia, kad dovana būtų išskirtinė, apčiuopiama ir praktiška. Labiausiai Dvynys susižavės dovana, kurios negalės turėti kiti arba kuri padarys jį išskirtiniu: prabangus rašiklis su aukso plunksna, originalūs, vienetiniai aksesuarai ir t.t. Dvyniai taip pat vertina ir technikos prietaisus, tačiau jie turi būti kokybiški.

Ieškai grožio dovanų? Apsilankyk ČIA.

Geriausios dovanos Vėžiams. Vėžiai - labai jautrios asmenybės, todėl vertina tas dovanas, į kurias žmogus įdeda savo jausmų. Padovanok Vėžiui ką nors šilto ir jaukaus, kad kiekvieną kartą, naudodamasis gauta dovana, šio ženklo atstovas tave prisimintų. Pavyzdžiui, šiltą šaliką (būtų tiesiog tobula, jei numegztum jį pati) ar ką nors mielo namų jaukumui.

Ieškai grožio dovanų? Apsilankyk ČIA.

Geriausios dovanos Liūtams. Patys Liūtai, dovanodami dovanas kitiems, nelabai galvoja apie jų prasmę ar naudingumą, nes, anot jų, vien faktas, kad jie prisiminė žmogų ir parodė jam dėmesį, jau yra pati geriausia dovana. Tai negalioja tik tuo atveju, jei dovana renkama labai artimam žmogui: tokiu atveju Liūtas vadovaujasi praktiškumu. Praktiškumo jis nori ir iš kitų: jokių nenaudingų menkniekių (žvakės ir pan.), nebent pats Liūtas to paprašytų. Liūtams puikiai tiks kvepalai (svarbiausia – kokybiški), įvairūs papuošalai ir naudingi aksesuarai, tarkim, cigarečių dėklas, piniginė ir pan.

Ieškai grožio dovanų? Apsilankyk ČIA.

Geriausios dovanos Mergelėms. Jei ir bandysi iškvosti, ko Mergelei reikia, greičiausiai sulauksi mandagaus „dėkui, nieko“. Bet labiausiai Mergelę nudžiugintų nuoširdi, nebūtinai brangi, tačiau praktiška dovana. Mėgstantiems laiką leisti namuose patiks geros knygos, aktyvesniems – apsilankymas SPA salone ar kita atpalaiduojanti veikla. Neprašausi ir dovanodama grožio priemones, drabužius bei aksesuarus, tik svarbiausia – žinoti Mergelės skonį.

Ieškai grožio dovanų? Apsilankyk ČIA.

Geriausios dovanos Svarstyklėms. Svarstyklėms labai svarbus pats dovanos įteikimo ir priėmimo procesas. Jiems tai – tikra šventė, kuri kartais pavirsta ištisu spektakliu. Neprašausi, jei Svarstyklėms išrinksi nevienkratinio naudojimo dovaną: madingus batus, drabužius ar aksesuarus.

Ieškai grožio dovanų? Apsilankyk ČIA.

Geriausios dovanos Skorpionams. Gaudamas dovanas Skorpionas jaučiasi nejaukiai, todėl pirmiausia pasistenk išvengti pompastiško dovanų įteikimo. Jis pats ganėtinai taupus ir dovanoms neišlaidauja (nebent tai labai artimas žmogus), todėl kažko įspūdingo nesitiki ir iš kitų. Daili sagė, kas nors automobiliui, naudingos buitinės smulkmenos – Skorpionas tai priims su malonumu.

Ieškai grožio dovanų? Apsilankyk ČIA.

Geriausios dovanos Šauliams. Dovanų rinkimas patiems Šauliams labai svarbus procesas: jie labai nuoširdžiai stengiasi išrinkti tai, kas būtų gražu, kokybiška ir reikalinga. To paties jie tikisi ir iš kitų, todėl paskutinės minutės pirkiniu jo tikrai nenudžiuginsi. Originalumas, stilingumas ir praktiškumas – dovana turi atitikti visus kriterijus. Jei nuspręsi dovanoti aksesuarą – rinkis rankų darbo, jei knygą, tai tokią, kurios nebūtų gėda padėti į lentyną (enciklopedija arba kas nors iš klasikos), jei ką nors buičiai, tai išskirtinio dizaino. Šauliai įvertins ir kosmetikos priemones, bet ne menkniekius, o tai, kas būtina.

Ieškai grožio dovanų? Apsilankyk ČIA.

Geriausios dovanos Ožiaragiams. Kad įtiktum Ožiaragiui, turi išsiaiškinti, ko jam trūksta šiuo konkrečiu gyvenimo etapu. Klausinėti nereikėtų, nes, jei ir gausi atsakymą, tavo pirkinio Ožiaragis nebetraktuos kaip dovanos. Kokybiška piniginė, diržas, rankinė ar geros kokybės kosmetika – štai kas nudžiugintų šio ženklo atstovus.

Ieškai grožio dovanų? Apsilankyk ČIA.

Geriausios dovanos Vandeniams. Pasirūpink, kad dovana būtų įpakuota arba gražiai, arba originaliai, nes įpakavimas yra svarbi pačios dovanos dalis. Praktiškumas Vandeniams nėra labai svarbus, todėl gali pasidairyti ko nors tiesiog smagaus ar įsimintino. Stalo žaidimai, tinkantys didelei kompanijai ar aktyvios pramogos Vandenį turėtų nudžiuginti. Jeigu ieškosi dovanos iš grožio srities - rinkis ką nors, ko Vandenis pats nenusipirktų, pavyzdžiui, putas ar druskas voniai, kremus kūnui ir t.t.

Ieškai grožio dovanų? Apsilankyk ČIA.

Geriausios dovanos Žuvims. Dovanų gavimas Žuvims – gana intymi akimirka. Jie nemėgsta viešai džiūgauti ir aikčioti iš laimės, todėl įteikinėk dovaną asmeniškai, ne prie kompanijos. Pati dovana turi suteikti jaukumo arba tiesiog malonių akimirkų. Tai gali būti bilietai į teatrą, aromatiniai aliejai, patalynė ar kvepalai.

Ieškai grožio dovanų? Apsilankyk ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis