Patarimai, kaip išrinkti unikalią ir asmenišką dovaną

Fotoknyga gali tapti puikia dovana ne tik fotografiją mėgstantiems žmonėms. Ji pradžiugins ir senelius ar tėvus, kurių senos fotografijos gali sugulti į aukštos kokybės fotoknygą.

Ši dovana pradžiugins ir draugus – tereikia į fotoknygą sudėti gražiausias gimtadienio, teminio vakarėlio ar bendro draugų laisvalaikio, pavyzdžiui, pasivažinėjimo kartingais ar iškylos gamtoje, akimirkas.

Gražiai fotoknygai reikia pasitelkti fantaziją – ZOOMBOOK komanda siūlo 5 kūrybiškas fotoknygų idėjas.

Receptų fotoknyga

Išleisti savo receptų knygą nėra sudėtinga. Tam nereikia kurti viliojančių receptų aprašymų, kuriais susigundytų viena iš leidyklų. Išleisti savo mėgstamiausių receptų knygą galite patys. Su profesionalia, bet paprasta ZOOMBOOK maketavimo sistema galite sukurti tikrą besteselerį.

Gamindami patiekalus juos įamžinkite fotoaparatu, nuotraukas sudėkite į fotoknygą. Nepamirškite šalia fotografijų pateikti ir recepto gaminimo instrukcijų, patarimų, leisiančių išvengti klaidų. Žinoma, receptų fotoknygas galite skirstyti į atskiras kategorijas – karštieji patiekalai, desertas, užkandžiai ir t.t.

Ši jūsų receptų fotoknyga džiugins ne tik draugus, bet ir artimuosius. Juk smagu išbandyti draugų rekomenduojamus receptus ir įsitikinti, kas geriau gamina.

„Facebook“ ir „Instagram“ fotoknyga

Socialiniai tinklai taip išsikėrojo po mūsų kasdienybę, kad, tenka pripažinti, dalies nuotraukų iš laisvalaikio su draugais net neturite savo kompiuteryje, tik „Facebook“ arba „Instagram“ paskyros nuotraukų albumuose. Nustebinkite draugus ir jiems padovanokite specialią, jiems skirtą fotoknygą iš socialiniuose tinkluose „Facebook“ arba „Instagram“ publikuotų nuotraukų.

Išrinkite gražiausias įamžintas akimirkas, prie jų galite pridėti datą, kada nuotrauka buvo publikuota. Nepamirškite išrinkti linksmų, arba daugiausia dėmesio susilaukusių jūsų draugo arba draugės „Facebook“ įrašų. O knygą galite vainikuoti gražiais palinkėjimais arba bendra draugų nuotrauka. Pasitelkite fantaziją – į „Facebook“ ir „Instagram“ fotoknygą galima sudėti kone viską!

Asmeninės kūrybos fotoknyga

Greičiausiai turite kūrybiškų draugų, kurie laisvalaikiu iš modelino kuria auskarus, iš degtukų klijuoja neįtikėtinus kūrinius, o gal iš popieriaus lanksto sudėtingus origami. O gal jūs taip pat turite panašių pomėgių?

Įamžinkite draugų kūrybą, šalia sukurkite šių šedevrų aprašus ir viską sudėkite į fotoknygą, kuri taps jūsų draugo arba draugės asmenine darbų knyga, kuria bus galima nudžiuginti ne tik svečius, bet ir sužavėti potencialius klientus.

Kelionių patarimų fotoknyga

Lankėtės Italijoje, Turkijoje, Brazilijoje? O gal išnaršėte beveik visą pasaulį? Pasidalink kelionių įspūdžiais ir patarimais su draugais. Pagaminkite kelionių patarimų knygą, į kurią sudėkite gražiausias jūsų atostogų akimirkas, įsimintinų vietų, kurias būtina aplankyti, nuotraukas, patarimus, praversiančius kelionėje.
Šiais patarimais remdamiesi jūsų draugai leisis į nuotykių kupinas keliones ir dėkos jums.

Fotoknyga neturi būti paprastas nuotraukų rinkinys. Pritaikykite fotoknygą kiekvienai progai, būkite kūrybingi ir sukurkite draugus ir artimuosius priversiančią nusišypsoti fotoknygą. Jei pritrūkote idėjų, pasisemti įkvėpimo galite ZOOMBOOK dovanų gide arba ZOOMBOOK puslapyje „Facebook“!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis