Sužinok, kas tavęs laukia 2014 metais

Jei turi kelias laisvas minutes, siūlome smagų žaidimą: sužinok, kas tavęs laukia 2014 metais! Išsirink vieną iš 8 šventinių žaisliukų ir nepamiršk, kad čia – tik pramoga, taigi per rimtai į tai nežiūrėk.

1. Tavęs laukia lengvi ir nerūpestingi metai. Daugiau laiko norėsis skirti savo laisvalaikiui, pramogoms, jausmams... Žodžiu, viskam, tik ne darbams! Bet nieko baisaus, nes ir profesinėje srityje nesklandumai išsispręs tarsi savaime. Metai atneš daug naujų pažinčių ir tuo pačiu naujų potyrių. Netrūks audringų, bet neilgalaikių romanų. Žodžiu, gyventi tikrai nebus nuobodu!

2. 2014 tau – pasiteisinusių vilčių metai. Jei iki šiol labai stengeisi, bet niekaip nepavyko pasiekti to, ko norėjai, tai šiais metais visos pastangos turėtų atsipirkti su kaupu. Tai liečia ne tik finansus, bet ir jausmus! Pagaliau galėsi atsipalaiduoti ir patikėti viską likimo valiai, kuris tavęs nenuvils. Žinai, kaip būna: pavargsti, spjauni į viską, o čia, žiūrėk, viskas gaunasi savaime, be jokių pastangų! Panašu, kad būtent toks ir bus tavo 2014 metų scenarijus.

3. Tai atsisveikinimo su praeitimi metai, laikas, kai reikės užbaigti visus pradėtus darbus, susitvarkyti su klibančiais santykiais, išspręsti užsilikusias problemas ir t.t. Šių metų tavo užduotis: aiškiai suvokti, ko iš gyvenimo tu nori, nes būtent 2014 metais pradėsi statyti savo ateities pamatus. Neprisirišk prie savo dabartinio gyvenimo: nauji draugai, darbas, gyvenamoji vieta – pats metas viską kardinaliai keisti ir pradėti naują etapą!

4. Metai – daug žadantys. Atrodys, kad visas pasaulis netikėtai pradėjo suktis aplink tave: jausiesi reikalinga, svarbi, mylima. Turėsi daugybę planų, liečiančių įvairias gyvenimo sritis, bet turi atsiriboti nuo aplinkinių nuomonės ir mažiau klausyti patarimų, kurie trukdys eksperimentuoti ir judėti į priekį. Pasikliauk nuojauta, daryk tai, ko tuo metu norisi ir pamatysi, kaip prieš tavo akis atsiveria visai kitoks gyvenimas, nei buvo iki šiol. Nusiteik, kad ne visi planai išsipildys, bet kai kurie nauji projektai taps tvirtu pagrindu tavo ateičiai.

5. Dabar tikrai ne metas sėdėti sudėjus rankas ir laukti, kol kas nors atneš viską ant lėkštutės. Turi labai daug potencialo pagaliau pasiekti tai, ko nori, todėl veik nieko nelaukdama. Metai itin sėkmingi santykių srityje: nuoširdžiai mėgausiesi rodomu dėmesiu ir pati jį rodysi, bet sugebėsi per daug nepasinerti į jausmus ir išlaikyti asmeninę erdvę. Tiesiog aukso viduriukas! O su darbais... Čia taip pat laukia sėkmė, tačiau su viena sąlyga: vadovaukis tik racionaliu mąstymu ir atsiribok nuo emocijų. Jas palik asmeniniam savo gyvenimui.

6. Tavęs laukia įsimintini ir netikėti įvykiai, kelionės, įdomios pažintys. Tačiau tau reikėtų tiesiog mėgautis tuo, kas vyksta, o svarbius gyvenimo sprendimus vis dėlto geriau atidėti ateičiai. Šie metai labai palankūs tavo asmeniniam gyvenimui: vienišės turėtų surasti antrąsias puses, o jau turinčios pagaliau suvoks, kokiu keliu santykiai turėtų vystytis toliau. Finansinė padėtis turėtų pagerėti be jokių tavo pastangų, tačiau turtų tikėtis kol kas neverta. Bet bus geriau, nei buvo prieš tai!

7. Metai bus ramūs ir labai racionalūs: priimsi apgalvotus sprendimus, atsisakysi spontaniškumo ir tai tau išeis į naudą, bent jau finansinėje srityje. Su santykiais reikalai klostysis šiek tiek kitaip: tau norėsis pačiai rūpintis savimi, visos tavo pastangos bus nukreiptos į asmeninį tobulėjimą, todėl meilės reikalai nebus pirmoje prioritetų sąrašo vietoje. Ir vis dėlto, tai puikus metas susirasti labai rimtą gyvenimo palydovą. Tokį, kuris tave laikys lygiaverte partnere!

8. Nusiteik pasivažinėti amerikietiškais kalneliais! Aukštai kilsi, o po to staigiai krisi žemyn. Ir vėl viskas iš naujo... Ar tai blogai? Priklauso nuo tavo pačios požiūrio. Visi nuopoliai ir pakilimai leis labai aiškiai suprasti, kokia linkme gyvenime tu turėtum eiti ir kokių klaidų nereikėtų kartoti. Sugebėsi kiekvieną savo poelgį gerai apsvarstyti ir pasidaryti išvadas – tuomet visi šie išbandymai taps pamatu tavo ateičiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis