Turtuolių gyvenimas: playbojus princas Azimas ir jo milijonų verti vakarėliai

Jei kas nors paparacių paklaustų, kurį pasaulio princą jie labiausiai norėtų „sumedžioti“, tikriausiai dauguma net nedvejodami pasirinktų Azimą. O kaipgi kitaip, juk šis 31 metų karališko kraujo vyrukas gyvena visai ne pagal karališko elgesio standartus!

Azimas – vyriausias Brunėjų valdančio sultono Hassanalo Bolkiaho vaikas ir pretendentas į sostą bei maždaug 20 milijardų svarų vertės palikimą! Tik ar tas palikimas jam atiteks – svarstytinas klausimas, mat princas nepaliauja šokiruoti aplinkinių savo gyvenimo būdu. Ko vertas vien faktas, kad tėvas nepaklusnų sūnų 9 mėnesiams išsiuntė į Sandhursto karališkąją karo akademiją, o šis metė kursus vos po savaitės ir tapo trumpiausiai ištvėrusiu princu visame pasaulyje. Vargu, ar sultonas apsidžiaugė, bet princui, regis, nė motais.

Kokie mokslai ir kokia disciplina, kai laukia linksmybės – štai tokiu principu gyvena Azimas. O jo vakarėliai, patikėk, tikrai neeiliniai. Pavyzdžiui 2009 metais į jo gimtadienio vakarėlį buvo pakviestos tokios žvaigždės kaip Sophia Loren, Janet Jackson ir Joana Collins, o visi svečiai gavo keliones į Keniją, naujus mobiliuosius telefonus, satelitinės navigacijos sistemas... Žodžiu, jubiliato dovana kiekvienam atvykusiam svečiui kainavo maždaug 20 000 svarų. Įdomu, ką tokiu atveju dovanų gavo jis pats?

Ir tai buvo tik paprastas gimtadienis, o ne koks jubiliejus. Įsivaizduoji, kiek milijonų buvo iššvaistyta švenčiant Azimo 30-metį? Turint omenyje, kad svečių sąraše buvo Jerry Hall, Pamela Anderson, Mariah Carey ir kitos garsenybės, į tokius vakarėlius atvykstančios tik už tam tikras (tikrai nemenkas) sumas, pinigėlių reikėjo tikrai nemažai. Bet žurnalistai nufotografavo, apie tai parašė ne vieną straipsnį, vadinasi, viskas tvarkoje. Pinigai išleisti ne veltui.

Gimtadienis gimtadieniu, bet pasišvaistyti Azimas nevengia ir be jokios progos. Kai 2001 metais R&B žvaigždė Usheris koncertavo Londone, princas Azimas nusiuntė jam „kuklią“ dovanėlę: Nike sportinius batelius, inkrustuotus deimantais ir išpirko visas vietas pirmose 20 eilių. O prieš 2006 metais vykusį Mariah Carey koncertą, turtingasis paveldėtojas privačiu lėktuvu nusiuntė jai aštuonių karatų deimantų ir platinos vėrinį bei žiedą. Visa tai jam kainavo nei daug, nei mažai – 3 milijonus svarų.

Princui, užaugusiam rūmuose su 1700 kambarių, tokios sumos atrodo kaip kišenpinigiai vaikui. Kai kartą žurnalistai Azimo paklausė, ką jam reiškia būti princu, jis atsakė: „Tai visi geri dalykai, padauginus iš milijono ir visi blogi dalykai, taip pat padauginus iš milijono“. Atsakymas gudrus, tik stebint Azimo gyvenimą nepanašu, kad tų blogųjų dalykų būtų labai daug, o gerųjų netrūko nuo pat mažens.

Jau pirmiesiems paveldėtojo gimtadieniams sultonas atskraidindavo Disnėjaus personažus, o Azimo kambarių pertvarkymui nepagailėdavo stambių sumelių, kad būtent tą dieną sūnui viskas primintų pasaką. Kai princas paaugo, ančiuką Donaldą ir peliuką Mikį pakeitė rimtesni veikėjai: Eltonas Johnas, Rodas Stewartas, Michalas Jacksonas... Beje, pastarasis jubiliatą privertė pasijusti labai nejaukiai, kai paliko vakarėlį pareiškęs, kad nuo pateikto maisto ir gėrimų pasijuto prastai.

Neverta net abejoti, kad princo gyvenime netrūksta ne tik vakarėlių, bet ir merginų. Juk ne veltui Azimas vadinamas princu playbojumi! Ir niekam nerūpi, kad princas apkūnokas, vos 162 cm ūgio, o dėl savo pamėgtų per didelių satininių švarkų ir keistokai kabančių kelnių dažnai yra vadinamas antistiliaus pavydžiu. Juk už pinigus galima nupirkti ir dirbtinę draugystę su garsiausiais pasaulio žmonėmis, ir gražiausių pasaulyje merginų dėmesį.

O leisti pinigus merginoms princas tikrai moka. 2007 metais jis susižavėjo realybės šou išgarsėjusia Jade Goody ir pakvietė ją susitikti. Be abejonės, pirmajam pasimatymui reikėjo kokios nors malonios dovanėlės: kuklaus žiedelio, kuris kainavo ne mažiau nei 30 000 svarų. Už tai pamaloninta mergina žiniasklaidoje Azimą vadino „savo žavinguoju princu“, bet draugų rate nebijojo prisipažinti, kad švelniai tariant, Azimas tikrai nėra iš patraukliųjų tarpo.

Bet ko norėti... Kai tavo sąskaitoje milijardai, kuriuos švaistai į kairę ir dešinę – visi kalba ne tai, ką nori kalbėti, o tai, ką tu nori išgirsti. Tik be tų milijardų nei vienas iš jo vadinamųjų draugų į jį net nepažvelgtų. Matyt tai ir yra tas blogasis dalykas, padaugintas iš milijono.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis