Pati geriausia tavo Zodiako ženklo savybė

AVINAS. Kuomet pirmą kartą susipažįstate su Avinu, prieš save matote tik energijos ir emocijų kamuolį. Kartais ši asmenybė gali pasirodyti netgi agresyvoka, šalta ir arogantiška. Tačiau iš tiesų šio Zodiako ženklo atstovai tiesiog neįtikėtini altruistai, pasirengę ištiesti pagalbos ranką kiekvienam, kuriam reikia padėti.


JAUTIS. Dažnai aplinkiniai galvoja, kad Jautis - na... šiek tiek tinginys ir lėtapėdis. Oi, kaip visi klysta. Jis ne tingus, o protingas - gerai apmąsto visą veiksmų planą, kad minimaliomis pastangomis pasiektų maksimalų rezultatą. Ir būtent Jautis, o ne kas kitas, geriausiai sutvarkys visus reikalus, nesiardydamas ir nekeldamas chaoso aplink save.


DVYNIAI. Dažnam iš mūsų Dvyniai atrodo kaip brandos niekaip nesulaukiantys paaugliai: visas gyvenimas - tai nesibaigiantis vakarėlis. Stop. Racionalaus proto ir gebėjimo numatyti 10 žingsnių į priekį šiam Zodiako ženklui galima tik pavydėti. Tad nesuklyskite manydami, kad Dvyniai - atsainūs ir nerūpestingi.


VĖŽYS. Gerieji padarėliai, kuriems reikia namų jaukumo, jausmų ir švelnumo? O po visu šiuo gėriu slepiasi itin tvirtas charakteris ir gebėjimas ryžtingai spręsti problemas. Vėžiai sprendimus priima tvirtai ir greitai, tad iškilus problemai nespėsi nė susigaudyti, o Vėžys jau bus sutvarkęs šį reikaliuką.


LIŪTAS. Pasikėlęs, o gal net ir kiek egoistiškas. Tie, kurie mano, kad Liūto charakteris tiesiog nepakenčiamas, jo tiesiog nepažįsta. Šio Zodiako ženklo atstovas gali būti šaltas su pašaliniais, tačiau dėl savo artimųjų kovos iki paskutinio kraujo lašo. Laimė turėti tokį ištikimą ir patikimą žmogų savo gyvenime.


MERGELĖ. Smulkmeniškos Mergelės dažnai sau leidžia kitus kritikuoti ir mokyti gyvenimo tiesų. Bet, patikėk, ji tai daro taip nuoširdžiai... Šio Zodiako ženklo atstovai perfekcionistai ir anaiptol ne egoistai. Jie tikrai nori tau padėti, dėl to ir sako pastabas, o juk galėtų nusispjauti ir patylėti. Bet kam nuo to bus geriau?


SVARSTYKLĖS. Gali atrodyti, kad amžinai balansuojančios ir apsispręsti negalinčios Svarstyklės neturi savo nuomonės ir apskritai, skrenda ten, kur vėjas papūs. Nė velnio! Šio Zodiako ženklo atstovai yra pakankamai konkretūs ir aiškiai žinantys ko nori. Tik jie, priešingai nei dauguma, nešvaisto savo energijos veltui ir nekovoja su vėjo malūnais. Kai bus reikalas, pasimatys visas Svarstyklių tvirtumas, o jei nėra būtina, kam tuomet ardytis?


SKORPIONAS. Neneigsime, Skorpionai kupini aistros ir valios stiprybės, todėl nelinkę atsiverti ir demonstruoti savo švelnumo. Skorpionai nemėgsta apsimetinėjimų ir dirbtinių draugysčių, jie iš tolo mato tikrąją žmogaus natūrą, todėl net neverta bandyti jo mulkinti. O tiems, kuriuos šio Zodiako ženklo atstovas vadina tikrais draugais, jis visuomet padės ir duos racionalų patarimą, nevyniodamas žodžių į vatą.


ŠAULYS. Gali atrodyti, kad Šauliai - žavingi palaidūnai, mėgstantys gyvenime save dalinti į kairę ir dešinę. Jie mėgsta gyventi be streso ir puikiai maskuojasi po linksmybių kauke, tačiau tai išskirtinai įdomaus mąstymo asmenybės. Jei to nepastebėjote, galbūt tiesiog neturėjote progos su Šauliu pasikalbėti apie rimtesnius dalykus. Patikėkit, tikrai verta į viską pažvelgti išmintingojo Šaulio akimis.


OŽIARAGIS. Toks rimtas, toks susikaupęs... Ir toks romantiškas! Meilė ištirpdo visą Ožiaragio kategoriškumą. Šio Zodiako ženklo atstovai gali būti tiesmuki ir net labai kategoriški su aplinkiniais, bet su savo antrąja puse - neįtikėtinai švelnūs, atlaidūs ir rūpestingi.


VANDENIS. Šio Zodiako ženklo atstovus dažnai vadina ekscentriškais ir bejausmiais žmonėmis. Bet kai turi tokį geležinį mąstymą ir proto už penkis, švaistyti savo gyvenimo vaidyboms ir apsimetinėjimams tiesiog nenori. Intelektualas iš didžiosios raidės, gyvenimo vedlys ir tiesiog žmogus, iš kurio galima daug ko išmokti.


ŽUVYS. Šis Zodiako ženklas amžinai lieka nepakankamai įvertintas. Visi kalba, kad Žuvys per daug emocionalios ir netvirtos, nepasitikinčios savo jėgomis. Bet ar jūs kada matėte Žuvį, užspeistą į kampą? Koks šaltas protas, koks strateginis mąstymas, koks gebėjimas kontroliuoti visus procesus ir priimti teisingus sprendimus - jei tik norėtų, Žuvų ženklo atstovai būtų tobuli lyderiai, iš kurių tikrai yra ko pasimokyti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis