M. Prada – neeilinė stiliaus ikona. Konkursas!

Ne paslaptis, kad Milanas neatsiejamas nuo mados, o itališka mada – nuo dizainerės Muccios Prados. Ryški ir ekcentriška kūrėja kartu su savo vyru tęsia kone šimtmetį skaičiuojančio vieno žinomiausių mados prekės ženklų tradicijas.

Knygynus neseniai pasiekė naujoji Gian Luigi Paracchini knyga „Prada gyvenimas“ apie intelektualia vadinamą „Prada“ imperiją, kurioje susipynusi mada, menas ir net sportas.

Elegantiškoje parduotuvėje prabangiajame Viktoro Emanuelio pasaže Milane prasidėjusi itališkos mados istorija už savo sėkmę didžiąja dalimi turi būti dėkinga be galo spalvingai M. Prados asmenybei. Politikos mokslų daktarė, mimų teatro aktorė, kovotoja už moterų teises, šiuolaikino meno kolekcionierė bei stiliaus ikona įtraukta į žurnalo „Time“ įtakingiausių asmenybių šimtuką ir yra viena turtingiausių dizainerių visame pasaulyje.

Dizainerė Miuccia Prada (viduryje) ir aktorė Gwyneth Paltrow, AFP/Scanpix nuotr.

Jos kuriamas stilius atpažįstamas kiekvieno nors šiek tiek besidominčio mada – moderniai minimalistinis dizainas ir subtilus, nerėksmingas seksualumas. Kaip teigia pati dizainerė, kuo seksualiau atrodai, tuo tavo intymus gyvenimas nuobodesnis.

Intriguojančios, žmogiškomis aistromis ir silpnybėmis pažymėtos dar niekur neskelbtos didingo gyvenimo užkulisių istorijos šią išskirtinę biografiją leidžia skaityti kaip romaną, įtraukiantį ne tik mados mylėtojus.

Dalyvauk konkurse ir laimėk „Prada gyvenimas“ knygą! Apačioje esančiuose „Facebook“ komentaruose atsakyk į klausimą, kokių mokslų daktaro laipsnį turi Muccia Prada. Nugalėtoją paskelbsime vasario 3 d.

Nepraleisk progos pasidomėti „Prada“ istorija – sausio 30 d. 18 h užsuk į knygyną „Sofoklis“, čia tavęs lauks itališkos mados paslaptys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis