Vasario mėnesio HOROSKOPAS tau!

Su gimtadieniu skubame pasveikinti visas Vandenes ir Žuvytes! Paskaityk, ką tau suplanavo žvaigždės.

Vandenis (sausio 21-vasario 18 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: daug drąsos ir nuoširdumo. Dėl šių dviejų savybių ir esi labiausiai vertinama.
Tau kartais trūksta: lankstumo. Jau kai užsispiri lygioje vietoje, niekas nepajudins.
Mados gairės: tavo malonų būdą atitinka šviesios, ryškios spalvos. Esi modernaus stiliaus šalininkė – jis pabrėžia tavo nepriklausomą dvasią.
Slaptas malonumas: retos akimirkos vienatvėje. Jos tarsi subalansuoja tavo aktyvų gyvenimo būdą.
Gundymo stilius: niekada nesikratai naujovių. Ir tai labai patinka tavo mylimajam.
Šį mėnesį: ore tvyro inspiracijos dvasia. Skaityk, tyrinėk, domėkis, klausykis muzikos – dabar visa tai žadins kūrybingumą.
Šiais metais: keisis norai meilės srityje. Nebijok išryškinti žaismingosios savo asmenybės pusės. Ieškok naujų būdų jai reikšti. Balandį tikėtina įdomių karjeros galimybių, o rugpjūtį tai jau tikrai sušvytėsi. Spalį bei gruodį lauk kelionių ir romantikos.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
TELKIS Į: savo reikalus. Nors esi ne iš imančiųjų, o iš duodančiųjų, šį mėnesį patartina dėmesį koncentruoti į save. TAVO MANTRA: spinduliuok dieviškąją intuiciją. Vasario 24-ąją įvyks itin retas įvykis: susijungs Saulė ir kūrybingasis Neptūnas. Užsirašyk idėjas, kurios tądien kils. NESIVARGINK: varginti kitus savo perfekcionizmu. ŽAVESIO GALIA: šiuo metu tikėtinas romantinis periodas.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
TELKIS Į: bičiulius. Vertėtų dažniau su jais susitikti. TAVO MANTRA: daugiau atsargaus optimizmo! Nesileisk apgaunama to, kas vyks vasario 26-ąją: viskas skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa. NESIVARGINK: nervintis dėl situacijos, kurios negali pakeisti. Viskas bus gerai. ŽAVESIO GALIA: tik draugystė gali virsti rimtesniu ryšiu. Jei jums patinka tokia pat veikla, tapsite neišskiriama pora.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
TELKIS Į: pokyčius darbe. Apie vasario 11-ąją keisis reikalai biure. Jei sugebėsi prisitaikyti, pajusi pergalės skonį. TAVO MANTRA: mokytis niekada nėra vėlu. Plėsk akiratį pasičiupusi naują knygą ar tyrinėdama nežinomą sritį. NESIVARGINK: prastos nuotaikos slopinti saldumynais. ŽAVESIO GALIA: vertėtų kur nors ištrūkti – kad atkustų jausmai.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
TELKIS Į: išsilavinimą. Užsirašyk į naujus kursus, pradėk ką nors papildomai studijuoti – sutiksi naujų įdomių žmonių. TAVO MANTRA: kurk vizijas. Vasario 15-ąją darbe gali pasitaikyti puikių progų. NESIVARGINK: veltis į barnį su kuriuo nors iš giminaičių. ŽAVESIO GALIA: ypač romantiškas mėnuo.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
TELKIS Į: naujų potyrių ir patirčių paiešką. Vasarį patartina kuo plačiau tyrinėti aplinką ir taip atrasti naujų savo savybių. TAVO MANTRA: netramdyk savęs. Kartais pernelyg gniauži jausmus – atsiverk. NESIVARGINK: kelti pavydo scenų. Tavo antroji pusė tau ištikima. ŽAVESIO GALIA: romantikai palankiausia diena – vasario 28-oji.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
TELKIS Į: meilę ir jos skleidžiamas kibirkštis. Visą šį mėnesį skirk mylimajam – stiprinkite savo santykius kuo dažniau būdami dviese. TAVO MANTRA: lepink artimuosius. Pakaks ir malonių smulkmenų – svarbiausia, kad jie jaustų tavo dėmesį. NESIVARGINK: užbėgti įvykiams už akių ir paskelbti projektą anksčiau, nei bus iki galo suderintos visos detalės. ŽAVESIO GALIA: bent vieną dieną (žinoma, Valentino) daryk tik tai, kas malonu mylimajam.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
TELKIS Į: naujus būdus savijautai gerinti. Neprašausi išmėginusi naują sporto rūšį. TAVO MANTRA: saikas, saikas ir dar kartą saikas. Ir darbe, ir prie stalo, ir... lepinantis. NESIVARGINK: pirmoje vasario pusėje siųsti pikto laiško draugei ar kolegai. ŽAVESIO GALIA: net jei mylimojo pasiūlyta idėja pasirodys nepriimtina, susilaikyk nuo komentarų ir leisk jam ją įgyvendinti.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
TELKIS Į: vakarėlio planavimą. Vasaris – socialiniu atžvilgiu tau vienas geriausių mėnesių. TAVO MANT-RA: perdarinėk, ypač jei pageidauji iš pagrindų keisti būstą. NESIVARGINK: atsikratyti atsakingo projekto darbe. ŽAVESIO GALIA: šok ir atsipalaiduok – laikantis tokio požiūrio jokie speigai nebaisūs.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
TELKIS Į: puikiai leidžiamą laiką su šeima. TAVO MANTRA: aiškiai reikšk mintis. Priešingu atveju gali būti neteisingai suprasta ir pajusti nepagrįstą nuoskaudą. NESIVARGINK: planuoti karjeros pokyčių. Palauk iki vasario 28 d. ir tik tada imkis veiksmų. ŽAVESIO GALIA: jūsų diena – vasario 25-oji.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
TELKIS Į: tas puikias idėjas, kurios nuolat sukasi tavo galvoje. Vieną jų imkis įgyvendinti, tik prieš tai pasitark su itin patikimu žmogumi. TAVO MANTRA: nesavanaudiškas gerumas. Pasistenk ką nors pamaloninti nesitikėdama jokios naudos. NESIVARGINK: švaistyti energiją į visas puses. ŽAVESIO GALIA: vasario viduryje vėl gali užklysti jausmų iš praeities.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
TELKIS Į: finansines galimybes. Turi šansą papildyti kišenę nelauktomis pajamomis. TAVO MANTRA: kokybė svarbiau nei kiekybė. Nors visada sieki geresnių dalykų, neleisk glamūrui susukti galvos ir sutrukdyti įžvelgti perspektyvą. NESIVARGINK: pykti ant draugės ar draugo – vis tiek susitaikysite. ŽAVESIO GALIA: tavo ir mylimojo ypatingoji diena – vasario 26-oji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis