Blogiausios Zodiako ženklų savybės ir tai, ko jie negali pakęsti

Kiekvienas iš mūsų turi ir teigiamų, ir neigiamų charakterio savybių, tik vieni moka tai puikiai slėpti, o kiti net nesistengia to daryti. Ką gi, siūlome paskaityti, kas rašoma apie tavo Zodiako ženklą.

AVINAS

Viena esminių klaidų, kurias daro gimusieji po šiuo ženklu, tai pernelyg tiesmukas bendravimas. Avinai dažnai savo nuomonę reiškia be jokių užuolankų ar dvejonių, todėl aplinkiniai jų pasisakymus priima kaip grubumą. Juk jiems net mintis nekyla, kad po Avino ištarta fraze: „Tu gal idiotas“, neretai slypi viso labo noras pasakyti kažką panašaus į „Tu klysti“.


Dar viena ne itin gera Avino savybė – tai polinkis viską daryti pripuolamai, neapgalvojus. Deja, tai dažnai sugadina net pačius kilniausius jo ketinimus. Pavyzdžiui, tikėdamasis pagalbos ar užuojautos, į Aviną kreipiasi koks nors žmogus, o Avinas tuojau pat, net neišklausęs iki galo, imasi konkrečių veiksmų, kad ištaisytų padėtį. Galiausiai pasirodo, kad to visiškai nereikėjo, iš jo buvo tikimasi tik draugiško patarimo. Įsivaizduok, kad viena draugė bando pasitarti su kita dėl prastėjančių jos santykių su širdies draugu, o ši, vietoj kelių paguodos žodelių, kurių iš jos tikisi nuskriaustoji, nieko nelaukdama susiranda „skriaudiką“ ir užsipuola jį kaltinimais.


Avinai nepakenčia:

- Įkyrumo. Aš pats žinau, kada man su tavimi susitikti ir nereikia man skambinėti.

- Neorganizuotumo. Savo sutrikimu tu trukdai man dirbti, vadovaukis planu, kurį aš tau surašiau.

- Žmonių, kurie dažnai kreipiasi, prašydami pagalbos. Suprantama, aš tau mielai padėsiu, tačiau būk malonus, kreipkis ne dėl kiekvienos smulkmenos.

- Apsimetinėjimo. Kvailių ieškok kur nors kitur, manęs vien šypsena tikrai neapgausi.


JAUTIS


Vienas didžiausių šio ženklo atstovų trūkumų – konservatyvumas ir įsišakniję įpročiai. Todėl Jaučiai sunkiai įsileidžia į savo gyvenimą naujus žmones, taip pat nėra linkę į permainas santykiuose. Be to, įgimtas konservatyvumas Jaučiams trukdo bendrauti net ir su gerai pažįstamais žmonėmis, nes jie kažkodėl mano, kad aplinkiniai kaip ir jie patys, turi suprasti juos be žodžių ir, esant reikalui, patys pasisiūlyti padėti.


Dar vienas dalykas, kurį Jaučiams reikėtų išmokti kontroliuoti – tai pyktis ir kerštingumas. Neretai Jaučiai supyksta dėl kokių nors menkaverčių žodžių ar poelgių, nors tam nėra jokio realaus pagrindo, o tą pykti laiko labai ilgai ir nė už ką nenori žengti pirmo žingsnio susitaikymo link. Nors jeigu situacija apsiverstų aukštyn kojomis ir Jautis padarytų tą patį, ką padarė jam – greičiausiai jis tik numotų ranka ir pasakytų „O kas gi čia tokio?“


Jaučiai nepakenčia:

- Daromo spaudimo. Tu neaiškink man ką daryti, o aš nesakysiu kur tau eiti.

- Nekantrumo. Nuo to, kad mane skubinsi, greičiau niekas nevyks.

- Nestilingumo. Drabužis turi kurti įvaizdį, o ne šiaip pridengti nuogumą.

- Nuobodžių pašnekovų. Jaučiai geriausiai atsiskleidžia bendraudami su guvaus proto ir lankstaus liežuvio žmonėmis.

- Žmonių, kurie stengiasi juos perkalbėti. Diskusijoje gimsta tiesa, o Jaučiams ne visada to reikia.


DVYNIAI


Didžiausia Dvynių problema – noras su visais bendrauti ir būti „savais“ aplinkinių tarpe. Net ir menkai pažįstamam žmogui jie gali iškloti intymiausias savo gyvenimo detales, net nesusimąstydami, kokios gali būti pasekmės. Lygiai tokio paties atvirumo jie tikisi ir iš aplinkinių, kuriems neretai atrodo, kad Dvyniai tiesiog kiša savo nosį ne ten, kur reikia. Taigi Dvyniams, pačiam iškalbingiausiam ir aktyviausiai bendraujančiam Zodiako ženklui, būtina išmokti kartais patylėti ir išlaikyti atstumą. Ypatingai bendraujant su tais Zodiako ženklais, kurie mėgsta turėti privačią erdvę.


Dar vienas dalykas, kurio Dvyniams vertėtų pasimokyti – tai punktualumas. Jie – tikri nenuoramos ir smalsuoliai, todėl net ir viską iš anksto susiplanavę dažniausiai nesugeba padaryti laiku, juk aplink tiek daug visko vyksta… Tuo pačiu Dvyniams vertėtų suprasti, kad ne visi gali suspėti kartu su jais, o nuolatinis Dvynių rodomas entuziazmas aplinkinius gali net ir labai stipriai erzinti. Na ir žinoma… Jausmingieji Dvyniai į meilės pinkles neria stačia galva, todėl neretai stipriai susižaloja. Viso to pavyktų išvengti, jei Dvyniai išlaikytų atstumą ir daugiau pasikliautų racionaliu protu, o ne jausmais.


Dvyniai nepakenčia:

- Nepagarbos. Dvyniai turi jaustis esantys autoritetingi.

- Sulėtintos reakcijos. Netūpčiok, nes atsiliksi.

- Žmonių, atskleidžiančių jų trūkumus. Dvyniai idealūs visame kame ir tai neaptarinėjama.

- Kitų pasakojimų. Jie ir patys turi ką pasakyti pasauliui, todėl nesibaigiančios kitų šnekos juos erzina.


VĖŽYS


Pagrindinė Vėžių problema – jų pasyvumas ir neryžtingumas. „Kas būtų, jeigu“ - štai taip kiekvieną situaciją bando įvertinti Vėžys ir galiausiai vis tiek pats nepriima jokio sprendimo. Jie labai retai išsako savo nuomonę kokiu nors klausimu ir labai dažnai pasiduoda kitų įtakai. Pavyzdžiui, jie gali nueiti į kokį nors vakarėlį vien todėl, kad ten eina kiti draugai, nors jiems patiems tas vakarėlis visai ne prie širdies. Asmeniniame gyvenime jie taip pat dažnai pasikliauna kitų patarimais ir dėl to neretai atsiduria kvailose situacijose.


Be to, dauguma Vėžių – labai įžeidūs. Štai ir dabar, ko gero kuris nors skaitydamas apie save, raukosi. O kodėl? Todėl, kad vietoj to, kad savo klaidas ištaisytų, jie dažnai stengiasi jų paprasčiausiai nematyti. Jei pats savo trūkumų nematai, dar nereiškia, kad jų nemato ir kiti.


Vėžiai nepakenčia:

- Demonstruojamos prabangos. „Kuklu, bet švaru“ – štai jų šūkis.

- Netvarkingų namų. Namai – ramybės oazė, todėl netvarkos čia tiesiog negali būti.

- Perdėto atviravimo. Man nerūpi tavo paslaptys, vistiek mainais savųjų aš tau neatskleisiu.

- Prašymų. Jeigu nori, kad būtų gerai – įdėk daugiau savo paties pastangų.

- Žmonių, verčiančių skubėti. Vėžys ir pats juda į priekį, tik atbulai, ne taip, kaip visi.


LIŪTAS


Visų pirma – Liūtas žino savo vertę ir nori, kad kiti jį taip pat vertintų, tik aplinkiniams visa tai dažniausiai atrodo kaip nepagrįstas pasipūtimas. Jie protingiausi, jie gražiausi... Visi turi tai ne tik pastebėti, bet ir pasakyti garsiai!


Kitas ne itin malonus Liūto bruožas – egoizmas ir polinkis valdyti. Kažkas nepatiko – Liūtas ramiai apsisuks ir išeis iškelta galva, juk jam tai jau niekas nevadovaus, o štai klausytis to, ką pasakė jis – privalo visi. Šio ženklo atstovai labai išdidūs ir nemėgsta taikstytis prie aplinkybių, todėl geriau jau liks be nieko, bet prieš kitą galvos nenulenks. O lankstumo kartais jiems tikrai reikėtų pasimokyti.


Liūtai nepakenčia:

- Humoro jausmo trūkumo. O kaip tuomet palaikyti pokalbį?

- Nusiskundimų dėl gyvenimo. Jei gali ką pakeisti – keisk, negali – neinkšk.

- Skūpumo. Dosnūs Liūtai mano turintys teisę ir iš kitų tikėtis to paties.

- Svetimų prisilietimų. Ne karališkiems asmenims kęsti nekilmingųjų artumą.

- Pavydumo. Myli – pasitikėk, nepasitiki – ieškok kito meilės objekto.


MERGELĖ


Be abejonės, labiausiai Mergelei galima būtų papriekaištauti už jos pedantiškumą. Žinoma, puiku, kai ant drabužio nėra nė vienos dėmelės, o grindys žvilga tarsi veidrodis. Bėda tame, kad Mergelės visą dėmesį sutelkia į detales, neįvertindamos visumos ir visame kame mato vien trūkumus.


Dar viena Mergelių silpnybė – jų įvaizdis. Kartais jos taip įsijaučia piešdamos gražų savo paveikslą prieš aplinkinius, kad pačios pamiršta, kokios iš tikrųjų yra. Dėl to ir artimų draugų gali neturėti. Vargu, ar Mergelė prieš ką nors atsivers ir papasakos asmeniškus dalykus. Juk tuo kas nors gali pasinaudoti, o racionalioji Mergelė apskaičiuoja dešimt žingsnių į priekį.


Mergelės nepakenčia:

- Nenuvalytų, purvinų batų, nešvarios aprangos. Išvaizda Mergelei atspindi žmogaus vidų.

- Nesvetingumo. Draugams Mergelių namų durys visada atviros.

- Svetimos gyvenimiškos išminties. Mergelė visada viską žino geriau už visus.

- Smalsumo. Norėsiu – papasakosiu, nenorėsiu – nelįsk į akis.


SVARSTYKLĖS


Visų pirma norėtųsi išskirti tokį Svarstyklių bruožą kaip jų savimyla. Šio ženklo atstovams labai dažnai atrodo, kad juos nepakankamai vertina, per mažai gerbia, nors tam nėra jokio pagrindo. Jie dažnai labai įtikinamai kalba apie savo nuveiktus darbus, nors iš tiesų tame nieko įspūdingo nėra. Tiksliau – jų idėjos neretai iš tiesų būna puikios, bet jas įgyvendinti pritrūksta kantrybės.


Kita ne itin patraukli Svarstyklių savybė – jų neryžtingumas visame kame, net smulkmenose. Jie labai sunkiai patys priima sprendimus, be to, neturi valios ir mėgsta patinginiauti. O štai gerai pagyventi net ir labai nori! Todėl dažniausiai pasiduoda malonumams, negalvodami apie tai, kas bus rytoj.


Svarstyklės nepakenčia:

- Netvarkingos aprangos. Namuose gali tvyroti betvarkė, tačiau „pakuotė“ turi būti aukščiausios kokybės.

- Žmonių, verčiančių jas rinktis. Svarstyklės ir taip visame kame dvejoja, o kai dar yra verčiamos rinktis...

- Menkaverčių dovanų ir nereikalingų jausmingų žodžių. Darbais, o ne žodžiais mes Tėvynę mylim.

- Abejingumo. Manęs, tokios nuostabios, tiesiog negalima nemylėti.


SKORPIONAS


Ne itin patraukliu Skorpionų bruožu laikomas sąmoningas ar nesąmoningas jų noras kontroliuoti viską, kas vyksta aplink, o tai neretai sukelia sunkumų jų draugams. Tai nebūtų didele blogybe, jei Skorpionas mokėtų ir norėtų suteikti psichologinę pagalbą kritinėje situacijoje. Deja, dažnai būna kaip tik atvirkščiai: jie tik užnuodija žmogui sielą, priversdami jį atvirauti nemaloniomis temomis, o mainais nepasiūlo jokios išeities, palikdami žmogų su atvira žaizda.


Skorpionai puikiai mato kitų žmonių silpnybes ir esant reikalui tuo tikrai pasinaudos. Greičiausiai netiesiogiai, o sumegzdami kokią nors intrigą, kad kaltininkais liktų kiti. Skorpionai nėra labai prieraišūs, todėl aplinkinių išgyvenimai jiems retai kada sukelia gailestį. Priešingai, stebėdami sudėtingas situacijas, į kurias pakliūna kiti, jie patiria savotišką pasitenkinimą. Visai kas kita, jei kalbama apie tikrus draugus. Pastarųjų Skorpionas nepaliks bėdoje.


Skorpionas nepakenčia:

- Paviršutiniškumo. Skorpionas visada stengiasi prisikasti iki esmės. Kitas klausimas – kame jis tą esmę mato.

- Nemokėjimo pakovoti už save. Jau jis tai tikrai niekada neatleis skriaudikui. Jei esi atlaidus arba nuolaidžiauji, vadinasi esi silpnas.

- Žmonių, nepritariančių jo nuomonei. Egzistuoja dvi nuomonės – Skorpiono ir neteisinga.

- Gydytojų. Skorpionas visada pats žino nuo ko ir kaip gydytis.


ŠAULYS


Didžiausia šio ženklo problema - noras sekti visuomenėje priimtais standartais ir jokios improvizacijos. Šaulio perdėtas reiklumas viskam ir visiems neretai aplinkinių būna suprantamas kaip užgaidumas ir užsispyrimas.


Dar vienas nelabai patrauklus šio ženklo bruožas – tai nerealių planų kūrimas. Šauliai labai dažnai prisižada labai daug, o po to nesugeba tų pažadų įvykdyti, nors patys iš kitų to reikalauja. Todėl Šauliams reikėtų atminti, kad svajonės labai skiriasi nuo realybės. Na, ir dar vienas akmenukas į Šaulio daržą. Būtų tiesiog puiku, jeigu kartkartėmis jie susilaikytų nuo troškimo mokyti kitus kaip gyventi. Galimai daugeliu atvejų jie tikrai geriau žino, kas teisinga, o kas ne, tačiau tai nesuteikia teisės užsisėsti žmonėms ant sprando.


Šauliai nepakenčia:

- Svetimų sąmojų. Visais klausimais Šaulys turi turėti teisę tartį pirmą žodį, beje tas žodis turi būti ir paskutinis.

- Gražesnių už save. Šauliai nori būti vieninteliai ir nepakartojami, todėl ne itin mėgsta konkurenciją.

- Pažadų netesėjimo. Jei negali išpildyti, tai kam žadi?

- Nenaudingumo. Aš tau duosiu meškerę, o žuvies prisigaudyk pats.

- Nuobodulio. Jei man su tavimi nelinksma, vadinasi tu nevertas mano dėmesio.


OŽIARAGIS


Jei jau Ožiaragis turi savo nuomonę – vadinasi taip pat turi galvoti ir visi aplinkiniai. Jis tikrai neatsitrauks, nebent kelioms minutėms, kad priešininkas šiek tiek asipalaiduotų, o tuomet vėl puls įtikinėti. Ožiaragis labai pasitiki savo jėgomis, todėl dažnu atveju laiko savo kur kas geresniu už kitus.


Blogiausias Ožiaragio bruožas – pomėgis kabinėtis prie visiškų smulkmenų, iš kurių jis sugeba išpūsti didžiausią burbulą. Nieko keisto, kad šio ženklo atstovai yra labai pesimistiški ir konservatoriški. Be to, Ožiaragiai turi labai gerą atmintį ir puikiai prisimena visas nuoskaudas. Jie gali bendrauti, padėti, jei tos pagalbos tau reikės, bet tai dar nereiškia, kad Ožiaragis pamiršo, ką tu jam esi padariusi.


Kitas nelabai malonus Ožiaragio bruožas - žmonių klasifikavimas. Jei Ožiaragis pats kažko pasiekė, greičiausiai į mažiau pasiekusius jis pradės žiūrėti iš aukšto.


Ožiaragiai nepakenčia:

- Žemo lygio. Nesugebėjai nieko pasiekti – esi nevertas pagarbos.

- Nepasitikėjimo savimi. Esi ko nors pasiekęs – nebijok to parodyti.

- Konkrečių tikslų neturėjimo. Ožiaragis nemėgsta tų, kurie nežino, ko nori iš gyvenimo.

- Pasikėsinimo į jo laisvę. „Pririši“ mane tik tada, kai man tai bus naudinga.

- Prioritetų primetimo. Nereikia man aiškinti, kas svarbu, o kas ne, priešingu atveju tu automatiškai patenki į antrąją kategoriją.


VANDENIS


Daugelis Vandenių save kažkodėl laiko nepripažintais genijais, kuriems neleidžiama pasireikšti. Jie maksimalistai, tad jiems net nesuvokiama, kad jų sėkme kas nors galėtų suabejoti. Vandenis nepastovus, jis nuolat keičia veiklos sritis ar buvimo vietą, kažkodėl galvodamas, kad tik taip pasieks greitų ir gerų rezultatų, nieko nekeisdamas savyje. Deja, tiesa ta, kad nuo savęs pabėgti nepavyko dar niekam.


Dar vienas šaukštas deguto į Vandenio statinę – jo atsakomybės stoka. Gyventi savo malonumui norėtų kiekvienas, tačiau yra ir pareigos, kurias tenka atlikti. Labiausiai šis bruožas gali pakenkti asmeniniams santykiams: nepatenkinti situacija Vandeniai gali tiesiog apsisukti ir išeiti, visiškai negalvodami apie tai, kaip jausis kitas žmogus.


Vandeniai nepakenčia:

- Išdavystės. Vandenis linkęs artimiesiems daug ką atleisti, tačiau, sužinojęs apie išdavystę, užsisklendžia, o neretai net ir visai nutraukia santykius, be teisės susigrąžinti pasitikėjimą.

- Veiksmų laisvės ir pasirinkimo apribojimo. Nebūk kliūtimi mano kelyje, nes aš tave apeisiu arba per tave perlipsiu.

- Rutinos. Tai mirtinas Vandenio priešas, galintis jį visiškai sužlugdyti.

- Priminimų apie jo trūkumus. Aš pats žinau, kad esu ne be nuodėmės, tačiau tu neturi jokios teisės man apie jas aiškinti.


ŽUVYS


Pats didžiausias Žuvų trūkumas – visada ir visur rodyti savo silpnumą. Labai jau jos mėgsta būti globojamos. Ir, galima sakyti, kurį laiką joms sekasi visa tai gauti. Tačiau anksčiau ar vėliau aplinkiniai nuo to pavargsta, ir Žuvys lieka vienos, baisiausiai įsižeidusios, kad niekam nerūpi.


Žuvys nėra kovotojos, todėl gyvenime dažniausiai stengiasi plaukti pasroviui, o susidūrusios su problemomis išgyvena milžinišką stresą, kurį užkrauna ir aplinkiniams.


Žuvys nepakenčia:

- Melo dėl smulkmenų. Žuvų intuicija puikiai išvystyta, todėl net menkiausia apgaulė jas gali įsiutinti.

- Netikėjimo jų žodžiais. Žuvys iki apsiputojimo įrodinės savo teisumą, net ir pačios kartais netikėdamos tuo, ką sako. Vėliau, įrodžiusios savo tiesą, jos gali atsipalaiduoti ir pripažinti klydusios.

- Girtuokliavimo. Su alkoholiu Žuvų santykiai sudėtingi: jei pačios juo nepiktnaudžiauja, tai išgėrusių tiesiog negali pakęsti.

- „Pelėdų“. Žuvys, kaip taisyklė, įpratusios anksti keltis, o apsnūdėliai joms asocijuojasi su tinginiais.

- Nedėkingumo. Padėkos niekada nebūna per daug.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis