Kovo mėnesio HOROSKOPAS tau

Su gimtadieniu sveikiname Žuvytes ir Avytes. Paskaityk, ką kovo mėnesiui tau žada žvaigždės.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: nuostabią savybę pirmiausia įžvelgti tik tai, kas geriausia.
Tau kartais trūksta: patikimumo. Gali paskutinę minutę atšaukti sutartus planus.
Mados pojūtis: ypač tinka skoningai sluoksniuoti
drabužiai.
Slaptas malonumas: nuotaika pagerėja tik ilgiau pasiklausius mėgstamos muzikos.
Gundymo stilius: žinai, kaip kerėti mylimąjį, kaip padaryti, kad jis trokštų vis daugiau.
Šį mėnesį: tavo ženkle atsidūrusi jaunatis gerokai pūstelės energijos. Neprašausi susirašiusi artimiausių metų tikslus ir numačiusi, kaip jų siekti. Turėk omeny: gali būti per daug užimta, kad skirtum pakankamai laiko draugams.
Šiais metais: gegužė ir birželis – fantastiškas metas audringiems romanams megzti, o spalį turėtum sužibėti darbo klausimais. Didžiuojiesi, kad esi kitokia nei visi, tačiau tau neprošal pasimokyti iš tų, kurie veikia tradiciškai bei metodiškai.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
TELKIS Į: neatliktus darbus. Jei sugebėsi juos įveikti iki kovo 20 dienos, atsivers daugiau perspektyvų. TAVO MANTRA: būk geriausia iš geriausių draugių. NESIVARGINK: leisti pinigų brangiems sporto klubams. Verčiau tiesiog pasivaikščiok. ŽAVESIO GALIA: šiek tiek daugiau fantazijos, ir judviejų ryšys vėl nušvis naujomis spalvomis.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
TELKIS Į: norą palepinti draugus smulkiomis dovanėlėmis. TAVO MANTRA: daugiau komandinės dvasios! Nebijok imtis projektų, kurių kiti kratosi. NESIVARGINK: mėginti namie tapti visų bose. Kur kas daugiau pasieksi leisdamasi į kompromisus. ŽAVESIO GALIA: kovo 29-oji – viena romantiškiausių šių metų dienų, tarp Veneros ir Marso tvyros harmonija.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
TELKIS Į: dalykiškumą, kad vadovybė pastebėtų tavo pastangas. TAVO MANTRA: tikėkis neįtikėtinų dalykų. Jei nori nugalėti, iš pradžių nurimk ir nusiteik. NESIVARGINK: laidoti savo jausmų. ŽAVESIO GALIA: skirk daugiau dėmesio įžanginėms glamonėms.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
TELKIS Į: sąrašą „Visada norėjau tai išmėginti”. Nesvarbu, kas tai būtų – kelionė su draugais ar naujo torto receptas. Daryk, užuot galvojusi! TAVO MANTRA: ištiesk ranką. Yra žmogus, su kuriuo vertėtų pataisyti pašlijusius santykius. NESIVARGINK: pernelyg daug iš savęs reikalauti. Ne viskas priklauso tik nuo tavęs. ŽAVESIO GALIA: meilė liepsnos kovo 6-ąją – pasikliauk savimi, ir viskas bus gerai.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
TELKIS Į: neskausmingą perėjimą. Šviečia milžiniškų pokyčių, tad skirk sau laiko, kad įveiktum stresą. TAVO MANTRA: darbe reikia dirbti! Kovo 2-ąją į tavo karjeros zoną įžengs Saturnas. Nebijok iškloti net drąsiausių idėjų. NESIVARGINK: lakstyti po parduotuves. Dabar geriau apsipirkti nepametus galvos. ŽAVESIO GALIA: jei esi viena, labai mielą žmogų gali sutikti kultūriniame renginyje.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
TELKIS Į: pasimatymus. Šis mėnuo fantastiškai sėkmingas tavo meilės gyvenimui, todėl neleisk jo ramiai gulinėdama ant sofos. TAVO MANTRA: būk realistė. Visos kūrybingos idėjos gali nueiti šuniui ant uodegos vien dėl to, kad pamirši logiką. NESIVARGINK: demonstruoti darbe užsispyrimo. Tavo nuomonė svarbi – kaip, beje, ir kolegų. ŽAVESIO GALIA: jūsų diena – kovo 15-oji.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
TELKIS Į: gyvenimo aprašymą – tobulink jį. TAVO MANTRA: smulkmenoms būdinga milžiniška galia. Pakanka kelių mielų naujų pirkinių namams, ir vėl susižavėsi savo būstu. NESIVARGINK: tylėti, kol įkyri draugė išsunks iš tavęs visą energiją. ŽAVESIO GALIA: meilė liesis per kraštus, tačiau nepamirškite, kad gyvenimas egzistuoja ir už jūsų namų sienų.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
TELKIS Į: gerą gyvenimą! Laikas atsipalaiduoti – pamiršk griežtą discipliną, leisk sau daugiau. TAVO MANTRA: galia – tavo rankose. Kovo 2-ąją, kai Saturnas atsidurs tavo ženkle, prisimink, kuo labiausiai didžiuojiesi. NESIVARGINK: nuleisti garo ant artimo žmogaus. Ilgai užtruksi, kol žalą ištaisysi. ŽAVESIO GALIA: naujų pažinčių verta ieškoti per koncertus.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
TELKIS Į: namus. Tau patinka judėti, bendrauti, tačiau kiekvienam ateina diena, kai reikia atsipūsti. Kaip tik toks laikas atėjo tau. TAVO MANTRA: visos akys nukreiptos į tikslą. NESIVARGINK: leistis į finansinius reikalus su drauge ar draugu. Tai baigsis nesusipratimais. ŽAVESIO GALIA: neskubink įvykių – sukursi tvirtesnį pagrindą ryšiui užmegzti.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
TELKIS Į: bendravimą. Tinkamas metas atnaujinti tinklaraštį, susisiekti su senais draugais. TAVO MANTRA: dalyvauk. Ypač jei reikalai susiję su karjeros perspektyvomis. NESIVARGINK: demonstruoti užsispyrimo kovo 11-ąją. Kur kas daugiau šansų palenkti žmones į savo pusę jų klausantis, bet ne ignoruojant. ŽAVESIO GALIA: galima pažintis prie kavos puodelio.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
TELKIS Į: poilsį nuo technologijų. Užuot tauškusi niekus feisbuku, susitik su draugais ir iš širdies pasikalbėkite. TAVO MANTRA: namai ten, kur širdis. Sukurk naują tradiciją su draugais ar drauge – kartą per mėnesį susibėkite pietų. NESIVARGINK: brukti bosui idėjų apie pokyčius – gali sugadinti santykius. ŽAVESIO GALIA: į tavo ženklą kovo 5-ąją žengia Venera! Flirto ir žavesio metas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis