Pinigai ir Zodiako ženklai: kurie patys turtingiausi?

Kai milijardus sąskaitose susikrovę verslininkai dalinasi savo mintimis apie tai, kaip jie tuos pinigus uždirbo, paprastai pabrėžia savo atkaklumą, sunkų darbą, verslumą ir begalinį troškimą pasiekti užsibrėžtą tikslą. Savaime aišku, kad be viso to milijardų greičiausiai nesukaupsi, tačiau tikimybė kur kas labiau padidėja, jei esi gimusi po laiminga žvaigžde!

Pasirodo, didžioji dalis milijardierių iš Forbes sąrašo pagal zodiako ženklą yra Mergelės. Kol kas tyrime dalyvavo 613 milijardierių, esančių Forbes sąraše. Iš jų daugiau kaip 70 žmonių, t,y. 12%, gimę laikotarpyje tarp rugpjūčio 23 ir rugsėjo 22.

Kažkam gali pasirodyti keista, kad šiuos žmones, tarp kurių, suprantama, dominuoja vyrai, globoja pats „moteriškiausias“ zodiako ženklas. Tačiau tame nėra nieko stebėtino. Mergelės, kaip žinia, išsiskiria darbštumu, savo veiksmų užtikrintumu, atidumu smulkiausioms detalėms ir analitiniu mąstymu. Astrologas Michaelas Lutinas mano, kad iš tiesų kaupti milijonus turtuolius skatina ne godumas, o noras pasiekti pranašumą jiems patinkančioje veikloje.

Tarp žinomiausių amerikiečių milijardierių yra dvi Mergelės - Warrenas Edwardas Buffettas, antras pagal turtingumą žmogus Amerikoje, pravarde „Omahos orakulas“ ir Larry Ellisonas – JAV verslininkas, vienos didžiausių pasaulyje programinės įrangos įmonės „Oracle“ vadovas ir steigėjas.

Atkaklieji Avinai sudaro 8% turtingųjų sąraše. Tarp jų Microsoft vadovas Steve`as Ballmeria ir IKEA koncerno steigėjas Ingvaras Kampradas. Tiek pat tarp turtingiausių pasaulio žmonių yra Vandenių, vadinamų idealistais. Viena iš jų – pasaulyje išgarsėjusi šou vedėja Oprah Winfrey.

Tarp turtingiausių yra ir Skorpionai. „Skorpionams, kurių pagrindinis bruožas yra aistra, viskas pavyksta, nes jie veikia vadovaudamiesi visomis tiesomis ir netiesa. Jų užduotis – priversti aplinkinius šokti pagal jų dūdelę, net jei jie to visai nenori. Pavyzdžiui, daugelis žmonių perka Windows, nors iš tiesų jų nemėgsta“ – teigia astrologas.

Mažiausiai milijardierių – tik 6% iš sąrašo – gimę po Šaulio ženklu. Matomai, Šauliams trukdo jiems būdingi charakterio bruožai: neorganizuotumas, neretai pereinantis net į tingumą, o taip pat negebėjimas pamatyti detales už pagrindinio vaizdo. Jiems trūksta sumanumo versle, tačiau tai jie sėkmingai kompensuoja kūrybiniu potencialu, kurio Šauliai turi milžiniškai daug. Tad nieko keista, kad Forbes sąraše tarp milijardierių Šaulių sutinkamos Holivudo režisieriaus Steveno Spielbergo ir prodiuserio Arnono Milchano pavardės.

Finansų pasaulyje sutinkami ir „Auksiniai Jaučiai“. Šie žmonės pasižymi atkaklumu, tvirtumu ir užsispyrimu, o vadovaujasi išimtinai sveiku protu. Tokiu pavyzdžiu galėtų būti Red Bull kompanijos įkūrėjas Dietrich Mateschitz ir Dyson dulkių siurblių kūrėjas Jamesas Dysonas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis