Balandžio COSMOPOLITAN kino vakare – kino žaidimas TIESA ARBA DRĄSA

Balandžio 18 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – baimės ribas išbandančio siaubo trilerio TIESA ARBA DRĄSA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Balandžio 18 d. (trečiadienį):

18.10 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“
20.20 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“
18.10 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
19.20 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
19.00 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
19.20 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)

► NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo TIESA ARBA DRĄSA seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.

► PIRMOJI PAMATYK SIAUBO TRILERĮ

TIESA ARBA DRĄSA – su viso pasaulio merginų pamėgtu serialu „Pretty Little Liars“ išgarsėjusios Holivudo aktorės Lucy Hale žingsnis link jai pažįstamo siaubo filmo žanro.

Lucy Hale vaidina vieną iš grupės draugų, kurie vyksta atostogų į Meksiką. Nusprendę pasilinksminti, jaunuoliai ima žaisti nekaltai atrodantį žaidimą „tiesa arba drąsa“, kuomet kiekvienas privalo atsakyti tiesą į užduodamą klausimą arba įvykdyti drąsos reikalaujančią užduotį. Jau netrukus paprastas tiesos ir drąsos žaidimas virsta mirties lenktynėmis, kuomet dalyviai nusprendžia žaisti prieš taisykles ir pasitelkia mirtį nešantį melą. Kas žiauriame žaidime su mirtimi laimės likdamas gyvu?

Legendinėje kino studijoje „Blumhouse Productions“ gimęs siaubo trileris „Tiesa arba drąsa“ žiūrovams primins paauglystėje šimtus kartų žaistą žaidimą, priversdamas susimąstyti ar esate pasiryžę žaisti iki mirties? Už juostos vairo stojęs režisierius Jeff Wadlow, kūręs filmą „Smūgis žemiau juostos“ (angl. „Kick-Ass 2“), tikina, jog „Tiesa arba drąsa“ sustingdys kraują ir privers laikyti liežuvį už dantų.

Baimės ribas išbandantis filmas TIESA IR DRĄSA į Lietuvos kino teatrus atkeliauja balandžio 20 d., tad balandžio 18 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą tu turi nepakartojamą progą šį filmą pamatyti pirmoji anksčiau nei kiti!

► DAUGIAU INFORMACIJOS apie balandžio COSMO kino vakarą skaityk ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis