Mergina buvo išprašyta iš baseino dėl nepadorios ir paauglius per daug jaudinančios išvaizdos

„Šiame komplekse yra daug paauglių vaikinų, ir tau nebūtina jų jaudinti“ - tokius žodžius išgirdo Tori Jenkins, nusprendusi šiek tiek atsipalaiduoti ir paplaukioti baseine. Šią istoriją paviešinęs Tori sužadėtinis Tyleris tikina, kad jo mergina buvo tiesiog išprašyta iš baseino dėl, esą, netinkamos jos išvaizdos.

Kaip pasakoja vaikinas, jiedu ir keli draugai nusprendė pailsėti prie baseino, tačiau jau po kelių minučių susilaukė pastabų dėl Tori išvaizdos. Pastatą, kuriam priklauso baseinas prižiūrinti moteris liepė Tori pažiūrėti į save veidrodyje ir pareiškė nenorinti, kad jos vaikai matytų tokius vaizdus.

„Niekada nemačiau savo sužadėtinės pažemintos taip stipriai, kad ji net negalėjo pažvelgti savo geriausiems draugams į akis. Niekada nemačiau jos taip verkiančios, kaip ji šiandien verkė mūsų apartamentuose. Ir viskas tik dėl to, kad kažkas mano galintis kritikuoti dydį ir jos kūno linijas“ - facebooke rašė Tyleris ir paviešino nuotraukas, kuriose užfiksuota jo mergina.

„Mano sužadėtinei buvo pasakyta, kad ji turėtų prisidengti, nes jos kūnas pernelyg jaudina paauglius. Tai totali nesąmonė ir aš neketinu su tuo taikstytis, - rašė vaikinas. - Mano sužadėtinė turi teisę vilkėti maudymosi kostiumėlį ir nebūti vertinama per seksualinę prizmę ir žeminama“.

O mes dalinamės Tylerio paviešintomis nuotraukomis ir klausiame tavęs - kurią pusę šioje situacijoje tu palaikai?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis