Išskirtinis interviu su Davido Lyncho mūza

Pasaulis jį pirmiausia žino kaip nenuspėjamų, tamsių psichologinių trilerių kūrėją. Vis dėlto pastaruosius keletą metų Davidas Lynchas kur kas daugiau dėmesio skiria muzikai ir Chrysta Bell. Ne kinui.

Chrysta Bell tikrosios pavardės ir amžiaus niekas garsiai nesako. Galima suprasti, kad moteris yra įžengusi į ketvirtą dešimtį, bet jos asmeninio gyvenimo reikalai — ne tai, apie ką pasakojama žiniasklaidai.

Tačiau kai ką apie save atvirai ji papasakojo spec. „Loftui“. Taigi trumpas ir išskirtinis interviu su kino korifėjaus idėjų valdove tavo dėmesiui.

Neturime daug laiko, taigi negaliu neskubėti prie klausimų apie Deividą Lynchą. Kokį tu jį prisimeni, kai sutikai pirmą kartą?

Jis mane garsiai pasveikino vos man įžengus į jo namus Holivude. Jis stovėjo prieš mane su baltais marškiniais, ant kurių buvo matyti dažų dėmės, ir haki spalvos kelnėmis. Jo šypsenoje kyšojo cigaretė, o sidabriniai plaukai buvo lengvoje šoko būsenoje... Tokį vaizdą prisimenu net ir praėjus labai daug metų nuo mūsų pažinties.

Ir kas vyko po to...?

Jis išskleidė rankas ir apdovanojo mane šiltu ir plačiu apkabinimu. Bendrauti su juo yra labai paprasta, nes jis yra labai gero būdo žmogus.

Tai judu jau daugiau nei dešimt metų esate tik kūrybos partneriai, tiesa?

Taip, mudu esame muzikiniuose santykiuose. Negaliu neigti, jog įsimylėjau Deividą, bet tas jausmas viršija bet kokią romantiką, tai – transcendencija. Mūsų ryšys ypatingas ir kur kas mažiau įprastas.

Ar tiki viena meile visam gyvenimui?

Aš tikiu daug meilių per gyvenimą. Taip pat tikiu aistros galia, tačiau ta pati aistra gali būti ugdoma, auginama, kurenama ir tarp tų pačių partnerių visą gyvenimą. Be to, tikiu likimu. Ir dar… Tikiu, kad kartais ir trumpi santykiai gali padaryti didelius pokyčius gyvenime. Vis dėlto svarbiausi santykiai gyvenime yra su pačiu savimi ir kuo stipresnius santykius turėsi su savimi, tuo stipresnių santykių gali tikėtis su kitais.

O kur tau visada gera sugrįžti?

Aš visada džiaugiuosi, kai tenka grįžti bet kur į Europą. Nors mano teksasietės šaknys nelabai toleruoja šalčio, Europoje man gera net kai čia sninga. Taigi galėčiau išvardinti bent 20 šalių, kur su malonumu sugrįžčiau. Lietuva tikrai yra viena iš jų.

Dabar jau esi apkeliavusi pasaulį ne vieną kartą ir netgi kartą esi buvusi Lietuvoje. Kokie prisiminimai iš čia?

Tiesa, keliauti yra tekę labai daug, tačiau Lietuvą puikiai prisimenu, nes tai buvo vienintelis kartas, kai grojau moderniame kino teatre (Chrysta Bell 2012 m. pasirodė „Vingio“ kino teatre – aut. past.). Programos projekcijos ant geros raiškos ekrano atrodė įspūdingai – man net pačiai bėgo šiurpas per odą.

O kas dar įsiminė iš Lietuvos nekalbant apie patį pasirodymą?

Dar pamenu, kad kažkas netyčia užėjo į mano persirengimo kambarį, kai keičiau sukneles tarp dainų – manau, kad tas žmogus pamatė daug nuogo kūno (juokiasi). Tikiuosi, tam žmogui tai paliko įspūdį, nes aš pati likau gerokai nustebusi.

Panašu, kad tau puikiai sekasi dirbti prieš objektyvą – turi daugybę gražių nuotraukų. Ar mėgsti fotografuotis, o gal tai tik darbas?

Aš dievinu stovėti prieš fotoobjektyvą. Man be galo patinka fotosesijos, nes jų metu išsipildo mano nenumaldomas vidinis noras būti vaidmenyje, kurti alternatyvius pasaulius, persirenginėti kitu žmogumi.

Taigi turbūt ir mados pasaulis tau yra visiškai artimas...

Žinoma. Mano mėgstamiausi kūrėjai yra Markas Fastas, Emilio Pucci, Eli Saab ir, žinoma, Alexanderis McQueenas.

Beje, girdėjau, jog kasdien praktikavai krūtų masažavimą. Ar vis dar tai darai? Kam to reikia?

O taip! Šito ritualo tikrai nežadu apleisti. Visada maniau, kad prevencija yra geriausias vaistas nuo bet kokių ligų. Esu įsitikinus, kad kasdien masažuojant krūtis jos bus sveikos ir gražios. Be to, ritualo metu turi proga pajausti savo kūna tokį, koks jis iš tikrųjų yra. Po krūtų masažo mane apima vidinė ramybė. Negaliu paaiškinti kodėl taip yra, bet taip yra. Išties esu šiek tiek pamišusi dėl geros savijautos. Man būtina jaustis gerai ir darau viską, kad taip būtų.

LRT Opus Gyvai: CHRYSTA BELL (JAV)
KOVO 23 D.
Bilietus platina TICKETPRO

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis