Magiški patarimai, kaip pritraukti pinigus į savo gyvenimą

Šie liaudiški patarimai buvo perduodama iš lūpų į lūpas, iš kartos į kartą. Jei tiki magiškais dalykais – pabandyk! Galų gale blogiau juk nebus!

1. Nerink trumpinių nuo stalo rankomis.
2. Duoną laikyk plutele į viršų, taip, kaip ji iškepė. Sužiedėjusios ar apipelijusios duonos neišmesk, o atiduok paukščiams arba žvėreliams.
3. Nenešk šiukšlių iš namų nusileidus saulei.
4. Po saulėlydžio nedaryk jokių piniginių operacijų, neskolink pinigų ir pati neatidavinėk skolų. Tai atlik bet kuriuo kitu dienos metu iki saulėlydžio.
5. Jeigu vakare kaimynė paprašė tavęs paskolinti druskos (ar šiaip ko nors) – atsisakyk, po saulės laidos nieko nenešk iš namų. Jeigu kaimynė garbaus amžiaus ar dėl kažkokių priežasčių tau nepatogu jai atsakyti, tuomet nueik į parduotuvę, nupirk tai, ko tavęs prašė ir, neužsukdama į savo namus, nunešk jai.
6. Su pinigais elkis pagarbiai. Nepalikinėk smulkių prie kasos, o pabirus centams, nepatingėk ir surink juos.
7. Piniginius banknotus piniginėje laikyk tvarkingai sudėtus pagal nominalų dydį ir jokiu būdų jų nelamdyk. Piniginė turi būti patogi ir tau patikti. Manoma, kad būtent raudonos spalvos piniginė pritraukia pinigus.
8. Duodama išmaldą, daryk tai lengva ranka ir ramia širdimi. Vienintelis svarbus dalykas yra mokėti atskirti tuos, kuriems išmalda iš tiesų reikalinga ir tuos, kurie iš to daro „verslą“.
9. Įprask palikti arbatpinigių tave aptarnaujantiems žmonėms: padavėjams, taksistams, kirpėjams ir t.t.
10. Skūpumas – tiesiausias kelias į skurdą. Nuoširdi pagalba kitiems būtinai sugrįš šimteriopai. Tik negalvok: „Štai daviau pinigėlį vargšui ir man už tai turi būti atlyginta“. Net mintyse nesitikėk atlygio už gerus darbus. Savanaudiškos mintys taip pat veda į skurdą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis