7 priežastys, kodėl verta apsipirkti internetu

Kiekvienais metais Lietuvoje vis daugėja žmonių, apsiperkančių internetu. Nuo drabužių iki kosmetikos, nuo lėktuvo bilietų iki maisto produktų – prekių ir pasirinkimo gausai internete nėra ribų. Vis dar turite abejonių dėl apsipirkimo sėdint prie kompiuterio? Šis sąrašas jas galutinai išsklaidys.

Laimėk 5349 litus apsipirkimui internetu! Spausk ČIA ir dalyvauk DELFI bei „Sving“ konkurse.

Apsipirkti internetu yra pigiau
Kiekviena iš mūsų, bent sykį atsivertusi interneto parduotuvių katalogus, pamatėme, jog prekės juose yra keliais ar keliasdešimčia procentų pigesnės. Taip yra todėl, kad e-parduotuvėms nereikia brangiai mokėti už nuomą prestižinėse miestų vietose arba dideliuose prekybos centruose. Taip pat – išlaikyti didelės parduotuvių darbuotojų armijos. Visa tai sumažina prekės kainą ir leidžia mums sutaupyti. Be to, internete vos keliais pelės klavišo paspaudimais galime pasitikrinti kainas ir surasti, kur norima prekė yra pigiausia.

Apsipirkimui internetu nereikia skirti pusdienio
Žinoma, vaikščiojimas po parduotuves yra vienas didžiausių malonumų, tačiau dažnai šis užsiėmimas vargina. Kuo mažiau laiko praleist parduotuvėse ypač norisi mūsų trumpą lietuvišką vasarą, kai kiekvienas savaitgalis suplanuotas iki pat rugsėjo, po darbo dienos norisi rankoje laikyti vyno taurę, o ne pirkinių maišą. Internete apsipirkti galima būnant namuose, darbe ar net su išmaniuoju telefonu, o visa tai užtrunka vos kelias akimirkas. Kai kada nereikia net jungtis prie el.bankininkystės. Pavyzdžiui, su mokėjimo būdu internete „Sving“ pirkimui užtenka nurodyti el.paštą ir SMS žinute gautą patvirtinimmo kodą.

Internete pasirinkimas visada didesnis
Interneto svetainė yra tik elektroninės parduotuvės fasadas. Už jo slepiasi vienas ar keli dideli sandėliai, iki lubų prikrauti įvairiausių prekių. Tuose sandėliuose telpa šimtai įprastų batų, drabužių ar buitinės technikos parduotuvių. Būtent todėl vienoje internetinėje parduotuvėje pasirinkimas gali būti didesnis nei ištisame prekybos ir pramogų centre.

Perkant internetu nebūtina mokėti iš karto
Internetu prekes galima užsisakyti tada, kai jos pigiausios, o mokėti tik tada, kada norite. Dar daugiau, net ir už smulkius pirkinius galima mokėti taip, kaip jums patogu. Pavyzdžiui, mokėjimo internetu būdas „Sving“ leidžia išskaidyti mokėjimus už pasirinktą prekę dalimis ar atidėti mokėjimą net iki pusantro mėnesio.

Išvengiame spontaniškų išlaidų
Visos žinome tą jausmą, kai parduotuvėje suknelės norisi ČIA ir DABAR. Nereikia nė pasakoti, kiek mūsų spintose yra rūbų, kuriuos nusipirkome spontaniškai ir vilkėjome vos vieną kartą. Apsipirkimas internetu apsaugo nuo to, nes užsakymą visada galima atšaukti, o ir atvežtas prekes galima grąžinti net praėjus kelioms savaitėms po pirkimo.

Internete visada atsiras jūsų dydžio drabužių
Kaip jau sakėme, internete pasirinkimas visada yra didesnis nei parduotuvėse ar prekybos centruose. Čia jūs tikrai rasite savo dydžio nusižiūrėtą suknelę. Be to – užsisakytus drabužius galima matuotis ne ankštoje parduotuvės kabinoje, o jaukioje namų aplinkoje. Jei kuris nors drabužis netiko – jį visada galima labai lengvai grąžinti pardavėjui.

Internetu užsisakytas prekes lengviau grąžinti
Skamba paradoksaliai, tačiau internetu užsisakytas prekes grąžinti yra daug lengviau, nei pirktas parduotuvėje. Taip yra todėl, kad interneto parduotuvės puikiai suvokia žmonių požiūrį į prekybą internetu ir stengiasi būti pranašesnės už įprastąsias. Štai, mokėjimo būdas internete „Sving“ suteikia 45 dienų mokėjimo už prekes atidėjimą. Kitaip tariant, galima užsisakyti kelias poras batų, juos matuotis ir vėliau mokėti tik už tą, kuri patiko labiausiai.

Užsakymo nr.: PT_65026949

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis