COSMO vestuvės: akmenys vestuviniams žiedams – kurie atneš meilę ir laimę?

Vestuvinis žiedas – meilės ir santuokos simbolis. Kiekviena pora išsirenka patinkantį stilių – žiedus be papuošimų arba žiedus su brangiaisiais akmenimis. Tačiau nepamiršk, kad akmenys turi savo simbolines reikšmes.

Vestuviniai žiedai su deimantu
Deimantas stiprina harmoniją ir porų stiprumą, pasitikėjimą, aiškumą. Jis taip pat padeda kontroliuoti emocijas, todėl labai tinka greitai įsiplieskiantiems žmonėms.

Vestuviniai žiedai su rubinu
Rubinas simbolizuoja energiją ir aistrą. Taip pat manoma, kad šis akmuo turi gydomųjų ypatybių, padeda išspręsti ginčus. Indijoje rubinas laikomas Saulės simboliu, Rytuose – meilės, sveikatos simboliu, Europoje – grožio, atsidavimo, tikėjimo simboliu.

Vestuviniai žiedai su ametistu
Ametistas – taikos, nuoširdumo simbolis. Tai ir ištikimos meilės simbolis. Kartais jį vadina dvasingumo ir taikos simboliu.

Vestuviniai žiedai su smaragdu
Smaragdas – gamtos ir vaisingumo simbolis, jis dovanoja taiką. Manoma, kad šis akmuo sustiprina įžvalgumą, intuiciją, lavina vaizduotę, pritraukia jo turėtojui meilę ir simpatiją.

Vestuviniai žiedai su citrinu
Citrinas – sėkmės akmuo, kuris apsaugo nuo neigiamų energijų ir gerina nuotaiką. Senovės Indijoje citrinu gydydavo virškinamojo trakto ligas. Šis akmuo suteikia energijos, žvalumo, padeda greitai atgauti jėgas.

Vestuviniai žiedai su turmalinu
Turmalinas teigiamai veikia kūną ir protą, todėl stiprina koncentraciją medituojant. Rožinis turmalinas saugo meilę, padeda įveikti baimes, apsaugo nuo kančių.

Vestuviniai žiedai su safyru
Safyras – dvasingumo ir tyrumo simbolis. Jis padeda rasti gyvenime tikslą, nugalėti baimes, depresiją, suteikia dvasios ramybę, stiprina geranoriškumą, tramdo aistras.

Vestuviniai žiedai su berilu
Rožinis berilas, dar vadinamas morganitu, laikomas meilės, gerovės simboliu, šeimos židinio sergėtoju. Šis akmuo stiprina jausmus, išsklaido neigiamas energijas ir nuo jų saugo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis