Kokie automobiliai traukia merginas?

Vienus gamta apdovanojo dosniai, kitiems, deja, patrauklumo pagailėjo. Tačiau tai ne bėda: pasirodo, kad merginos gatvėje dažniau žvalgosi ne į simpatiškus vairuotojus, bet į žvilgsnius traukiančius automobilius. O kuo automobilis patrauklesnis, tuo daugiau pliusų gauna ir vairuotojas.

Galbūt ir tu esi iš tų, kurios pirma pastebi saulėje žvilgantį automobilį, o tik tada užmeta akį į saloną – kas gi ten slepiasi po tamsintais stiklais. Atlikti tyrimai atskleidė, kokie automobiliai merginas žavi labiausiai.

Ieškodamos automobilio sau, merginos ir moterys pirmenybę teikia kitiems kriterijams nei vertindamos patrauklų automobilį gatvėje. Pasak automobilių rinkos tyrėjo „AutoPacific“, vertinimų sąrašo viršuje atsiduria automobilio patikimumas, kokybė ir saugumas. Daugiau moterų nei vyrų domisi transporto priemonės ekonomiškumu, apskaičiuoja galimas mėnesio išlaidas kurui. Taip pat apsisprendimui, kurį automobilį įsigyti, įtaką daro ir dizainas, dažniausiai moteris paperka elegantiškai atrodančios transporto priemonės. Užimančios aukštesnes pareigas įprastai ieško didesnių modelių, neretai įsigyja visureigius (tai ypač siejama su saugumu ir patikimumu), uždirbančios mažiau pirmenybę teikia kompaktiškiems automobiliams.

Renault Captur, gamintojo nuotr.

Gatvėje matomus automobilius pasąmoningai siejame su statusu: kuo prabangiau atrodo transporto priemonė, tuo svarbesnis yra joje sėdintis asmuo ir, žinoma, didesnės jo finansinės galimybės. Vieno eksperimento metu merginos vertino vairuojančius vaikinus: vienai grupei buvo rodomos nuotraukos, kuriose žavus jaunuolis sėdi už prabangaus automobilio vairo, kitai – tas pats jaunuolis, vairuojantis seną nudrengtą automobilį. Kur kas daugiau simpatijų sulaukė prabangesnės transporto priemonės savininkas. Taigi, svarbu ne kas vairuoja, o ką vairuoja.

Įspūdį merginoms daro dideli automobiliai, tačiau gigantiški visureigiai žavi ne visas, taip pat prieštaringai vertinami ir reti įmantraus dizaino modeliai. Merginos atkreipia dėmesį ir į sportines mašinas, juk už tokios vairo tikrai nesėdės suskydęs lepšis... Vyrams skirtas žurnalas „Esquire“ sudarė sąrašą, kuriame pateikia 6 labiausiai moteris žavinčius automobilius: „Hyundai Genesis Coupe“, „BMW 535i“, „Acura ZDX“, „Mustang GT“, „Porsche Boxter Spyder“, „Audi A8“. Visi šie automobiliai išsiskiria aptakių formų dizainų (kiek griežčiau atrodo „Mustang“), o tai merginas itin žavi.

Hyundai Genesis Coupe, shutterstock nuotr.

BMW 535i, shutterstock nuotr.

Acura ZDX, gamintojo nuotr.

Ford Mustang Shelby GT500, gamintojo nuotr.

Audi A8, gamintojo nuotr.

Svarbi ir transporto priemonės spalva. Malonias ir mielas merginas, nesibaiminančias pastovaus šeimyninio gyvenimo traukia baltos mašinos. Rafinuotos moterys dažniau žvalgosi į sidabro spalvos automobilius, tokie ypač žavi ir barakudas, tykančias didesnio kąsnelio. Į raudonus automobilius dėmesį atkreipia lengvai bendraujančios ir mėgstančios pašėlti merginos, kurioms nesvetimas adrenalinas.

Ferrari California T. gamintojo nuotr.

Bene daugiausiai simpatijų pelno juodi automobiliai, merginas jie žavi paslaptingumu, dažnai nesusimąstydamos juodas mašinas siejame su blogais berniukais, kurie, pripažinkim, traukia ne vieną mūsų. O štai tamsiai mėlyni automobiliai taip pat priklauso patraukliausių sąrašui, tačiau į tokius dėmesį kreipia nuotykių ištroškusios blogos mergaitės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis