19-metės kraitis: plastinės operacijos ir skyrybos su 3 kartus vyresniu vyru

Courtney Stodden rugpjūčio pabaigoje švęs 20-metį, tačiau dar sėdėdama mokyklos suole ji kelis kartus pasididino krūtinę, pradėjo naudoti botoksą, o prieš metus spėjo nutraukti pirmąją santuoką. Šiandien mergina atrodo it dirbtinė lėlė, deja, ne pati kokybiškiausia...

C. Stodden augo darnioje šeimoje, buvo jauniausia iš trijų seserų. Ji pripažįsta, kad vaikystėje tėvai jaunėlę lepino, tačiau tai nekompensavo nuoskaudų - mergina metė mokyklą dėl patyčių ir mokslus baigė privačiai mokoma namuose.

Courtney Stodden, AOP nuotr.

Courtney ankstyvoje paauglystėje ryžosi drąsiems sprendimams, kuriuos kitos priima kur kas vėliau. Būdama 16 m. ji ištekėjo už 51 m. aktoriaus Dougo Hutchisono, pora susipažino internetu. Tuo metu jaunutė Courtney buvo pradėjusi dainininkės karjerą, svajojo tapti aktore. Paskatinta artimųjų ji užsiregistravo vienoje interneto svetainėje, kur aktorinio meistriškumo patarimus dalijo D. Hutchisonas. Jis nė neįtarė, kad merginai vos 16 ir drąsiai šiai rodė dėmesį, netrukus aistra užsiplieskė ir Courtney širdyje.

Dougas, sužinojęs, jog mylimoji yra nepilnametė, paprašė jos tėvų palaiminimo dėl artimesnės draugystės, kurią temdė didelis amžiaus skirtumas. Courtney mama Krista leido merginai apsispręsti pačiai, o ši nė nedvejojusi priėmė D. Hutchisono pasiūlymą tuoktis ir nurūko su mylimuoju į Las Vegasą įteisinti santuokos (iki vesdamas Courtney, aktorius buvo turėjęs 2 žmonas).

Courtney Stodden ir Dougas Hutchisonas, AOP nuotr.

Vis dėlto amžiaus skirtumas padarė savo, 2013 m. pradžioje pora išsiskyrė. Santykiai ėmė braškėti ne tik dėl skirtingų požiūrių, bet ir apkalbų. Žinisaklaidoje netilo kaltinimai mėtomi Courtney, neva ji laisvo elgesio mergina tetrokštanti pasimaudyti svetimuose šlovės spinduliuose, o jos sutuoktinis tenkina savo iškrypusius potraukius smagindamasis su paaugle.

Courtney Stodden, instagram.com nuotr.

D. Hutchisonas sudarė sąlygas mylimajai gyventi svajonių gyvenimą: prabangūs apartamentai, pirkiniai, kelionės, atviros durys pramogų pasaulyje ir, žinoma, kibirais semiamas išsvajotas dėmesys. Sutuoktinis palaikė jaunos žmonos užgaidas kelis kartus pasididinti krūtinę, naudotis veidą tobulinančiomis injekcijomis bei reingtis taip, kad gatvėje į ją atsisuktų net ir neprimatantys, nes neatkreipti dėmesio į Courtney - neįmanoma. Nedidelio ūgio mergina (160 cm) visuomet avi batelius svaiginančio aukščio kulnais (paprastai tokius renkasi klubuose erotiškus pasirodymus rengiančios šokėjos), dažniausiai ji segi itin trumus sijonėlius, o žvaigždutės iškirptės bado akis iš tolo.

Courtney Stodden, AOP nuotr.

Courtney Stodden, AOP nuotr.

Courtney Stodden, AOP nuotr.

Skandalinga santuoka ir drąsus įvaizdis padėjo Courtney prasiskinti kelią į realybės šou filmavimus, ją tebemedžioja paparaciai, mergina tapo fotomodeliu ir toliau sėkmingai kopia karjeros laipteliais kaip kitos įtartinos reputacijos pramogų pasaulio žvaigždutės: Paris Hilton, Coco Austin ar Kim Kardashian. Nors Courtney augo itin pamaldžioje šeimoje, jos mama ne tik palaiko tokį merginos gyvenimo būdą, bet ir yra jos vadybininkė: rūpinasi įvaizdžiu, organizuoja seksualumo nestokojančias fotosesijas, tariasi dėl filmavimų bei pasirodymų.

Courtney Stodden, AOP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis