ŠIANDIEN - paskutinė šiais metais magiškoji data 12.12

Žmonės nuo senų senovės visame kame bando įžvelgti mistinius reiškinius. Net ir mūsų laikais, kuomet viską, regis, įmanoma paaiškinti moksliškai, tikėjimas anapusiniu pasauliu, likimu ir aukštesnėmis galiomis niekur nedingo.

Su mistiniu pasauliu ypatingai susiję skaičiai, juk įvairūs būrimai ir pranašystės dažnu atveju susiję su mūsų gimimo data - keliais skaičiukais, kuriuose tariamai užkoduotas visas mūsų likimas. Dar senovėje buvo tikima, kad ypatingą reikšmę turi veidrodinės datos - esą jos atbaido piktąsias jėgas, dovanoja gėrį ir laimę.

Jei tikėtume numerologija, veidrodinės datos itin palankios svarbiems gyvenimo įvykiams įtvirtinti, pavyzdžiui, vestuvėms. Pačios stipriausios dienos tos, kuriose skaičiai atsikartoja kelis kartus, pavyzdžiui, 2010.10.10 ar 2001.01.01. Būtent šiomis dienomis mus valdo galingas energijos pliūpsnis, tačiau nuo paties žmogaus priklauso, kaip ta energija bus panaudota - sėkmei ar negatyvui pritraukti.

Gruodžio 12 diena (12.12) taip pat išskirtinė, mat joje susidaro savotiškas lyderystės ratas: vienetas susijungęs su dvejetu sudaro trejetą - vienoje datoje užfiksuoti trys pirmieji skaičiai eilėje. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į patį skaičių 12, kuris simbolizuoja amžinojo ciklo pabaigą, uždarymą. 12 mėnesių metuose, 12 valandų, 12 Zodiako ženklų. Trumpai apibūdinant tai galima pavadinti pradžių pradžia, galimybe pabaigti seną gyvenimo etapą ir viską pradėti iš naujo.

Saulės planetos valdomas skaičius vienas - tai lyderystė, energija, ambicijos. Šiame skaičiuje užkoduotas noras veikti, tobulėti, ieškoti savo kelio. Šis skaičius dovanoja vidinę stiprybę ir ryžtą, o išmintimi ir gebėjimu norus paversti realybe pasirūpina Mėnulio valdomas skaičius du, simbolizuojantis išmonę ir neskubotus, racionalius sprendimus. Saulė ir Mėnulis - dvi priešingybės, tobulai papildančios viena kitą. Šių dviejų galybių sąjungoje gimsta Marso valdomas trejetas, simbolizuojantis asmenybės brandą bei atsiveriančias perspektyvas. Tad artėjant naujiems metams nusiteik palikti rūpesčius praeityje ir atversk naują lapą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis