Rugpjūčio mėnesio HOROSKOPAS tau!

Su gimtadieniu sveikiname visas Liūtukes ir Mergeles! Pažvelk, ką rugpjūčio mėnesiui tau suplanavo žvaigždės.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: fantastišką gebėjimą bendrauti – jei tik tu to nori, kiekvienas, atsidūręs šalia tavęs, pasijunta ypatingas.
Tau trūksta: pakantumo – ne tik sau, bet ir kitiems visada keli itin didelių reikalavimų.
Mados pojūtis: žvilgūs audiniai ir skoningi aksesuarai – štai kas išskiria tave iš minios.
Tavo slaptas malonumas: išlaidauti teikiant malonumą kitiems – net kai finansinė padėtis ne pati geriausia.
Gundymo stilius: tau patinka pirmai rodyti iniciatyvą, tačiau murki iš malonumo ir gundoma.
Šį mėnesį: 12-ąją dieną į tavo ženklą įžengs romantiškoji Venera, todėl kitus trauksi it magnetas. Metas garsiai įvardinti, ko nori: nesvarbu, iš partnerio ar iš darbo. Namų zonoje karaliaujantis Marsas ragina arba imtis remonto, arba persikraustyti. Prieš ryždamasi kardinaliems pokyčiams įvertink biudžetą.
Tavo metai: esi globojama Jupiterio, tad sėkmė neaplenks. Lapkritį būk praktiška, ypač seksis 2015-ųjų sausį ir kovą. Tik tramdyk save: taip, atsiveria naujų galimybių, bet jei mėginsi griebti viską iš karto, jėgos greitai apleis.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
TELKIS Į: atsisveikinimą su praeitimi. Kitaip įstrigsi ir nesugebėsi judėti į priekį. TAVO MANTRA: metas atsipalaiduoti. Išjunk protą – pamatysi, į pasąmonės paviršių išplauks puikių idėjų. NESIVARGINK: sėdėti namie. Išeik iš jų ir šypsokis – pasaulis šiuo metu tau palankus. ŽAVESIO GALIA: rugpjūčio 25-ąją tavo ženkle atsidurs Mėnulis ir dovanos romantikos.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
TELKIS Į: naujas karjeros perspektyvas. Patyrinėk su darbu susijusias naujoves – bus ką pademonstruoti per kitą susirinkimą. TAVO MANTRA: svajonės pildosi. Būk atvira naujoms mintims, ir pasieksi tai, apie ką tik svajojai. NESIVARGINK: leisti nesutarimui su drauge sugadinti tau nuotaiką. ŽAVESIO GALIA: metas plaukti į naujus vandenis su draugu, kurį jau seniai esi įsižiūrėjusi.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
TELKIS Į: pastangas įgyvendinti planus. Užsispyręs Marsas ką tik įžengė į tavo ženklą ir sudarys palankias sąlygas svajonėms įgyvendinti. TAVO MANTRA: pirmyn. 9-ąją dieną lauk profesinės sėkmės. NESIVARGINK: apkalbomis gadintis gyvenimo – išlik stipri, ir joks purvas prie tavęs neprilips. ŽAVESIO GALIA: praleiskite daugiau laiko dviese gryname ore.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
TELKIS Į: romantišką išvyką. Ne tik maloniai pakeliausite, bet ir įgysite naujų gražių prisiminimų. TAVO MANTRA: aš – drąsi, stipri, vikri. NESIVARGINK: laikytis darbotvarkės – dabar tau kur kas labiau pravers spontaniškumas. ŽAVESIO GALIA: 18-ąją dieną Jupiteris tavo ženkle susijungs su Venera, vadinasi, meilė trykšte trykš.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
TELKIS Į: savo intymųjį gyvenimą. Vasara tau – it afrodiziakas, todėl išspausk iš jos maksimumą. TAVO MANTRA: reikia įsileisti kitus į savo gyvenimą. Esi santūri, tačiau jei prisileisi arčiau tuos, kuriems žinomi tavo jausmai, gyventi taps įdomiau. NESIVARGINK: versti mylimojo įrodinėti savo meilę – juk ir taip žinai, ką jis tau jaučia. ŽAVESIO GALIA: šį mėnesį švytėsi, tad tinkamas metas ieškoti antrosios pusės, jei vis dar esi viena.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
TELKIS Į: darbo ir gyvenimo balansą. Esi ant bangos, tačiau tavo dėmesio reikia ne tik brangiausiam žmogui, bet ir kolegoms. TAVO MANTRA: aš nusipelniau visko! Kai reikalai ims judėti itin greitai, nesumanyk abejoti savimi. Tikėk, viskas klostysis gerai. NESIVARGINK: pradėti naujo projekto – tavo gyvenime ir taip daug visko vyksta. ŽAVESIO GALIA: romantiškiausia diena – 10-oji.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
TELKIS Į: sveikatą. Kuo dažniau valgyk šviežių daržovių ir vaisių. TAVO MANTRA: žingsnis po žingsnio. Užuot apsikrovusi dideliais darbais, pagrindinių tikslų siek įgyvendindama mažesnius. NESIVARGINK: kartoti praeities klaidų. Jei kas nors įskaudino, jau turėtum būti pasimokiusi. ŽAVESIO GALIA: jūsų ypatinga diena – 29-oji.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
TELKIS Į: nerūpestingas linksmybes. Šis mėnuo – vienas linksmiausių šiais metais, todėl ilsėkis ir mėgaukis juo. TAVO MANTRA: žaisk, jei nori laimėti. Šį mėnesį apims noras konkuruoti ir varžytis – išsiliek sportuodama. NESIVARGINK: perkelti savo problemų kitiems. ŽAVESIO GALIA: jei tik pakaks kantrybės, gali atskleisti naujų tau patiksiančių mylimojo savybių.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
TELKIS Į: ryšius su šeima. Kuo daugiau bendrauk su jais ir smagiai leisk laiką. TAVO MANTRA: balansas. Dirbk ir siek savo tikslų, tačiau rask laiko draugams. Ir meilei. NESIVARGINK: siūlyti naujų idėjų bosui – dabar vasara, visi apsnūdę. Jis – taip pat. ŽAVESIO GALIA: nuo 23-iosios atmosfera kais, nes į tavo meilės orbitą įžengs Saulė.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
TELKIS Į: naujų idėjų paieškas 2-ąją dieną. Tavo valdovas Merkurijus susijungs su sėkmę žarstančiu Jupiteriu. TAVO MANTRA: kuo daugiau, tuo geriau. Laukia kupinas įvykių mėnuo, reikės rasti laiko ir seniems, ir naujiems draugams. NESIVARGINK: sutikti įkalbinėjama leistis į abejotiną nuotykį. ŽAVESIO GALIA: gali įsiplieksti romanas su vaikystės laikų susižavėjimo objektu.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
TELKIS Į: juodą darbą. Ypač tiktų veikla, susijusi su žeme ar gamta. TAVO MANTRA: vyksta gerų dalykų. Todėl gali ramiai sėti savo norus ir stebėti, kaip noksta trokštami vaisiai. NESIVARGINK: kapstytis po mylimojo praeitį. Jūsų laukia graži ateitis, todėl nerimauti dėl to, kas buvo, neverta. ŽAVESIO GALIA: 7-oji – itin tinkama diena eiti į spontanišką pasimatymą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis