Kas labiausiai erzina skirtingus Zodiako ženklus

Tai, kas gali išmušti iš vėžių ugningo temperamento Aviną, gali pasirodyti visiškas niekis energingiesiems Dvyniams. Paskaityk, kas rašoma apie tavo Zodiako ženklą.

Avinas. Tai itin veiklūs ir racionalumą mėgstantys žmonės, todėl iš vėžių juos labiausiai išmuša neveiklumas ir nesugebėjimas priimti sprendimų. Dar vienas dalykas, ko Avinas negali pakęsti – tai apsimetinėjimas. Geriau jau rėžk karčią tiesą į akis, bet tik nemeluok ir neapsimetinėk.

Jautis. Šio ženklo atstovai turi gana tvirtą savo nuomonę, todėl negali pakęsti, kai kiti bando jiems aiškinti, kaip reikėtų elgtis. Jaučiai pasižymi intelektualumu, todėl bendravimas su nuobodžiais ar tiesiog kvailokais pašnekovais gali juos išvesti iš pusiausvyros. Nepastovumas ir nežinojimas ko nori – dar vienas dalykas, kuris Jaučiui niekaip nesuprantamas.

Dvyniai. Jie mėgsta dėmesį, todėl būti šalia ryškesnių asmenybių jiems tiesiog sudėtinga. Bet didesnė problema – nuobodūs, jokios iniciatyvos ir kūrybiškumo nerodantys žmonės. Šalia tokių Dvyniams norisi žiovauti. Šio ženklo atstovai labai vertina laisvę, todėl negali būti su žmonėmis, kurie bando juos apriboti ir nustatinėja sąlygas.

Vėžys. Šio ženklo atstovai jautriai reaguoja į aplinką, todėl negali pakęsti netvarkingų žmonių – kad ir koks šaunus būtum, netvarkinga apranga ar buitis užkirs visus kelius į Vėžio širdį. Vėžiai gana ramūs, todėl ekspresyvūs žmonės juos greitai pradeda erzinti. Kaip ir skubėjimas! Vėžys mėgsta ramiai viską apgalvoti ir tik tuomet priimti sprendimą, todėl spaudimo negali pakęsti.

Liūtas. Jei meluosi Liūtui – jam tai bus tarsi didžiausias įžeidimas, mat šio ženklo atstovas pagalvos, kad laikai jį kvailiu. Dar vienas dalykas, kurio geriau nedaryti šalia Liūto – nesiskųsti gyvenimu. Šie savimi labai pasitikintys ir tvirti žmonės įsitikinę, kad problemas reikia spręsti, o ne apie jas kalbėtis. Taip pat svarbu nepamiršti, kad Liūtai – nepriklausomi ir nemėgsta kontrolės.

Mergelė. Šio ženklo atstovai dažnai mano, kad jų nuomonė pati teisingiausia, todėl įvairiausi įtikinėjimai Mergelę labai išvargina. Bet norėdamos, padiskutuoti ir netgi nusileisti jos tikrai gali. O štai smalsių žmonių, kišančių nosį į jų asmeninį gyvenimą, Mergelės negali pakęsti. Kaip ir paskalų. Tiesa, ir pačios jos nelinkusios lįsti ten, kur nereikia.

Svarstyklės. Šiems draugiškiems ir aktyviems žmonėms labai nepatinka šiurkštumas ir agresija. Šalia tokių Svarstyklės užsidaro ir praranda savo įgimtą žavesį. Niekam ne paslaptis, kad šio ženklo atstovai sunkiai priima sprendimus ir labai daug dvejoja, todėl jie negali pakęsti, kai kas nors iš šalies juos skubina ir verčia rinktis. Na ir, žinoma, laisvė... Šio ženklo atstovai stengiasi laikytis toliau ir nuo žmonių, trukdančių gyventi taip, kaip Svarstyklės nori. Anot šio Zodiako ženklo atstovų, tai jų gyvenimas, todėl tik jiems spręsti – gyventi ar mirti.

Skorpionas. Šio ženklo atstovai labai atkaklūs ir mėgsta ieškoti teisybės. Natūralu, kad abejingumas ir silpnumas juos visiškai išmuša iš vėžių. Jei esi šalia Skorpiono – turi rasti stiprybės eiti su juo iki galo. Skorpionas niekada neieškos žodžio kišenėje, tačiau pats kritikos negali pakęsti. Kaip juokaujama - gali būti tik dvi nuomonės: Skorpiono ir neteisinga.

Šaulys. Šie žmonės gerai jaučiasi savoje kompanijoje, kur visi lygūs, todėl negali pakęsti išsišokėlių. Nors atrodo labai ramūs, iš tiesų Šauliai yra labai tvirti ir savo nuomonę turintys žmonės, todėl nieko nesiekiantys silpnavaliai gali juos išmušti iš pusiausvyros.

Ožiaragis. Anot Ožiaragio, gyvenime būtina turėti savo tikslą ir aiškiai žinoti, kas toks tu esi. Jie negali pakęsti savo nuomonės neturinčių arba jos apginti nesugebančių žmonių. Tokius silpnavalius Ožiaragis gali suvalgyti žodžiais be pasigailėjimo. Dar vienas dalykas, ko geriau nedaryti – tai neaiškinti Ožiaragiui, kaip jis turėtų elgtis.

Vandenis. Baisiausias dalykas Vandeniui – išdavystė. Santykius jis visuomet stato ant pasitikėjimo pagrindo, todėl išdavystė jį gali visiškai sužlugdyti. Vandeniai – aktyvūs, eksperimentuoti mėgstantys žmonės, todėl su niekuo nesidominčiais namisėdomis jiems tiesiog ne pakeliui. Toks neveiklumas Vandenius erzina, o jei dar stengsiesi trukdyti jam daryti tai, ko jis nori... Nieko gero nelauk.

Žuvys. „Aš tau padarysiu viską, ką tik nori, jei tu man atsakysi tuo pačiu“ - tokio santykių principo laikosi Žuvys, todėl juos erzina išnaudotojai, nerodantys jokio dėkingumo. Žuvys mėgsta susikurti savo scenarijų ir tikisi, kad kiti prie jo prisitaikys. O neišsipildžiusios viltys ir lūkesčiai gali tapti rimto konflikto su jais priežastimi, nors apie savo viltis Žuvys gal net nepasakys garsiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis