Cosmopolitan.lt - viena iš dvidešimties skaitomiausių Lietuvos internetinių svetainių!

Mielos merginos, norime pasidžiaugti ir kartu padėkoti jums visoms, kad esate su COSMO: skaitote, aktyviai reiškiate savo nuomonę, dalinatės patirtimi ir patarimais ne tik su mumis, bet ir vienos su kitomis.

Tarptautinės interneto rinkos tyrimų bendrovės „Gemius“ duomenimis, moterims skirtas portalas cosmopolitan.lt – liepos mėnesį viena iš dvidešimties skaitomiausių Lietuvos internetinių svetainių. Ir visa tai – tik jūsų dėka! Tikimės, kad ir toliau sugebėsime jus nustebinti, sudominti bei nudžiuginti.

Prieš dvejus metus veiklą pradėjęs oficialus žurnalo COSMOPOLITAN portalas, kuris šiuo metu gali pasidžiaugti daugiau kaip 284 tūkst. skaitytojų auditorija per mėnesį, tęsia bei papildo žurnalo tematiką. Ir COSMO portalas, ir žurnalas savo skaitytojai – tarsi geriausia draugė, su kuria galima kalbėti absoliučiai apie viską ir dalintis paslaptimis. COSMO ne tik visada pataria meilės, mados, grožio, laisvalaikio leidimo, sveikatos klausimais, bet ir išdrįsta prabilti apie tai, apie ką kiti linkę nutylėti!

Žurnalo COSMOPOLITAN rugsėjo numeryje – išskirtinis pasaulinio lygio žvaigždės Jessicos Albos interviu būtent lietuvių COSMO ir išplėstinė rubrika „Aš myliu savo kūną“: įkvepiantys pavyzdžiai, jog kilogramai savimi puikuotis netrukdo, ir 50 patarimų norinčiajai greitai sulieknėti, testas racionui subalansuoti, kad niekada netrūktų ūpo ir energijos, asmeninių trenerių gudrybės gerai formai ir organizmo tonusui palaikyti, joga pagal norus ir charakterio ypatybes, aktualiausi mitai apie sportą. Taip pat podiumų gėrybės smagiam šio rudens įvaizdžiui susikurti, psichologų triukai nuleisti ant žemės tą, kuris kalba iš aukšto, svarūs įrodymai, kad rugsėjį pradėti gimsta stiprūs vaikai, ir naujos intymaus gyvenimo pamokėlės.

Nuo šių metų liepos tarptautiniam prekių ženklui COSMOPOLITAN Lietuvoje atstovauja DELFI grupė, kuriai priklauso žurnalai „Moteris“, „Panelė“, „Mano namai“, „Tavo vaikas“ ir skaitomiausias naujienų portalas DELFI bei būrys teminių portalų, skirtų įvairioms auditorijoms: Sporto TV, Alio.lt, Zave.lt, Moteris.lt, cosmopolitan.lt, Tavovaikas.lt, Manonamai.lt, 1000receptu.lt, Perpasauli.lt, Klubas.lt, 5braskes.lt, Panele.lt, Galjuokauji.lt. Visų DELFI grupei priklausančių portalų skaitytojų statistika skaičiuojama atskirai nuo DELFI portalo statistikos.

Nuo 2007 m. visos DELFI akcijos priklauso Estijos bendrovei „Ekspress Grupp“. Tai – žiniasklaidos grupė, plėtojanti laikraščių, internetinės žiniasklaidos bei leidybos verslą Baltijos šalyse.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis