Rugsėjo mėnesio HOROSKOPAS tau!

Su gimtadieniu skubame sveikinti visas Mergeles ir Svarstykles! Pažvelk, ką rugsėjo mėnesiui tau suplanavo žvaigždės.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: darbštumo. Niekam nepavyksta taip puikiai susitvarkyti su darbais kaip tau – šiuo klausimu esi prigimties apdovanota.
Tau trūksta: tolerancijos – kartais būni pernelyg kritiška ir sau, ir kitiems.
Mados pojūtis: geriausiai jautiesi pasirinkusi klasikinį stilių, pagardintą aštriais pipiriukais.
Tavo slaptas malonumas: mėgsti gardų maistą, pasistengusi gali ir save, ir bičiulius palepinti ypatingais gardėsiais.
Gundymo stilius: vyrai dievina tavo gebėjimą ne tik išklausyti, bet ir tinkamais žodžiais išsakyti, ko nori... Ir kur nori.
Šį mėnesį: viskas klostysis šauniai, jei tik atvirai išsakysi savo tikslus ir pageidavimus. Jausmai kunkuliuos apie rugsėjo 10 d. Tau patinka, kai vyrai siekia tavęs, tačiau šį kartą pirmojo žingsnio teisė priklauso tau. Tinkamas metas bent vieną savaitgalį praleisti tyloje ir atkurti ryšį su savimi.
šiais metais: svarbiausia – leisti nuojautai vesti tave gyvenimo keliu. Esi darbų sąrašų ir logikos valdovė, tačiau leisk nuojautai vadovauti ne tik tavo širdžiai, bet ir protui, daryk tai, kas atrodo teisinga. Spalį gali pradėti projektą, į kurį reikėtų įtraukti ir kitus. Rezultatais mėgausiesi kitą liepą. Romantinio gyvenimo pakilimas tikėtinas vasarį bei balandį.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
TELKIS Į: atsipalaidavimą bei ramybę. Na ir kas, kad tau patinka jaustis užimtai – patikėk, prisilakstysi spalį. TAVO MANTRA: kalbėk. Nebijok garsiai išsakyti savo minčių spalio pradžioje. NESIVARGINK: analizuoti smulk-menų. Gali būti, kad iš žmogaus, kurio veiksmai tave erzina, gali ko nors pasimokyti. ŽAVESIO GALIA: jausmų banga piką pasieks 22-ąją.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
TELKIS Į: draugystės stiprinimą. Pakviesk bičiules susitikti – drauge praleistas laikas taps puikia dovana. TAVO MANTRA: megzk pažintis. Tavo globėją Plutoną rugsėjo 10-ąją sies harmonija su Saule, todėl tavo pastangos gali būti įvertintos netikėtu karjeros posūkiu. NESIVARGINK: leistis užliūliuojama tuščių planų. Nutarusi kam nors atsidėti visa širdimi, sužinok visus faktus. ŽAVESIO GALIA: jausmams palanki diena – 13-oji.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
TELKIS Į: svarbiausius tikslus. Netramdyk ir nestabdyk savęs – siek įgyvendinti svajonės ir darbe, ir namie. TAVO MANTRA: aiškumas ir pasitikėjimas savimi. Atkaklusis Marsas suteiks tau galimybę įgyvendinti svarbų planą. NESIVARGINK: leisti apkalboms tave skaudinti – ignoruok tuos, kurie tavęs nemėgsta. ŽAVESIO GALIA: gali užsimegzti tarnybinis romanas.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
TELKIS Į: švietimą. Įsigyk naujų knygų arba užsirašyk į kursus ar mokymus, kad įgytum įgūdžių, reikalingų savo idėjoms įgyvendinti. TAVO MANTRA: kantrybė būna apdovanota. Gyvenimas atsilygins nuo 21-osios, kai globėjas Saturnas pasisuks harmoningu kampu į dosniąją Venerą. NESIVARGINK: sukti galvos dėl to, ką mano kiti. Klausyk tik savo instinktų. ŽAVESIO GALIA: jei esi vieniša, tavo dėmesį gali atkreipti aktyvus vaikinas.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
TELKIS Į: savo tikslų transformavimą. Patyrinėk save, kad suprastum, ar tai, ko trokšti iš gyvenimo, pasikeitė. TAVO MANTRA: mėgaukis savo galia. Nesidrovėk išsakyti, ko nori, nes tikrai gali tai gauti. NESIVARGINK: mėginti užgrobti mylimojo mintis ir susižerti visą jo dėmesį. ŽAVESIO GALIA: tinkamiausias metas megzti pažintis – nuo 25-osios.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
TELKIS Į: naujų romantinių ryšių paieškas. Kaip magnetas vienišius trauksi baigiantis pirmajai mėnesio dekadai. TAVO MANTRA: išlįsk iš kiauto. Per naują veiklą užmegsi naujų pažinčių. NESIVARGINK: demonstruoti reiklumo ir kitų bosės savybių. Kur kas daugiau išmoksi siekdama kompromisų ir išklausydama kitus. ŽAVESIO GALIA: tinkamiausia vieta pažintims megzti – kultūriniai renginiai.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
TELKIS Į: naujos energijos paieškas. Užuot sportavusi kaip įprastai, sugalvok ką nors įdomesnio. TAVO MANT-RA: metas sustyguoti gyvenimą ir tvarkingai jį sudėlioti. NESIVARGINK: mėginti pamiršti problemas nieko neveikdama. Būk aktyvi. ŽAVESIO GALIA: idealiausia diena santykiams stiprinti – 24-oji.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
TELKIS Į: užsimiršimą bei atsipalaidavimą. Laukia smagus mėnuo, kai visos problemos liks praeityje. TAVO MANTRA: mėgaukis dėmesiu. Pakaks slėptis! NESIVARGINK: leisti draugės dramoms sugadinti tau nuotaiką. Ignoruok tuos, kurie mėgins aitrinti senas žaizdas. ŽAVESIO GALIA: nuo 14-osios atsiverk Jam.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
TELKIS Į: laiką, leidžiamą su šeima. Kelios savaitės buvo užimtos, o dabar laikas atsipalaiduoti. TAVO MANTRA: visa, ką darai, daryk gerai. Nusistatyk prioritetus, ir tau pasidarys aiškiau, ko reikia norint pasiekti rezultatų. NESIVARGINK: atsisakyti minties užmegzti šį tą rimtesnio su senu pažįstamu, tavo akiratyje išnirsiančiu mėnesio pabaigoje. ŽAVESIO GALIA: gali tekti kurį laiką nesimatyti su mylimuoju. Nepamiršk siųsti jam žinučių.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
TELKIS Į: naujus įdomius projektus. Laukia gausybė su darbu susijusių galimybių. Paprašyk patarimo to, kuriuo žaviesi. TAVO MANTRA: neatsilik nuo gyvenimo. Tyrinėk mėgstamus tinklaraščius, sek, kas nauja ir įdomaus aplink tave vyksta, – tada ir aplinkiniams su tavimi bus smagu. NESIVARGINK: priimti rizikingų finansinių sprendimų. ŽAVESIO GALIA: tavo jausmų pasaulis sužydės nuo 27-osios.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
TELKIS Į: planų įgyvendinimą. TAVO MANTRA: daryk taip, kad išliktų ilgam. Tavo globėja Saulė 11-ąją susitiks su stabiliuoju Saturnu: šiuo metu gimusius projektus lydės sėkmė. NESIVARGINK: mėginti suvaldyti smulkmenas. ŽAVESIO GALIA: jei mėnesio viduryje akis užklius už vaikino, žiūrėk ne į jo išorę – analizuok vidines savybes.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis