SPALIO mėnesio horoskopas tau!

Su gimtadieniu sveikiname visas Svarstykles ir Skorpiones! Pažvelk, ką spalio mėnesiui tau suplanavo žvaigždės.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: žavesio, galinčio keisti situacijas.
Tau trūksta: pastovumo. Vieną dieną su viskuo sutinki, kitą – turi tvirtą nuomonę. Draugai niekada nežino, ko iš tavęs tikėtis.
Mados pojūtis: tau geriausiai tinka bei patinka itin moteriškas retro stilius.
Tavo slaptas malonumas: dirbdama ari kaip jautis, tačiau norėdama atsipalaiduoti leidi sau ir prabangų poilsį.
Gundymo stilius: flirto meistrė. Tavo sąmojis vaikinus veikia kaip šviesa – naktinius drugelius. Jie į tave mielai „skrenda“.
Šį mėnesį: viskas suksis apie santykius ir pastangas kurti ryšius. Mėnesio pradžioje draugas ar vaikystės meilė gali tapti tuo tikruoju. Be to, nuo 23 dienos tikėtina finansinė sėkmė.
Tavo metai: ateinančiais mėnesiais gali patekti į visuotinį dėmesio centrą. Tačiau tau juk tai patinka. Gruodis ir vasaris suksis tik apie meilę: jei tik laikysi širdį atvertą, pamesi galvą dėl įdomios laisvos sielos savininko. Nesisielok, jei artimiausiu metu bosas bus su tavimi griežtas: profesinė pergalė tikėtina balandį. Tik nebijok naujovių.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
TELKIS Į: naujas galimybes. 23 dieną tavo ženkle įvyks Saulės užtemimas. Tai suteiks šansą pamiršti kokį nors netikusį įprotį. TAVO MANTRA: ištrūk iš komforto zonos. Susiimk ir siek savo tikslo. NESIVARGINK: pati sau sunkinti gyvenimo. Viskas ne taip blogai, kaip mėgini parodyti. Užuot stovėjusi vietoje, leiskis plaukti pasroviui. ŽAVESIO GALIA: meilė į tavo ženklą įžengs 23 dieną.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
TELKIS Į: bendradarbiavimą. 15 dieną Saulė ir Marsas suteiks retą galimybę rasti bendraminčių. TAVO MANTRA: būk dėmesinga! Ypač su korespondencija, nes gali pasitaikyti rimtų techninių sutrikimų, dėl kurių nukentėsi. NESIVARGINK: gvieštis viso dėmesio. Kur kas išmintingiau pasielgsi išstūmusi į priekį kitus. ŽAVESIO GALIA: 23 dieną, per Saulės užtemimą, klausykis širdies.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
TELKIS Į: pastangas baigti senus projektus. Į tavo ženklą pirmą kartą per dvejus metus įžengia Marsas. TAVO MANTRA: siek aukso. Paties Marso padedama pagaliau gali pasiekti tikslą. NESIVARGINK: mėginti būti dramų karaliene. Ramiai bei mandagiai nusisuk ir dirbk savo darbus. ŽAVESIO GALIA: metas nueiti drauge į kultūrinį renginį – pakviesk mylimąjį į teatrą.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
TELKIS Į: aiškų bendravimą. 8 dieną būk itin išraiškinga su tais, kuriuos vertini labiausiai. TAVO MANTRA: neleisk istorijai kartotis. Pasimokyk iš praeities ir kitu žvilgsniu įvertink ateitį. NESIVARGINK: planuoti kelionių. Geriau suteik jaukumo savo būstui. ŽAVESIO GALIA: žiežirbos pradės skraidyti 11 dieną, kai tavo valdovas Uranas atsistos priešais Venerą.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
TELKIS Į: nuosavybės tvarkymą. Gali būti, kad atsiras galimybė keisti automobilį ar būstą. Tinkamas metas ir investuoti, ir kraustytis. TAVO MANTRA: atsipalaiduok. Leisk mintims bei kūrybingumui daryti įtaką tavo veiksmams. NESIVARGINK: smerkti kitų. ŽAVESIO GALIA: Saulė į tavo meilės namus įžengs 28 dieną. Jei esi vieniša, tą vakarą patartina leisti ne namie.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
TELKIS Į: galimybę atkurti santykius. Kažkas tau neduoda ramybės. Išsiaiškinti tai rekomenduojama 8 dieną. TAVO MANTRA: nusileisk. Taip, žinome, kad visada manai esanti teisi. Tačiau šį kartą ženk žingsnį į kompromisą. NESIVARGINK: priimti svarbių finansinių sprendimų iki 23 dienos. ŽAVESIO GALIA: romantiškam spontaniškumui labiausiai tiks 7 diena.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
TELKIS Į: savo sveikatą. Rinkis tik tai, kas naudinga kūnui, skonio receptoriams ir imunitetui. TAVO MANTRA: nesiblaškyk. Labai lengva griebtis visko ir tada jaustis išsunktai. Užuot taip elgusis, rask laiko gerai knygai paskaityti, pasportuoti. NESIVARGINK: sielotis dėl sunkiai įveikiamo iššūkio. ŽAVESIO GALIA: itin svarbi diena tavo santykiams – 23-ioji. Ji gali aukštyn kojomis apversti tavo gyvenimą.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
TELKIS Į: smagias akimirkas. Juk tavo kūrybos namus valdo saulė. TAVO MANTRA: svarbiausia – pasitikėti savimi. Tikėk savo vizija ir ignoruok tuos, kurie tau kiša koją. NESIVARGINK: mėginti visiems įtikti. Tie, kurie tave myli, ir taip palaikys. ŽAVESIO GALIA: 16 dieną susijungia Merkurijus ir Saulė, sukurdami vieną tobuliausių dienų romantikai.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
TELKIS Į: namus. Pastaraisiais mėnesiais viskas sukosi tik apie darbą, tačiau dabar metas atkurti ryšius su tuo gyvenimu, kurį iki šiol ignoravai. TAVO MANTRA: lauk sena, pirmyn nauja! Lengvai apsivaliusi jausiesi atsigavusi. NESIVARGINK: kovoti su temperamentingu bosu – ir tai praeis. ŽAVESIO GALIA: ji sustiprės 27 dieną, kai Venera susijungs su Neptūnu. Niekas neatsispirs tavo žavesiui.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
TELKIS Į: pastangas jungtis prie naujo klubo ar organizacijos. Ten užmegsi ryšį, kuris taps tikru stebuklu tavo šviesiai ateičiai. TAVO MANTRA: mėgaukis praeitimi. Iš jos pasirodys senas pažįstamas, įkvėpsiantis tave naujai veiklai. NESIVARGINK: leistis sugundoma kokio nors naujo guru. Pati žinai, kas tau tinka labiausiai. ŽAVESIO GALIA: kas nors labai svarbaus įvyks 23 dieną.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
TELKIS Į: protingą elgesį su pinigais. 8 dieną pasitaikys reta galimybė tinkamai juos investuoti. TAVO MANTRA: atidžiai žiūrėk ir klausyk. Gali išgirsti labai slaptos informacijos. Pasinaudok ja karjeros šuoliui. NESIVARGINK: priimti skubotų išvadų šeimos klausimais. Iš pradžių išklausyk visas puses. ŽAVESIO GALIA: eksperimentai padės maloniai priblokšti mylimą žmogų. O kokio pobūdžio jie bus, spręsk pati.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis