Gruodžio COSMOPOLITAN kino vakare – muzikali istorija DIDYSIS ŠOU MEISTRAS

Gruodžio 20 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – šventiškai tviskančios biografinės muzikinės dramos DIDYSIS ŠOU MEISTRAS premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Ženk į Kalėdas su COSMO!

>> ĮSIGYK BILIETUS ČIA IR DABAR <<

Gruodžio 20 d. (trečiadienį):

• 18.30 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“
• 21.00 val. Vilniaus kino centre Forum Cinemas Vingis“
• 18.00 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
• 19.00 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
• 21.55 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
• 19.20 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)

► NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo DIDYSIS ŠOU MEISTRAS seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.

► PIRMOJI PAMATYK MUZIKALIĄ ŠOU ISTORIJĄ

DIDYSIS ŠOU MEISTRAS – spalvinga, nuotaikinga ir nepaprastai optimistiška biografinė istorija, kurioje vaidmenis sukūrė tokios ryškios kino žvaigždės kaip Hugh Jackmanas, Zacas Efronas, Michelle Williams ir Rebecca Ferguson.

Filmas nukelia į XIX amžių ir pasakoja apie žmogų, galima sakyti, pradėjusį šou verslą – amerikietį Phineą Taylorą Barnumą. Atleistas iš darbo, be cento kišenėje ir jaukių namų, P.T. Barnumas nuleisti rankų nė neketino. Ilgai sukęs galvą, ko imtis, kad išmaitintų savo šeimą, vieną dieną jis suprato pažvelgęs į ateitį. Barnumo galvoje gimė vizionieriška mintis apie keliaujantį cirką, kuriame linksmybės ir pramogos patiktų visai šeimai.

Šios idėjos ėmęsis nuo nulio, P. T. Barnumas ne tik įkūrė sėkmingą šou verslo imperiją, bet ir visam pasauliui įrodė, kad pramogos taip pat gali būti rimtas darbas. P. T. Barnumas buvo cirko pradininkas, pirmasis sugalvojęs terminą „šou verslas“. Šio žmogaus istorija tapo Amerikos šou verslo pamatu, aukštyn kojomis apvertusi visą iki tol žmonėms žinotą „pramogų“ sąvoką.

DIDYSIS ŠOU MEISTRAS – tai įkvepianti istorija apie tai, kaip viską praradęs žmogus nepraranda stiprybės keliauti toliau. Tai istorija apie ryžtą ir narsą nepasiduoti net ištikus slogiausioms nesėkmėms bei saldų pergalės skonį.

Optimizmo kupina biografinė muzikali istorija DIDYSIS ŠOU MEISTRAS į Lietuvos kino teatrus atkeliauja gruodžio 22 d., tad gruodžio 20 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą tu turi nepakartojamą progą šį filmą pamatyti pirmoji!

► DAUGIAU INFORMACIJOS apie gruodžio COSMO kino vakarą

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis