Numerologija: ką žada tavo likimo skaičius

Skaičių galia tikėjo jau prieš mūsų erą gyvenęs Pitagoras. Ir šiandien daugybė žmonių priima svarbius sprendimus remdamiesi numerologija. Žiūrėk, kokios likimo dovanos (ar bendravimo kliūtys) užkoduotos tavo namo, buto ar telefono numeriais.

Rusų numerologės Alisos Bakovajevos teigimu, buto arba namo numeris gali daryti įtaką jo gyventojų likimams, o telefono numeris – nulemti pokalbių esmę. Numerologija leidžianti pažvelgti objektyviai į aplinką ir atskleisti tokias charakterio savybes, apie kurias nė neįtari.

Kaip sužinoti skaičių poveikį? Dėk savo telefono numerio, namo arba buto skaičius, kol liks vienas skaitmuo. Tarkim, tavo telefono numeris 6214833. Sudėk visus skaičius: 6+2+1+4+8+3+3 =27, o 2+7= 9. Vadinasi, tavo pokalbių esminis skaičius 9. Kitas pavyzdys: namo numeris 19, sudėjus skaičius išeitų, kad atmosferą namuose lemia skaičius 1, nes 1+9=10, o 1+0=1.

1: globėja – Saulė
Vienetuku paženklintas namas arba butas – gera vieta jėgoms kaupti, ateities planams apgalvoti ir pradėti įgyvendinti. Vienetuko teritorijoje prabyla profesinės ambicijos, kyla troškimas siekti žinių ir atskleisti savo gebėjimus. Net jei sėkmės greitkelyje pasipainioja kliūtis, ji yra tuoj pat pašalinama. Bent vienam tokiame name ar bute gyvenančios šeimos nariui būdinga vadovo savybių, jis nesunkiai suvokia, kaip jas tikslingai panaudoti. Vienetuko buto gyventojus gerbia kaimynai ir dažnai prašo jų pagalbos. Nors vienetukas siejamas ne tik su supratingumu, bet ir su išdidumu, nederėtų atsisakyti padėti, nepatartina aplinkinių provokuoti ar kalbėti su jais pernelyg šiurkščiai.
Telefono numeris, kurio skaitmenų suma yra lygi vienetui, siejamas su naujais ryšiais, nenuilstamu žmonių įtikinėjimu. Visi skambinantieji iš tokio numerio pašnekovui atrodo atsakingi, kompetentingi.

2: globėjas – Mėnulis
Šis skaičius padeda ugdyti asmenybę ir skatina pozityvumą. Namo gyventojai – teisingi, sąžiningi, jie skleidžia gėrį, daro gerus darbus. Jeigu įrengdama dvejetuku paženklintą butą įdedi daug meilės bei šilumos, saugesnio, jaukesnio lizdelio nerasi: čia ir atsipūsi, ir susilauksi vaikų, ir lengvai juos auginsi bei auklėsi. Tokioje vietoje net miegas labai saldus. Tik atkreipk dėmesį: dėl pernelyg didelio atsipalaidavimo jaukioje aplinkoje galima nejučia aptingti, todėl sportuok, judėk ir nepamiršk sekti vienetuko globojamų kaimynų pavyzdžiu.
Dvejetuku ženklinamas telefono numeris tinkamas įvairiausiems patarimams dalyti, nes iš jo sklindantys supratimo, užuojautos žodžiai geriausiai suvokiami. Toks numeris praverstų įvairioms pagalbos organizacijoms, tačiau verslo reikalams tvarkyti jis netinka.

3: globėjas – Jupiteris
Trejetuku paženklintas namo ar buto įkvepia plėtoti veiklą, skatina mąstymą sprendžiant sudėtingas problemas. Jam būdinga pozityvi energija, jis palaiko šeimos harmoniją, malšina porų konfliktus ir skatina tėvus būti autoritetais savo vaikams. Trejetas siejamas su išmintimi, gebėjimu atleisti. Juo paženklintame bute ar name suklesti gyvenimas, todėl ypač patartina į tokį būstą persikelti, jei persekioja nesėkmės arba kas nors nevyksta taip, kaip norėtum. Tai gera vieta verslo idėjoms generuoti, draugijoms rinktis.
Trejetuku paženklintas telefono numeris žada netikėtumų: kiekvieną kartą, kai iš jo skambini, kitus stebina tavo elgesys arba reikalas, dėl kurio kreipiesi. Tačiau tokiu numeriu greičiau sutvarkysi reikalus, susijusius su malonumais ir pramogomis. Tokie telefono numeriai tinkami kelionių agentūroms, kino teatrams, transporto įmonėms, oro linijų biurams, nes didžioji dalis jais skleidžiamos informacijos skamba optimistiškai, pozityviai.

4: globėjas – Uranas
Ketvertukas tinka namisėdoms, mėgėjams meistrauti, patiems kurti buities daiktus. Tokio buto ar namo gyventojams patinka tvarka. Žinoma, kaimynai jiems pavydi gebėjimo šitaip prižiūrėti būstą, palaikyti skoningesnę ir švaresnę nei kitų aplinką. Ketvertuko savininkams nė nereikia stengtis – jiems tai savaime išeina. Žmonės, gyvenantys po ketvertuko stogu, yra atsakingi, mieli, tačiau santykiai su kaimynais labai praktiški, apgalvoti. Apie save tokio būsto savininkai daug nekalba, nereiškia savo nuomonės, o konflikto atveju yra linkę patylėti arba apsimesti, kad su jais tai nesusiję.
Ketvertuku paženklinti telefono numeriai labiausiai tinka inžinieriams, namų meistrams, visiems, kuriems svarbiausia – konkretus pokalbis. Per ketvertu pažymėtą telefoną tariami nemalonūs žodžiai tarsi sušvelnėja (o gal taip yra dėl to, kad telefonų savininkai, kaip jau minėta, linkę daug ką nutylėti, neskaudinti kitų?). Vis dėlto numerologai pataria ketvertuku paženklintu telefonu namie nesinaudoti.

5: globėjas – Merkurijus
Penketuku paženklintame name apsistoja žmonės, kurių profesijos susijusios su filosofija, religija, menu. Arba priešingai – su smulkiuoju verslu, netgi spekuliavimu ir šiaip neaiškiais interesais. Tokiuose namuose gyvenama intensyviai, kartais gyventojai netgi evoliucionuoja nuo verslininkų iki filosofų arba nuo spekuliantų iki genijų. Penketukas – bendravimo skaičius, todėl juo paženklintame bute užsibūna svečiai, laiko nuovoką praranda artimieji. Visi jie čia jaučiasi kaip namie.
Penketuku paženklinti telefono numeriai padeda tvarkyti verslo, prekybos ir kūrybinius reikalus, jie idealūs redakcijose ir reklamos agentūrose. Pokalbiai tokiais numeriais yra pozityvūs, bet emocingi ir, neišsigąsk, sąžiningi. Numerologų nuomone, tokiais telefono numeriais neblogai sekasi ginčytis.

6: globėja – Venera
Įsikūrus šešetuku paženklintuose namuose įmanoma įgyvendinti daugelį svajonių, talentų, planų, susijusių su šeima ir motinyste. Šiuose namuose gerbiami kiekvieno gyventojo jausmai ir poreikiai, dažniausia šeimininkai gardžiai ruošia maistą, išmintingai auklėja vaikus. Šešetukui sergint drąsiai atskleidžiami meniniai gebėjimai, pavyzdžiui, rašyti, tapyti. Tai puikus adresas sekso gurmanams. Venera pasirūpins kasdiene intymia puota, partneriai vienas kitą pažins iki sielos gelmių.
Šešetuku paženklintais telefono numeriais pokalbiai būna ilgi, taktiški, švelnūs. Tai ypač pravartu ligoninėms, prieglaudoms, gedulo namams. Šešetukas – harmonijos skaičius, tad kalbant tokio numerio telefonu nevalia pašnekovo spausti.

7: globėjas – Neptūnas
Skaičius septyni generuoja ramybę, tikėjimą savimi, pagarbą. Tokio namo gyventojai dažniausia yra seno modelio inteligentai – išmintingi, santūrūs. Net ir neįgiję Oksfordo diplomo, jie visą gyvenimą kaupia žinias, greitai perkanda mokslo naujoves. Jų gyvenimas kupinas pasaulio pažinimo atspindžių, kaimynai užsuka ne tik patarimo, bet ir pasikalbėti egzistencinėmis temomis. Septynetuko namų šeimininkai svečius visada pavaišina arbata ir naminiu pyragu. Su šiais žmonėmis leidžiamas laikas – prasmingas ir kupinas humoro. Paskalos čia niekam neįdomios.
Toks telefono numeris idealus mokslo įstaigoms, labdaringoms organizacijoms – kiekvienai įstaigai, susijusiai su informacija, dvasingumu, užuojauta žmogui. Namie toks telefono numeris reiškia, kad netrukus tapsi atrama daugeliui artimųjų.

8: globėjas – Saturnas
Aštuoneto globojamoje aplinkoje gyvena žmonės, apdovanoti tvirta psichika ir fizine jėga. Jie – toliaregiai, praktiški, veikia plačiai, puikiai tvarko buitines problemas, rūpinasi savo namais ir gerove, deja, gyvenimas iš šių žmonių reikalauja aukų. Neretai jie tiesiog turi aukoti savo energiją, laiką, talentą bei pinigus kitiems: šeimai, aplinkai, kartais – svetimiems žmonėms. Gyvenimo posūkius jie priima be protesto, retsykiais su kandžiu pasitenkinimu bei supratimu, kad viskuo reikia dalytis.
Telefono numeris idealus bankams ir kitoms įstaigoms, susijusiomis su finansais. Namie jis tinkamas ne tik darbo pokalbiams, bet ir nuoširdžiai padūsauti su drauge.

9: globėjas – Marsas
Devynetukas vienija šeimą ir draugus siekti bendro tikslo. Šiuo skaičiumi paženklintuose namuose greitai demaskuojama apgaulė, apsimetinėjimas, manipuliavimas. Tokiu numeriu paženklintas namas ar butas – puiki vieta bet kokiai veiklai pradėti: ir individualiai, ir kolektyvinei, tačiau nesusijusiai su finansiniais interesais.
Devynetuku paženklinti telefono numeriai skatina spontaniškus išradingus pokalbius ir praverčia organizuojant įvairias akcijas. Kita vertus, pokalbiai tokiais telefono numeriais gali būti pernelyg emocionalūs, be konkrečios naudos. Verčiau susikaupti ir pasistengti devynetuku reikalus tvarkyti iš esmės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis