5 pagrindiniai interjero atspalviai rudenį

Ruduo – kaip tik tas metas, kai daugelis planuoja būsto remontą ar bent jau nedidelius šiek tiek įgrisusio interjero pokyčius. Atrask iš naujo penkias pagrindines rudens spalvas malonios atmosferos sukūrimui namuose.

Rudeninę depresiją padės nugalėti ne tik sveika mityba, bet ir interjero atnaujinimas. Išsirink kambarį, kuriame praleidi daugiausia laiko, ir ruoškis permainoms. Pirmenybė teikiama ryškioms spalvoms. Madinga taip vadinama „nuotaikų paletė“, atspindinti žmogaus emocijų įvairovę. Štai penki pagrindiniai atspalviai, kuriuos drąsiai gali derinti tarpusavyje (All Over Press agentūros nuotr.)

______________________________________

Smaragdo spalva. Tai pagrindinė šio sezono spalva, kuri turėtų susidraugauti su tavo būsto interjeru. Tamsiai žalias kambarys – idealus variantas melancholikams ir romantikams, kurie mėgsta pasinerti į prisiminimus. Tačiau norint neatsilikti nuo mados nebūtina pulti perdažyti šia spalva kambarių – užteks interjerą papildyti smaragdo spalvos akcentais. Tai gali būti Provanso arba baroko stiliaus komoda, ryškios, tamsiai žalios pagalvėlės ar vazos.

______________________________________
.

Gelsvai žalia spalva. Šia spalva nudažytos sienos sušildys ne blogiau už stiprią kavą ir namams suteiks harmonijos. Miegamajam arba svetainei gali rinktis šios šviesios ir lengvos spalvos sienos apmušalus. 

______________________________________
.

Mėlyna spalva. Pati prabangiausia šios paletės spalva simbolizuoja švarumą, tyrumą ir profesionalumą. Ji puikiai tiks toms merginoms, kurios yra tiksliai numatę savo ateitį keliems metams į priekį, o interjere teikia pirmenybę klasikiniam stiliui. Jei kasdien nesiskiri su užrašų knygele ar mobiliuoju telefonu, mėlynos spalvos užuolaidos arba baldai puikiai atspindės tavo vidinę būseną. Trumpai tariant, ši spalva yra pati praktiškiausia – tamsios interjero detalės padės išvengti dažno tvarkymosi ir valymosi. 

______________________________________
.

Tamsiai alyvinė. Šį rudenį tavo modernus būstas neapsieis be tamsiai alyvinės spalvos akcentų virtuvėje arba svetainėje. Išsirink minkštą ryškų kilimą, margintą geometriniais arba rytietiškais raštais: jis pagyvins pernelyg sunkų interjerą. Jei nesi kilimų mėgėja, rinkis šios spalvos pagalvėles.

______________________________________
.

Ciklamenų spalva. Energija trykštanti spalva suteiks jausmingumo bet kuriai tavo būsto patalpai. Ji idealiai tiks toms merginoms, kurios nebijo gyvenime permainų ir yra nuolat pasirengę keisti gyvenimą į gerąją pusę. Dieninės ar naktinės ciklamenų spalvos lempos pakels nuotaiką ir tavo namams suteiks šviežumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis