Vakarėlių gidas: ką veikti šį savaitgalį?

Pamiršk ramius bei nuobodžius vakarus prie televizoriaus ir pasiruošk linksmintis. Šį savaitgalį Vilniuje – šauniausi vakarėliai, trankūs koncertai tave įsuks į miesto šurmulį ir nuotykių pilną naktinį gyvenimą!

Ilgai lauktą penktadienio vakarą pradėti kviečiame su Lietuvos elektroninės muzikos pažiba „Golden Parazyth“. Pirmąjį koncertą rudens sezoną surengsianti grupė žada ne tik užvesti publiką gerai žinomomis dainomis, bet ir nustebinti naujausia savo kūryba, dėl kurios vaikinų duetas visą rugsėjį lindėjo įrašų studijoje. Ką šį kartą paruošė Lietuvos festivalių žvaigždės? Ateik ir sužinosi (renginio organizatorius – klubas „Tamsta“)!

Penktadienis be šokių? Turėtų būti liūdna. O kad taip nenutiktų, kviečiame į šokių muzikos laidos „M-1 Weekend Mix”  trijų metų gimtadienį. Jų sąskaitoje – smagiausia muziką, pagal kurią jūs ne kartą niūniavote, šokote ar smagiai leidote laiką geriausiuose vakarėliuose. Beje, vakaro svečias Alex Metric dažnai priskiriamas DJ elitui, todėl jis tikrai žinos, kaip užvesti linksmybių ištroškusią minią (Menų fabrikas LOFTAS).

Soliaris & Vitta  penktadienio vakarą žada ne tik surengti koncertą didžiausiame Vilniaus senamiesčio klube „Grand Club Lietuva”, bet ir pristatyti naująją jų dainą. Atlikėjai tikina, kad liūdna nebus ir kviečia jus šėlti kartu ( renginio organizatorius – Grand Club Lietuva)

Šeštadienį klubas „Studio 9“ dedikuos repui. Spalio 11 d. vakarėlyje „Rapetizer: NYC“  repo virtuvės šefai jus pakvies į pažintinę kelionę po Niujorko getus. Pasiklysti jums neleis DJ Mamania, DJ Swix, MeCool ir Yankee, taigi, vakarėlio vairas – patikimose rankose. Mėgsti repą? Ateik čia. Nemėgsti? Šie vaikinai padarys viską, kad pamėgtum (renginio organizatorius – klubas „Studio 9“)!

Klubas „Disco 311 Buddha” žada netikėtą staigmeną – spalio 11-ąją karštus klubo ritmus bei populiariausius hitus papuoš gyvi saksofono garsai. „Einaras Sax live“ – pasirodymas, kurio metu romantiška ir pašėlusi atmosfera vis papildys viena kitą, taigi, naujos pažintys ir geros emocijos ten neturės stabdžių (renginio organizatorius – klubas „Disco 311 Buddha”).

Spalio 11 d. Vaidas Baumila, vienas ryškiausių Lietuvos atlikėjų, klausytojus kviečia į savo turo „Coming home“ koncertą Vilniuje. Gera muzika, šiltas bendravimas ir begalinis atlikėjo žavesys prikaustys visus susirinkusius, taigi, jei dar nežinote, ką veikti rudenišką šeštadienio vakarą, būtų neprošal apsvarstyti šį pasiūlymą (renginio organizatorius – Vilnius Arts).

Vakarėliai – nors ir smagus, tačiau ne vienintelis būdas puikiai praleisti savo laisvalaikį, todėl panorusi atverti kultūrines miesto erdves, laiką praleisti su draugais, nerūpestingai prisėsti jaukiame koncerte ar sveikai bei aktyviai praleisti laiką, visus renginius rasi internete – kur.delfi.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis