Patys keisčiausi namai, kuriuose gali apsistoti

Batas, milžiniškas šuo, lėktuvas, furgonas – radome pačius neįtikėčiausius namelius, kuriuos gali išsinuomoti atostogų metu. Įdomu, koks jaunikis prisisapnuos naujoje vietoje, jei nakvosi dviejų aukštų kriauklėje?

Naujoji Zelandija. Liliputų pasakų namelis
Gyvenamasis Guliverio batas randasi netoliese įspūdingo gamtovaizdžio – Tasmano įlankos. Pasakiškas vidaus apstatymas skirtas dviem žmonėms. Tarsi romantikos būtų negana, lauke yra lauko židinys. 

________________________________
.

Meksika. Namas-kriauklė
Karibų jūroje esančios Isla Mujeres („Moterų salos“) gyventojai sukūrė legendą apie tai, kad šis namas pastatytas iš pačios didžiausios kriauklės pasaulyje. Iš tikrųjų jį suprojektavo architektas Eduardo Ocampo kartu su savo broliu, meksikiečių dailininku Octavio. Pastato eksterjeras ir interjeras atspindi ispanišką siurrealealizmą ir primena Salvadoro Dali kūrybą. Eksperimentai su erdve nesibaigia ir namo viduje – iš sienos išauganti lova ar lašo formos langai. 

________________________________
.

JAV. Butikas-viešbutis medžiuose
Nameliai vienas su kitu sujungti mediniais kabančiais tilteliais. Svetainė, miegamasis ir balkonas apstatyti antikvariniais baldais. Sutemus įžiebiamos girliandos. Pyteriui Penui tai nė nesisapnavo!

________________________________
.

Prancūzija. Urvinių žmonių namas
Centrinėje Luaros slėnio dalyje, įtrauktoje į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, galima išsinuomoti trogloditų – žmonių, gyvenusių natūraliuose arba pastatytuose urvuose, namelius. Urvinių žmonių būstai paversti kambariais, kurių interjerą kūrė dizaineriai.

________________________________
.

Roterdamas. Namas-kubas
1984-aisiais architektas Pietas Blomas sukūrė namų kompleksą, pastatytą iš kubų, pasvirusių tam tikru kampu. Pirminė projekto idėja buvo paversti jį visuomeniniu centru, tačiau ilgainiui kubai virto privačiais butais. Nė viename iš jų nėra vertikalių sienų. Viršutiniuose aukštuose įrengtos svetainės su panoraminiu vaizdu į miestą.

________________________________
.

JAV. Šuns formos namas
Sutuoktinių pora Dennis Sullivan ir Frances Conklin iš Aidaho valstijos mėgsta šunis ir dailidžių amatą. Entuziastai savo rankomis pastatė į biglį panašų viešbutį, kuriam davė Vilio vardą (o trijų metrų šunytis yra vardu Tobis). Jei tik norėsi, šeimininkai ir tave pamokys daryti šuns figūrėles iš medžio.

________________________________
.

Norvegija. Ugniagesių mašina
Anksčiau šį autobusiuką vairavo ugniagesių tarnybos viršininkas iš švedų miestelio Gioteborgo, o dabar jo viduje stovi dvivietė lova, jauki sofa su pagalvėlėmis, knygų lentyna ir porcelianinių indų rinkinys. Šeimininkai patiekia angliškus pusryčius ir siūlo nusiprausti pas save namuose. Simpatiškas nakvynės variantas pakeliui iš Oslo į fiordus.

________________________________
.

Nyderlandai. Lėktuvas
1960-1970-aisiais metais “IL-18” lėktuvu skraidydavo aukšto rango valstybės pareigūnai. Šiandien beveik 40 metrų lėktuvas įrengtas kaip itin modernus viešbutis. Pilotų kabina - neliesta, ji palikta tokia, kokia ir buvo – gali sėstis prie vairalazdės ir įsivaizduoti, ką reiškia pilotuoti keleivinį retro lėktuvą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis