Kokios dovanos prišaukia nelaimes

Teikdamos dovanas, žinoma, norime pradžiuginti. Deja, ne visos dovanos neša laimę. Kol dar ne vėlu, žvilgtelk į pavojingų dovanų reikšmes. Nepamiršk, kad šie aiškinimai yra prietarai, o tikėti jais ar ne - renkiesi pati.


RANKŠLUOSTIS ARBA ŽVAKĖ. Šios dovanos didelės negatyvios energijos neskleidžia, bet gali pravirkdyti.


AŠTRŪS DAIKTAI (peiliai, žirklės ir t.t.). Tai nelaimių kviesliai, kurių geriau nedovanoti. Jei žūtbūt nori padovanoti peilį, jį (žmogui, kuriam dovanosi) reikia parduoti, pavyzdžiui, už simbolinę kainą - 1 centą.


PERLAI. Jei gausi dovanų perlus ar pati dovanosi kitam - verksi visą gyvenimą. Perlus geriau įsigyti pačiam.


KVEPALAI. Moteris negali priimti kvepalų iš svetimo vyro, nes tai gresia pykčiais su mylimuoju arba sutuoktiniu, neištikimybe ir išsiskyrimu.


KAKLARAIŠTIS. Vyras negali priimti kvepalų iš svetimos moters - tai irgi gresia pykčiais su mylimąja ar sutuoktine, neištikimybe ir išsiskyrimu.


VEIDRODIS. Dovanodama veidrodį kitam atimsi iš jo laimę ir perkelsi jam savo bėdas. Taigi, nereikėtų veidrodžio ne tik dovanoti, bet ir priimti.


KNYGOS. Šios dovanos siūloma atsisakyti sužadėtiniams iki vestuvių. Sakoma, knygos (ypač poezijos), privilios išsiskyrimą.


LAIKRODIS. Dovanodama laikrodį artimam žmogui gali su juo greitai išsiskirti ar prarasti ryšius.


PLAUKŲ ŠEPETYS. Jei iš kito priimsi plaukų šepetį, rizikuosi atskleisti visas savo paslaptis.


AKINIAI. Per dovanotus akinius žmogus ims žiūrėti į pasaulį tavo akimis.


RAŠIKLIS. Jei iš kito priimsi rašiklį, kils pavojus, kad dovanotojas tave suvedžios.


BET! Dovanų skleidžiamą blogą energiją sunaikinsi paprašiusi už jas simbolinės kainos (1 cento) arba pridėjusi prie jų kokį mielą niekutį, pavyzdžiui, rankinį laikrodį užsegsi pliušiniam žaisliukui ant kaklo, kartu su žvake padovanosi imbierinių sausainių-žmogiukų ir t.t.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis