Šaunus savaitgalis: geriausių vakarėlių gidas

Turime dvi geras naujienas: pirmoji – tai, kad po ketvirtadienio tavęs laukia penktadienis, antroji – vakarėlių sieloms jo laukti visai nereikia, nes linksmybės prasideda jau dabar! Taigi, skaičiuok iki trijų ir pasinerk į Vilniaus naktinį gyvenimą, kur skamba trankiausi ritmai, o šypsena nedingsta nuo veido!

Aštriai saldu arba saldžiai aštru – tokį šokių vakaro scenarijų jums žada vakarėlio „Clicklounge“  organizatoriai. Jau šį ketvirtadienį linksmybių vairą į savo rankas paims „Spicy Sugar“ ir kiti svečiai, kurie, patikėkite, žino, kaip vakarėlį pasukti tinkama linkme. Juk būtent dėl to spalio 16 d. jie ir susirinks klube „Studio 9“ – kad apsiniaukusį rudens vakarą jums nebūtų nei šalta, nei liūdna (renginio organizatorius – klubas „Studio 9“)!

Užginčyti, kad juoktis sveika – sunku, todėl vilniečiai ir sostinės svečiai rudenišką ketvirtadienio vakarą kviečiami juoktis į valias! Žinomi veidai – Mantas Katleris, Paulius Ambrazevičius, Mantas Stonkus, Vaidotas Šiožinis, Domas Raibys ir Dominykas Klajumas, o kitaip tariant – Humoro klubas, juoktis privers net ir didžiausią surūgėlį, todėl jų programos „Apie tiltus“ praleisti nepatartina (renginio organizatorius – klubas „Vakaris“).

Jie vieną po kito šlavė garsiausius muzikos apdovanojimus. Jie buvo ne kartą įvardinti geriausių atlikėjų sąrašuose. Žurnalų viršeliai su jų atvaizdais šiems vyrams – menka naujiena. Pasiruošk įsimintiniausiam spalio vakarui, nes jau šį penktadienį pirmą kartą Lietuvoje svečiuosis kanadiečiai „Art Department“ ! 2009 metais susibūręs kanadiečių Kenny Glasgow ir Jonny White duetas nesikuklindamas šovė tiesiai į viršūnes ir nuo to laiko nesižvalgo atgal. Patikėk – elektroninės muzikos scenoje jie tikrai išskirtiniai (renginio organizatorius – „Domlita”).

Pasinerk į laikus, kai visą pasaulį buvo užvaldžiusi Disco ir Rock’n’roll muzika! Spalio 17 d. galėsite justis tarsi gyvenantis devintajame ir dešimtajame dešimtmečiuose, o kad nekiltų abejonių, jog tai tikra, klubo personalas bei interjeras kardinaliai pasikeis, be to, tavęs laukia barmenų ir šokėjų paruoštos staigmenos. Taigi, pasiruošk kelionei laiku bei nutrūktgalviškam vakarėliui „Disco style” (renginio organizatorius –„PORT night club by BarBar'a”)!

Esi neabejinga svingui, šokiams ir gerai nuotaikai? „Shake That Thing"  – diena, kai lindyhoperiai – profesionalai, mėgėjai ar tiesiog gerbėjai, susitinka ir šoka iki paryčių. Pėdutes krutins „Tamstos“ klubo veteranai Rhythm Junkies ir bene garsiausias Lietuvos swingo DJ duetas Rhythm Lord Brothers. Todėl visai nesvarbu, ar šoki kaip tikrų tikriausia šokių dievė, ar tik svajoji apie tai, jau šeštadienį esi laukiama čia, kur gera muzika ir puiki nuotaika įsuks į vakarėlio dvasią (renginio organizatorius – klubas „Tamsta")!

Klubas „Macao” pranašauja karščiausią spalio šeštadienį, nes čia organizuojamas BACARDI bei RADISTŲ vakarėlių ciklas „RELEASE THE BAT with RADISTAI” ! Geriausi draugai, užvedanti muzika bei Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus aukštai iškeltos rankos kartu su tavimi – tokios vakarėlio prognozės, tačiau geriau vieną kartą pamatyti nei šimtus išgirsti (renginio organizatorius – klubas „Macao”).

Elektroninės muzikos gerbėjai trečiadienio vakarą leis klube „Artistai”, nes ten pasinerti į muzikines erdves kvies „Slowtrip” ir „Virsmai”  . Pirmojo muzikos projekto autorius – Donatas Noreika. Jo kūriniai tarsi atkartoja gamtą: kartais jie gražūs ir lyriški, o kartais – audringi ir agresyvūs. „Virsmai” — tai Martyno Jociaus medijos laboratorija, kurioje kuriama elektroninė muzika, rašomos knygos ir programuojami saviraiškos įrankiai. Taigi, spalio 22 d.tavęs laukia pažintis su neeiliniais muzikos kūrėjais (renginio organizatorius – klubas „Artistai”)!

Vakarėliai  – smagus, tačiau ne vienintelis būdas puikiai praleisti savo laisvalaikį, todėl panorę atverti kultūrines miesto erdves, laiką praleisti su šeima, nerūpestingai prisėsti jaukiame koncerte ar sveikai bei aktyviai pajudėti, visus renginius galite rasti internetinėje svetainėje http://kur.delfi.lt/.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis