Kūno astrologija

Visos žinome, kad kai kurie būdo bruožai siejami su horoskopo ženklais, tačiau Zodiakas taip pat gali daryti įtaką ir tavo sveikatai.

12 Zodiako ženklų yra skirstomi į keturias grupes pagal keturias stichijas – vanduo, oras, žemė ir ugnis, kurie veikia ne tik tavo asmenybę, bet ir kūną. Susipažinusi su Zodiako ypatumais, sužinosi, kaip išlikti sveika ir jaustis seksualia.

.
VANDENS ŽENKLAI
Žuvys,
Vėžys ir Skorpionas

Vandens ženklai jaučiasi esantys sveiki ir seksualūs tada, kai gali išreikšti savo jausmus. Jų fizinė gerovė siejama su emocine gerove, kuriai nesant gali atsirasti ryškūs nuotaikų svyravimai, PMS ir polinkis į mitybos kraštutinumus – tai besaikis mėgavimasis maistu, tai bado dietos.

Patarimas: Masažas su mylimuoju tau būtų ideali kūno terapija, tad kai kitą sykį vėl norėsi įnikti į dramos serialą apsikabinusi traškučių maišą, išjunk televizorių ir deramai išnaudok laiką su savo vaikinu. Atsigulk ant pilvo ir paprašyk jo abiejų rankų plaštakų išorinėmis briaunomis švelniai „kapoti“ tavo nugarą. Ir masažo dėka, ir dėl to, kad jį atlieka tavo mylimas žmogus, įtampa kaipmat atslūgs.

.
ORO ŽENKLAI
Vandenis, Dvyniai ir Svarstyklės

Oro ženklų sveikatai didelės įtakos turi nauji žmonės ir idėjos. Apdovanoti greita medžiagų apykaita jie retai kada priauga nereikalingo svorio, tačiau pernelyg nervinga energija gali privesti prie nemigos, dirgliosios žarnos sindromo ir egzemos.

Patarimas: Pusiausvyros pasieksi sumažinusi kavos kiekius, pakankamai miegodama ir lankydama įtampą šalinančias šokių pamokas. Įsispyrusi į aukštakulnius Lotynų Amerikos šokių užsiėmimui pagerinsi savo laikyseną ir pusiausvyrą, sustiprinsi blauzdas ir pagerinsi organizmo tonusą. Praktikuok šokius namuose ir pamatysi, kaip tango žingsneliai padės tau geriau išsimiegoti.

.
ŽEMĖS ŽENKLAI
Tauras, Mergelė ir Ožiaragis

Žemės ženklo žmonės yra ganėtinai stiprios sveikatos ir geros fizinės būklės, tačiau labai gretai savo kailiu pajunta neigiamą nesveikos gyvensenos poveikį. Apdovanoti neįtikėtina ištverme, jie, deja, negali pasigirti greita medžiagų apykaita. Jiems patartina reguliariai mankštintis lauke – tarkim vaikščioti arba važinėti dviračiu, valgyti mažai angliavandenių turinčių maisto produktų, nes priešingu atveju kankinsis dėl viršsvorio, gerklės infekcijų ir vangumo.

Patarimas: Jei išsiruošei į dviračių žygį, alkūnes laikyk šiek tiek sulenktas, kad sumažintum krūvį, tenkantį rankoms ir viršutinei kūno daliai. Įveikinėdama statų kalną, nepakilk nuo sėdynės – mindama pedalus tvirtai sėdėdama tausosi energiją.

.
UGNIES ŽENKLAI
Avinas, Liūtas ir Šaulys

Reguliari mankšta padeda Ugnies ženklams išlaikyti gerą formą ir jaustis ypatingai seksualiems. Jų karštą temperamentą reikia nukreipti į užsiėmimus sporto klubuose, nes antraip jie gali įnikti į rūkymą ir piktnaudžiavimą alkoholiu. Stresui sumažinti ir simptomatiniams galvos skausmams bei įniršio priepuoliams sušvelninti, rekomenduojamas plaukimas, joga ir atpalaiduojamosios vonios.

Patarimas: Rinkis Holivudo žvaigždžių pamėgtą Ashtanga (dar kitaip vadinamą Power) jogą. Šios jogos pratimų kompleksai atliekami spartesniu tempu ir yra intensyvesni negu tradicinėje jogoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis