Ką veikti: audringiausi šio savaitgalio vakarėliai

Ši savaitė vakarėlių sieloms žada nenutrūkstančias linksmybes! Šėlkite, šokite ir pamirškite tai, kas kelia galvos skausmą, nes čia, kur naktinis gyvenimas be paliovos verda, bus visko, išskyrus liūdesį!

Penktadienį „Beissoul & Einius“ savo atliekama muzika privers jusų kūnus judėti savaime! Sakote, kad nešokate? Greičiausiai spalio 24-ąją jūsų nuomonė pasikeis. Pasiduokite melodijoms ir bendraukite šokio bei muzikos kalba – būtent šitaip skamba tobulas savaitgalio pradžios planas (renginio organizatorius – klubas „Tamsta“)!

Vakarėlis „Love in Slow Motion: D-pulse live“ spalio 24-ąją jums žada jausmingą bei aistringą vakarą! Grupė „D-pulse“ publikai pristatys savo naujausią albumą ir prikaustys dėmesį ne tik astronominiais garsais, bet ir specialiai jiems pritaikytomis bei įspūdingai pateiktomis vizualizacijomis. Regis, jie vakarėliui jau pasiruošę, o kaip jūs (renginio organizatorius – klubas „Studio 9“)?

Tie, kurie buvo pirmojoje techno naktų „RESOLUTE“  serijoje, jau žino, kaip leis šeštadienio vakarą bei naktį. Tačiau tiems, kurie praleido įspūdingą renginį, skubame pranešti: antrasis raundas žada ne mažiau įspūdingą vakarėlį, kurio vairą į rankas paims svečias iš Berlyno – Milton Bradley! Jo setai prilyginami parai – nuo tamsos į šviesą ir atgal į tamsą. Juose telpa viskas, nuo tamsaus eksperimentinio techno, iki gilių industrinių garsų, pilnai apglėbiančių paskutiniųjų dvidešimties metų muzikos istoriją, į kurią jus kviečiame pasinerti spalio 25-ąją (renginio organizatorius – menu fabrikas „Loftas”).

Klubinių ritmų ir garsų gerbėjai turėtų su nekantrumu laukti paskutinio kiekvieno mėnesio savaitgalio. Priežastis labai paprasta – klube „Exit“, mėnesiui skaičiuojant paskutines dienas, vyksta pagrindinės klubinės muzikos radijo laidos renginys. Šį šeštadienį šokių aikštelėje jus pasitiks Jovani, todėl vakarėlių sieloms tą vakarą liūdėti neteks (renginio organizatorius – klubas „Exit“).

Jaunas ir ambicingas „Dewforanimals” kolektyvas, įsitvirtinęs radijo stoties ZIP FM eteryje, kviečia jus netaupyti energijos! Šeštadienį vakarėlyje „Dewforanimals & Friends“ bus daug draugų, kreivos muzikos ir fizinio kontakto. Kompanija, kurios rankose vakarėlio dvasia bei žiūrovų emocijos, žada parodyti, kaip reikia linksmintis (renginio organizatorius – klubas „Studio9“)!

Tiems, kuriems savaitgalio linksmybių maža, turime gerų naujienų: išbraukite pirmadienį iš nemėgstamiausių dienų sąrašo, nes pirmosios savaitės dienos vakare šėlsite audringame vakarėlyje! Pailsėję bei pakeitę radijo bangą, „Naktiniai paukščiai“ skuba su jumis pasimatyti "Kablyje“. Tegu vakarėliai nesibaigia (renginio organizatorius – „Kablys“)!

Vakarėliai – smagus, tačiau ne vienintelis būdas puikiai praleisti savo laisvalaikį, todėl panorę atverti kultūrines miesto erdves, laiką praleisti su šeima, nerūpestingai prisėsti jaukiame koncerte ar sveikai bei aktyviai pajudėti, visus renginius galite rasti internetinėje svetainėje http://kur.delfi.lt/ .

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis