Lapkričio mėnesio HOROSKOPAS tau

Su gimtadieniu sveikiname Skorpiones ir Šaules! Pažvelk, ką lapkričio mėnesiui tau suplanavo žvaigždės.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: talentą perprasti žmones.
Tau trūksta: gebėjimo atskleisti savo aistringą prigimtį – be reikalo ją varžai šalta išore.
Mados pojūtis: niekam nepavyksta juodai aprangai suteikti tiek žavesio ir rafinuotumo.
Gundymo stilius: puikiai žinai, kada tiesiog išeiti ir palikti jį kankintis geidžiant tavęs dar labiau.
Šį mėnesį: spalio 23 dieną tavo ženkle įvyks Saulės užtemimas. Tai padės tau drąsiai pasitikti pokyčius. Lapkričio 6-ąją, per pilnatį, palanku žvalgytis meilės. O darbe tavo era prasidės lapkričio 8-ąją.
Būsimi metai: tau būdingas gebėjimas nuspėti ateitį. Jei dabar susikursi didžiulį planą ir imsiesi jį įgyvendinti, rezultatai tikrai džiugins. Gruodį ir sausį būsi pakylėta darbe. Kovą ir rugpjūtį mėgausiesi romantika.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
TAVO MĖNUO: nuo lapkričio 22 dienos gyvenimo tempas vis labiau spartės. Finansiniais klausimais pasitikėk tik nuojauta. Siek didelių tikslų! Šiuo klausimu palankiai nusiteikęs Merkurijus, tau lieka tik pasirūpinti, kad niekas neužstotų kelio į sėkmę. Meilei palanki 16 diena. JEI VAIKINAS – ŠAULYS: šį mėnesį skirk jam kuo daugiau dėmesio.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
TAVO MĖNUO: lapkričio 10-ąją tavo ženkle susijungs Marsas su Plutonu, ir tau pasitaikys reta galimybė pasiekti tikslą. Skirk laiko ryšiams plėtoti – gausi dvigubos naudos. Su mylimuoju pakvieskite kitą porą į dvigubą pasimatymą. JEI VAIKINAS – OŽIARAGIS: surenkite žaidimų vakarėlį draugams. Tik įspėk mylimąjį, kad kur kas įdomesni žaidimai jo laukia, kai visi išeis.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
TAVO MĖNUO: gali pasivyti praeitis. Kils nemaloni situacija. Nesutrik ir patikėk: tu – anaiptol ne paauglė, tad drąsiai kliaukis nuojauta. Meilei svarbi lapkričio 26 diena. Tik ją patartina leisti ne namie. JEI VAIKINAS – VANDENIS: pakviesk jį į pasimatymą. Ne bet kur, o į gerą restoraną. Puikiai praleisite laiką, skaniai pavalgysite ir vakarą pratęsite namie.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
TAVO MĖNUO: tavęs laukia labai ypatingas nuotykis. Tik nesėdėk namie. Tau reikia keisti aplinką – tada lengviau matysi perspektyvą. Būtina užsiimti saviugda: tiks seminarai, kursai ir kiti panašūs dalykai. Meilės klausimais būk atvira pokyčiams. JEI VAIKINAS – ŽUVYS: šį mėnesį jis nenustygs vietoje. Pasiūlyk jam pakeliauti: kita aplinka ir jaukios naktys naujoje vietoje – tai, ko jums reikia.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
TAVO MĖNUO: dabar svarbiausia – pasirūpinti seksualiniu gyvenimu. Neraukyk nosies: taip sakome ne mes, bet žvaigždės. Šiuo klausimu ypač palanki lapkričio 21-osios naktis. JEI VAIKINAS – AVINAS: pasiūlyk jam drauge su tavimi sportuoti – sustiprinsite ryšį. Ypač tiktų joga – per ją įgytą patirtį galėsite panaudoti miegamajame.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
TAVO MĖNUO: šiuo metu trykšti energija, tačiau siekdama tikslų venk kovos dėl valdžios. Tau dabar reikia būti taikia kariūne. Santykių bei partnerystės zonoje karaliauja Saulė. Gali būti, kad atėjo metas pasišvęsti bei įsipareigoti. JEI VAIKINAS – JAUTIS: nudžiuginsi jį pakvietusi į meno ar kultūros renginį. Pelnysi labai daug pliusų.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
TAVO MĖNUO: esi barbė devyndarbė, gebanti visas užduotis įveikti tuo pat metu. Tačiau net ir tau išauš diena, kai pasijusi be jėgų. Peržiūrėk darbotvarkę ir sumažink darbų. Atsigausi ir nuo lapkričio 16-osios būsi pasirengusi priimti rimtą iššūkį biure. Su mylimuoju viskas klostysis gerai. JEI VAIKINAS – DVYNIAI: jo laukia itin užimtas metas, tad tavo pareiga – padėti jam atsipalaiduoti.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
TAVO MĖNUO: praskaidrink rutiną gera juoko doze. O jo tau parūpins artimiausios bičiulės – susibėkite pasėdėti. Pozityvi nuotaika lydės ir darbe. Į tavo santykių zoną nuo lapkričio 8-osios įžengs sąmojingasis Merkurijus, tad pokalbiai su priešingos lyties asmenimis bus itin smagūs. JEI VAIKINAS – VĖŽYS: pralinksmink jį pasiūliusi kuo daugiau įdomių žaidimų lauke ir namie.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
TAVO MĖNUO: saviraiškos tau gali pavydėti visi. Lapkritį palanku pertvarkyti namus – jie turi atspindėti tavo neįtikėtiną asmenybę. Biure elkis ramiai. Meilei palanki 27 diena. JEI VAIKINAS – LIŪTAS: padovanok jam aistringą naktį – kad visi rūpesčiai išdulkėtų iš galvos.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
TAVO MĖNUO: jei ieškai darbo ar šiaip pradedi galvoti apie naujas galimybes, atnaujink CV ir lankykis visuose renginiuose, į kuriuos esi kviečiama. Užmegsi reikiamų kontaktų. Meilei palankiausia 11 diena. JEI VAIKINAS – MERGELĖ: jis ne itin romantiškas ir pernelyg paniręs į darbus, tad padėk jam atsipalaiduoti – žiūrėk, ir žaismingesnis taps.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
TAVO MĖNUO: arei kaip jautis, tad gali sau leisti pasilepinti maloniomis procedūromis. Susitvardyk, jei kilus problemų šeimoje norisi paleisti į darbą liežuvį. Meilės klausimams spręsti sėkminga 16 diena. JEI VAIKINAS – SVARSTYKLĖS: laikas susirūpinti jo išvaizda ir atnaujinti garderobą. Kaip jį nusivilioti į parduotuvę? Pažadėk visus drabužius matuotis drauge su juo kabinoje.

Pasiūlyk temą COSMOPOLITAN portalui, o mes net trims skaitytojoms padovanosime 3 mėn. žurnalo „COSMOPOLITAN“ prenumeratą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis