Video įrašas, kuris turėtų priversti Meghan Markle pasijusti nepatogiai

Pastaruoju metu būsimoji princo Harry žmona Meghan Markle yra bene labiausiai aptarinėjama garsenybė. Žiniasklaidos puslapiai mirga žinutėmis apie Meghan santykius su karaliene (kaip žinia, ši moteris bet ko į savo šeimą tikrai neįsileidžia, o visi rūmai gyvena pagal jos sukurtas taisykles), nuolatos aptarinėjama pirmoji jos santuoka ir į viešumą keliami praeities šešėliai, spėliojama, kaip po santuokos pasikeis jos gyvenimas ir ko būsimai kunigaikštienei teks atsisakyti vardan titulo.

O mes siūlome nusikelti šiek tiek atgalios, kuomet ir pati Meghan tikriausiai neįsivaizdavo, kad visai netrukus jos gyvenimas apsivers aukštyn kojomis, o dalyvavimas vienoje pramoginėje laidoje bus labai susijęs su jos ateitimi. Apie ką mes čia? UKTV laidos „Dave“ kolektyvas nusprendė surengti Meghan žinių patikrinimą: iš JAV kilusiai aktorei teko atsakyti į nelengvus klausimus apie Jungtinę Karalystę, kurioje... Mehgan nuo šiol ir gyvens.

Pamačiusi klausimą „Koks yra nacionalinis Anglijos gyvūnas“ Meghan tik skėstelėjo rankomis ir paklausė „Ar turėčiau tai žinoti?“ O taip, Mehgan, dabar tu tikrai turėsi tai žinoti! Siūlome pažiūrėti video pačiai (video anglų kalba).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis