Savaitgalio vakarėliai pasiilgusioms linksmybių

Klausiate, kaip šildytis darganotais rudens vakarais? Geriausiai sušildo puiki kompanija, gera muzika ir šokių aikštelė, taigi, visos vakarėlių sielos turėtų nusiteikti dar vienai kaitinančių ritmų pilnai savaitei! Pasinerkite į vakarėlių sūkurį!

Įmantrios dekoracijos, cirko artistai, šokėjų armija, LED ekranai, lazeriai, pirotechnika ir daug kitų šou elementų – šitai jūsų laukia jau penktadienį! Lapkričio 7 d. „ZIP FM” eterio ikonos „Radistai“ jus kviečia į savo septintąjį gimtadienį, kur tradicija tapusi šokių naktis įkaitins net ir daug mačiusią minią! Tai – nepamirštamas bei įspūdingas septynių valandų gimtadienio šou, kuriame privalai dalyvauti (renginio organizatorius – „BDG“)!

Pajūrys penktadienį taip pat nesnaus, nes klubas „Kaštonas“ visas vakarėlių sielas sukvies linksmiausiais bei užvedančiais ritmais! Prie pulto stos tie, kuriems perduodamas linksmybių vairą jautiesi saugus, taigi, lapkričio 7 d. klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami į vakarėlį „ChestNut Sound“, kur plokšteles suks Elektrod Korabelnikov (Unsound Method), 2youKauke (Unsound Method) ir Audrius (Kaštonas) (renginio organizatorius – klubas „Kaštonas“)!

Žmogus, kiekvieną penktadienio vakarą transliuojantis šokių muzikos preliudus ir pasitinkantis į Vilnių atklydusias klubinės scenos žvaigždes, šįkart kviečia į autorinę naktį! Liudas St. Stereo jums ruošia tikrų tikriausią vakarėlių bombą „Preliudai: Wolfram (AT)“, nes pirmąjį lapkričio penktadienį šokių salione tarp kitų vakaro žvaigždžių svečiuosis ir įgaliotasis DFA RECORDS atstovas Europoje „Wolfram“ (renginio organizatorius – klubas „Studio 9“).

Pirmoji Lietuvoje HQ naktis neabejotinai taps legendine, todėl jau šį penktadienį visas vakarėlių sielas kviečiame tapti įsimintino įvykio dalimi! Net jei ypatingos progos nėra, lapkričio 7-ąją paverskite švente, nes didžiojoje Vilniaus „Exit“ salėje susitiks du DJ duetai: Lithuania HQ (Dwin ir Pauliusam) ir G Spot DJs. Pamirškite savaitės rūpesčius ir įsisukite į linksmybių sukūrį vakarėlyje „Sugar: G Spot DJs, Lithuania HQ (Dwin & Pauliusam)“, (renginio organizatorius – klubas „Exit“)!

Ar tikite meile? Be jokios abejonės, šeštadienį susirinkusieji klube „Studio 9“ ja tikrai patikės, nes grupė „Proper Heat“ ten pristatys naujieną – įrašų kompanijos „Nang“ išleistą singlą „Believe In Love“. Kartu su būsimo albumo šaukliu šokių salione skambės ir puikiai žinomi grupės hitai, o linksmybes užkurs „Fancy Action“ žvaigždė „LeMings“, taigi vakarėlyje „Believe in Love: Proper Heat ep Launch Party“ bus tikrai karšta (renginio organizatorius – klubas „Studio 9“)!

Hip hop’o gerbėjams nešame gerą žinią – vieni aktyviausių šio žanro Lietuvoje atstovų Lilas ir Innomine atvažiuoja į laikinąją sostinę, taiga, kauniečiai ir miesto svečiai jau šį šeštadienį turės tikrų tikriausią desertą ausims, sieloms ir kūnams! „Tu afigienas, nepamiršk, afigienas tu“, – taip Lilas ir Innomine kreipiasi į visus savo gerbėjus su koncertiniu turu „Nenustosiu sakęs“, taigi, lapkričio 8-ąją šitai pamatykite savo akimis, išgirskite savo ausimis ir duokite judėti kūnui (renginio organizatorius – „Bon Bon”)!

Vakarėliai – smagus, tačiau ne vienintelis būdas puikiai praleistisavo laisvalaikį, todėl panorę atverti kultūrines miesto erdves, laiką praleisti su šeima, nerūpestingai prisėsti jaukiame koncerte ar sveikai bei aktyviai pajudėti, visus renginius galite rasti internetinėje svetainėje http://kur.delfi.lt/ .

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis