Štai kuo baigėsi piršlybos už 94 000 dolerių

Kai kurie žmonės pernelyg išprotėjo dėl išmaniųjų iPhone telefonų. Ir pernelyg juos sureikšmino. Štai vienas Kinijos kompiuterių programuotojas kažkodėl nutarė, jog iPhone‘as – idealiausias romantikos įsikūnijimas.

Vaikinas nepagailėjo 94 000 dolerių, už kuriuos nusipirko 99 naujausius Iphone 6s telefonus. Kam jam jų tiek? Ne košei virti – mylimajai pasipiršti! Taip taip taip – kas perka šimtus rožių, o kas – beveik šimtą iPhone‘ų.

Jų dėžutes (ne tuščias, o su telefonais viduje) kinas sudėliojo širdelės forma. Jos viduje ir priklaupė prieš mylimąją ant kelio su milžiniška puokšte rankose. Tiesa, prieš tai dar sukvietė giminaičius ir bičiulius visą tai stebėti. Net datą, kaip ir priklauso prietaringam kinui, pasirinko ne šiaip sau. Lapkričio 11-oji Kinijoje žinoma kaip Vienišių diena. Visa esmė – keturiuose vienetuose: 11 mėnesio 11 diena. Tad vengdamas vienišiaus dalios, vaikinas ir pasipiršo.

Tik nesitikėjo vargšas dviejų dalykų. Pirmo – kad nepaisydama nei 99 telefonų, nei puokštės, nei minios, nei prietarų, mergina ims ir atsisakys už jo tekėti. O antro – kad šį fiasko kažkas įamžins iš šalia esančio pastato. Išmaniuoju telefonu. Ko norėti – juk šiais laikais tai taip pat lengva padaryti, kaip ir ištarti „ne“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis